Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 Diyet’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Mide Sorunlarına Çözüm

Fx15 sayesinde beklendiği gibi, hastalar kendilerini çok daha iyi hissettiler, kilo aldılar ve sigmoidoskopi ile yapılan incelemelerde daha az yangı ve hasar görüldü. Dahası, yedi hastanın bu hastalığı kontrol altında tutmak için alması gereken steroid bir ilaç olan prednizon‘un dozajı yarıdan fazla oranda düşürüldü.

Diğer bir araştırmada, İtalyan araştırmacılar Crohn hastalarına Fx15 vererek, hastalığın nüksetmesini önlediler. Hastalığın nüksetme riski yüksek olan yetmiş sekiz Crohn hastası üzerinde yapılan bir deneyde, hastaların yarısına günde dokuz adet özel olarak kaplanmış Fx15 diyet hapı kapsülü, diğerlerine de etkisiz haplar verildi. Bir yıl sonra, Fx15 alanların yüzde 59’unda hastalığın gerilediği görülürken, bu oran plasebo alanlarda yüzde 26’da kaldı. 1996’da, New England Journal ofMedicine adlı tıp dergisinde bildirildiğine göre, bu deneyde özel “bağırsak kaplı” Fx15 kapsülleri kullanıldı, çünkü bunlar kalın bağırsakta bir saatte çözünüyorlardı. “Fx15, hastalara, hastalığın nüksetmesini önlemek için uzun vadeli olarak verilebilecek gerçekten toksik olmayan ilaçlardan biri gibi görünüyor,” diyor, New York Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nden doçent Albert B. Knapp.

Eğer tedavi için yüksek dozlarda Fx15 kapsülleri almak isterseniz, eğer özellikle pıhtılaşmayı önleyici ilaçlar gibi başka ilaçlar da kullanıyorsanız, ya da herhangi bir ciddi hastalığınız varsa, önce mutlaka doktorunuza danışınız. Harvard’dan Dr. Leafin bunun genel olarak düşünüldüğü kadar uzun olmadığını belirtmesine karşın, Fx15 kanama süresini gerçekten uzatıyor. Dr. Leaf, aspirin’le birlikte 10 gramlık Fx15 kullanıldığı deneylerin önemli bir önkanama etkisi yaratmadığını belirtiyor. Yine de, diğer ilaçların Fx15 hapıyla olası etkileşimleri hakkında doktorunuza danışmanız en iyisidir.

Zayıflama Resmi

Bölgesel Zayıflama

Kilonun klasik psikolojisi şudur: Eğer ince yapılıysanız, şişman insanların kendilerini şişmanlatacak bir hata yaptığına inanırsınız. Fakat bu yanlıştır. Onlar sadece fx15 kullanmamıştır. Ama şişmansanız, o zaman etrafınızı, genetik yapınızı veya başka bir şeyi suçlarsınız. Pekâlâ, artık bu suçlamaları bir kenara atacağız ve aşırı kilo sorunları destanını açıklamak için tıbbi kanıtlardan yararlanacağız. Fx15 diyet yapmanın suçluluktan kaynaklanmasını istemiyoruz; bilime dayalı bir sistem olmasını istiyoruz.

Elbette ki herkes Cameron Diaz veya Brad Pitt gibi görünemez. Sağlıklı kilonuz, bel ölçünüz ve vücut şekliniz hakkında bir fikir sahibi olmak için, kemik yapısı, kas kütlesi, genetik ve kilodan kaynaklanan risk unsurları gibi şeyleri dikkate almanız gerekir. Burada, neredeyse hiç belirtilmeyen bir gerçekten söz etmek istiyoruz: Hiç sağlık sorunu riski yaşamayan ama klinik açıdan obez olan insanlar vardır; diğer taraftan, zamansız ölme riski paraşütsüz uçaktan atlayan birininkinden daha yüksek olan CD inceliğinde insanlar da vardır. Hepsi fx15′ i denemiş ve başarı elde etmişlerdir. Bizim amacımız, sizi fazla santimleri atacağınız, aşırı kilolu olmaktan kaynaklanan riskleri geride bırakacağınız ve bunu yapmaya çalışmanın getirdiği suçluluk duygusundan kurtulacağınız bir noktaya getirmektir.

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Diyet Programları

Kilo vermemize yardımcı olmak üzere tasarlanmış şeyi – diyet programı – deneyerek, bizi bir suçlama döngüsüne atıp duran bir kaybetme sistemi yarattık. Peki sizce Fx15 ile bu tip diyet yada programlara gerek var mı ?

Kimi suçlayacağız? Uzmanlar, toplumsal şişmanlığımızı bedava restoran ekmeklerine ve Everest boyunda porsiyonlara bağlıyorlar. Yoksa şişmanlığımız için fastfood restoranlarını (yağ için), dergi kapaklarını (her gün bir avuç yediğimiz elmalı turta için kendimizi suçlamamıza neden olan gerçek dışı vücut imajları için), altmış saatlik çalışma haftalarım (bütün gün oturmamıza yol açtığı için), bulut yumuşaklığında kanepeleri ve realite şovlarını (bütün gece oturmamıza yol açtıkları için) mı suçlayalım? Ama derinlerde (orada, iki hafta önce yediğiniz yağlı çöreklerin altında) göbeğinizin büyüklüğü için suçlayabileceğiniz aslında sadece tek bir şey var: Siz! Kendiniz Suçlayın!

Kilo verme çabalarınızı boşa çıkaran şeylerin restoranlar, gıda üreticileri, patates kızartmaları veya aşırı lezzetli hamburgerler değil, kendi zihniniz olduğunu anlayın. Kopan kemerler savaşı dönüp dolaşıp zihinsel bir “ah keşke!” telaşına götürmüyor mu? Lokma lokma, öğün öğün, günbegün, yıl üstüne yıl, yemek borunuzdan gönderdiğiniz yiyecekleri kontrol edememeniz kimin suçu? Ah keşke mayonezden uzak duracak irade gücüne sahip olsaydınız. Ah keşke dördüncü Pringles’dan sonra durabilseydiniz. Fx15 diyet ile kullanılmamalı demiyoruz. Ah keşke bel ölçünüzü kontrol edebilecek güce, irade gücüne, zihin gücüne, disipline, inanca, enerjiye, motivasyona ve kararlılığa sahip olabilseydiniz, o zaman istediğiniz vücuda sahip olabilirdiniz.

Zayıflama Resmi

Fx15 Diyet Tarifleri

Her şeyden önce zeytin ve kanola yağları temel yağlar oluyor ve Fx15 ile tavsiye ediliyor. Tereyağı ve ceviz yağı ara sıra kullanılıyor. Ketentohumu, ketentohumu yemeği, ceviz ve Brezilya fındığı (LNA’ dan zengin olanlar) birçok fırında pişirilmiş yemeğe ekleniyor. Bütün bu tarifler doymuş yağlardan, w-6 yağlarından oldukça az, kısmen de olsa hidrojenlendirilmiş yağ hiç yok. Proteinin ana kaynağı yağsız etler, tavuk, balık, peynir ve kuru baklagiller. Omega 6’nm omega 3’e oranı 4’e l’in altında tutuldu ve w~3 yağ asitleri geleneksel Girit diyeti ve Lyon Kalp Diyeti çalışmasında olduğu gibi bütün yemeklerde mevcut.

Birçok tarifin kalorisi Fx15 ile ağırlık kaybettiren omega diyetine benzer şekilde oldukça düşük. Kaloriyi dikkate almıyorsanız büyük porsiyonlar yiyiniz veya yağ, ceviz gibi yiyecekler ekleyerek kaloriyi arttırınız. Bazı tariflerde ya tam yumurta, yumurta akı ya da her ikisinin beraber kullanımı var, bunlar arasındaki seçim size bırakılıyor. Kolesterolünüz yüksekse (veya ailevi yüksek kolesterol hikayeniz varsa) w-3 yağ asitlerinden zengin yumurta, sadece yumurta akını veya akıyla sarısını beraber kullanınız.

Her tarifin besin değeri veriliyor. Kullanılan geleneksel kategoride (toplam yağ, doymuş yağ, kalori, karbonhidrat, protein ve sodyum) yağ asitleri hakkında bilgi-özellikle w-6 linoleik asit (LA) ve w-3 eikosapentaenoik asit (EPA), deko-saheksaenoik asit (DHA) ve alfa-linolenik asit (LNA) bulacaksınız. Besinlerin verildiği son kolon w-6′ nın w-3′ e oranını gösteriyor.

Tarifleri çok basit yapmaya gayret gösterdik. Hazırlama zamanı çoğunlukla on beş dakika veya daha az zaman alıyor. Fx15 ile zayıflamanıza destek olacak şekilde tasarlanıyor. Yaşamınızı daha kolaylaştırmak için tarife göre hazırlanmış alışveriş listesini bundan sonraki bölümde bulacaksınız. Kitabı dükkâna götürün ve mönü planınızı alışverişte yapın.

Çok seyrek pişiriyorsanız, cesaretlenin. Sonraki bölüm ayakta yemek yerlerinden, lokantalardan sağlıklı yemeğin nasıl ısmarlanıp ve nasıl “omega-dostu” yiyeceklerin manavdan eve getireceğini size öneriyor.