Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 diyet kapsulu’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Genel Diyet Uygulamalarında Fx15 Kapsül

Obez kişilerde kalp krizi riskini değerlendirmede önemli olduğunu düşündüğümüz testleri belirtmiştik. Genel diyet ve yaşam tarzı tavsiyeleri bile tek başına bütün bu parametrelerde iyileşme sağlamaktadır, ama biz test değerleri anormal çıktığında uygulamanız için bazı özel tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Bu tavsiyetlerin arasında obezite hastalarına özel Fx15 kullanımı da bulunmaktadır. Eğer bu tavsiyeleri göz önünde bulundurur ve Fx15 diyet kapsülü kullanımına devam ederseniz kısa zamanda istediğiniz sağlık düzeyine kavuşursunuz.

Genel diyet uygulamalarında fx15 kapsül

Toplam kolesterol 200 mg/dl’ nin üzerindeyse ya da LDL kolesterolü 135 mg’ nin üstündeyse (eğer daha önce kalp krizi geçirilmişse 100 mg’nin üstü), Tipik olarak, bu program başlangıçtaki toplam kolesterolü 250 mg/dl’ nin üzerinde olan hastaların toplam kolesterolünü 2 ay içinde 50-75 mg/dl azaltacaktır. Başlangıçtaki kolesterolün 300 mg/dl’ nin üzerinde olduğu durumlarda, kolesterol seviyelerinin tavsiye edilen seviyelere gelmesi 4-6 ayı bulabilir. Kolesterol seviyesi 200 mg/dl’nin altına düştüğünde, niasin dozajını 2 ay boyunca günde 1000 mg’a düşürün. Eğer kolesterol 200’ün üzerine çıkarsa, niasini tekrar günlük 1,500 mg’ a çıkarın. Eğer kolesterol seviyesi 200 mg/dl’nin altında kalırsa, niasini tamamen bırakın ve kolesterol seviyelerini 2 ay içinde kontrol edin. Eğer kolesterol 200 mg/dl’nin üzerine çıkarsa, tekrar niasin terapisine başlayın. Eğer isterseniz, sarımsağa sürekli olarak devam edilebilirsiniz. Bu miktarlar Fx15 kullanımı sırasında farklılık gösterebilir.

  • HDL kolesterolü 45mg/dl’nin altındaysa: niasin.
  • Lipoprotein (a) 40 mg/dl’nin üstündeyse: niasin.
  • Trigliserid 150 mg/dl’nin üstündeyse: niasin.
  • Creaktif protein 1.69 mg/l’nin üzerindeyse:  Daha fazla egzersiz yapın ve sarımsak ve flavonoid açısından zengin bir ekstre ekleyin.
  • Fibrinojen 400 mg/l’nin üstündeyse: Daha fazla egzersiz yapın ve sarımsak ekleyin.
  • Homosistein 16 mikromol / l’nin üstündeyse: Güçlü bir multi vitaminmineral tamamlayıcısı kullanmayı ihmal etmeyin.
  • Ferritin (demire bağlanan bir protein) 200 mcg/l’nin üzerindeyse: Kırmızı eti diyetinizden çıkarın, demir tamamlayıcılarından kaçının ve    tam tahıl tüketimini artırın. Hemokromatoz değerlendirmesi yaptırın (eğer gerekirse transferrin satürasyon ve genetik testi de yaptırın)
  • Lipit peroksitler yükselmişse: Sarımsak ve flavonoid açısından zengin bir ekstre ekleyin.
Zayıflama Resmi

Kalori İhtiyacınızı Fx15 Kapsül İle Frenleyin

Proteinler,omega3 ve vitaminler.Bu üç element ile kullanılacak Fx15 diyet kapsülü, kilo verme sürecinizde kan şekeri seviyenizi de uzun süre dengede tutacaktır. Yağ programı akli ve olduğunda kan şekerini dengede tutma yeteneğini de kaybediyorsunuz. Çünkü hücreleriniz ensüline karşı direnç kazanıyor ve bu da ensülin seviyenizin yükselmesine neden oluyor. Ensülin, hormonlar bölümünde göreceğiniz gibi bir yağ depolama hormonudur.Beslenmenizde üç elemente yer verdiğinizde ve  Fx15 kapsül kullandığınızda “ölü karbonhidrat  isteği duymazsınız. Ölü karbonhidrat yani abur cubur yediğimizde ensülin seviyemiz hızla yükselir, hızla düşer. Bu yüzden ne kadar çok beyaz un, şeker ve yağdan yapılmış gıdaları tüketirsek tüketelim bir iki saat sonra yine acıkırız. Ve yine canımız ölü karbonhidrat yiyecekleri çeker. Karnımızın çabucak acıkmasının nedeni kalori ihtiyacı değil, kan şekeri seviyesini dengede tutmamamızdır.Abur cubur yemek istediğiniz zamanlarda bile hiç kalori hesabı yapmadan muhakkak bu üç elementi de beslenmenize katın. Böylece kan şekeri seviyesi iniş çıkışlarını önlemiş olursunuz. Yani canınız börek çörek, tatlı çekiyorsa, muhakkak üç elementi de öğününüze ekleyin. Örneğin; bir yumurta, bir kâse yeşil salata, beş altı ceviz yiyin. Hatta bu gıdaları önce yerseniz, ne kadar canınız çekmiş olursa olsun, ölü karbonhidratları daha az tükettiğinizi fark edeceksiniz. Küçük bir dilim börek, çörek, tatlı yediğinizde canınızın çekmesi kendiliğinden geçecektir.

Yediklerinizin sizi beslediğini mi yoksa hormonal dengesizlik mi yarattığını anlamak için bedeninizin sinyallerini dikkatle takip edin.Bedeninizin  vereceği sinyallere göre Fx15 destekli diyetinizi şekillendirmek sağlıklı kilo vermenin altın kuralıdır.Her öğünden bir saat sonra nasıl hissediyorsunuz?Kendinizi doygun ve enerjik mi hissediyorsunuz? Yorgun ve aç mı hissediyorsunuz?İyi duygular içinde misiniz? Sinirli ve gergin misiniz?Bu sinyaller o öğünde yediğiniz gıdaların sizi besleyip beslemediği, doğru gıdaları alıp almadığınız konusunda bilgi verecektir.Bedeninizin bilgeliğine güvenin.

 

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Genel Değişim Faktörleri

Fx15 diyet kapsülü eğer yarım litrelik çikolatalı kurabiyeli dondurma için uzun bir labirent boyunca koşmamız gerekseydi, çoğunlukla buna değmeyeceğine karar verirdik. Ulaşması ve hazırlaması bol miktarda efor gerektiren yiyecekler, obez insanlar üzerinde daha büyük bir etkiye sahip gibi görünüyorlar. Bir çalışmada, Schachter’in ekibi araştırmaya kaydolmaları için insanları ofislerine davet etti. Kişi geldiği zaman, araştırmacı bir yere çağrılmış gibi davranacaktı. Kapıdan çıkarken şöyle diyecekti: “Hemen ilgilenmem gereken bir şey var. Masamın üzerinde biraz badem var. Oturun ve keyfinize bakın. 15 dakika içinde dönerim.” Sürenin yarısında masada kabuksuz bademler duruyordu, diğer yarısında ise kabuklu.

Fx15 zayıflama hapı araştırmacısı gidince, normal kilodaki insanlar genellikle kabuklu olup olmamasına aldırmadan bir iki tane badem yiyorlardı. Durum obezlerde farklıydı. Onlar bademleri yalnızca kabuksuz olduğunda ve herhangi bir çaba gerektirmediğinde yediler. Kabuklu bademlere dokunmadılar.

Hepimiz ne zaman ve ne kadar yememiz gerektiğini çevremizin dikte etmesine izin veriyor olsak da, bazı insanlar çevresel faktörlerden diğerlerine göre daha fazla etkileniyorlar. Fakat kimse konforun gücüne karşı bağışıklı değil. Gelin masaya bağımlı sekreterlere yeniden göz atalım.

Fx15 kapsül sekreterleri Günü’nü nasıl kutladığımızı masalarına koymaları için verdiğimiz, içinde 30 Hershey’s Kisses çikolatası olan şekerlikleri hatırlıyor musunuz? Jim Painter ile birlikte, benzer bir çalışmayı bir başka sekreter grubuyla yaptık. Yalnız, bu defa herkese, ofisin üç ayrı noktasında dolaştırdığımız şeffaf, kapaklı şekerlikler verdik.