Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 diyetleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kilolarla Aranızı Fx15 Düzeltecek

Eğer siz de bedeninizden dolayı “sevilebilir olmadığınız” kanaatindeyseniz ya da değerli olmadığınızı düşünüyorsanız, aşağıdaki alıştırmalardan faydalanabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak bu bölümündeki alıştırmaları her gün yapmaya çalışın. Zaman içerisinde kendinizle olan ilişkinizde hissedilir değişimler gözlemleyebilirsiniz. Bedeninizle kilo ilişkinizi düzeltmek için fx15 kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

İnsanlardan kendileri hakkında beş olumsuz özellik saymaları istendiğinde bunların hepsi birbiri ardına sıralanırken, olumlu özellikler istendiğinde zorlanırlar. Siz de bu alıştırmayı yaparken muhtemelen zorlanacaksınız. Ama buna rağmen bu alıştırmayı mutlaka yapın. Bu alıştırmalar fx15 diyetleri sırasında çok önemlidir.

Kilolarla aranızı fx15 düzeltecekEğer çok zorlanıyorsanız kendinizi bir arkadaşınızı değerlendirir gibi yapın: “Arkadaşım, eğer benim özelliklerimi taşıyor olsaydı, hangi özelliklerini olumlu olarak değerlendirirdim” sorusu size bu konuda yardımcı olacaktır. Eğer sizde diyet yaparken zorlanıyorsanız fx15 kapsül kullanın.

Yaptığınız bu listeye her gün bir göz atmak, zamanla hem bu duygulan daha kolay kabullenmenizi hem de kendinizde başka olumlu özellikleri keşfetmenizi sağlayacaktır. Yıllarca kendini reddetmek, bu duygunun tamamen yerleşmesini ve otomatikleşmesini sağlar.

Diğer otomatikleşmiş davranışlarda olduğu gibi bu davranışı değiştirmeye çalışmak da kişide bir yabancılaşma duygusuna yol açar. Kendini kabullenme yönünde bir değişime gidenler, ilk başlarda kendilerini kandırdıkları duygusuna kapılırlar. Bu son derece doğaldır. Eğer aldığınız kiloları kabullenmek istemiyorsanız fx15 kapsül kullanın.

Zayıflama Resmi

Fx15 Diyet Biçimi

Spor için en ideal uzman doktordur. Spor yağmak fx15 diyetleri için çok önemlidir. O, önce bedeninin sınırlarını anlamaya çalışır, sonra o sınıra göre sana sıkılmadan yapabileceğin egzersiz ya da spor türlerini önerir. Bedenin hiçbir kötü sinyal vermiyorsa spor türünü doktorundan öğrenmeyi koy bir kenara. Bu aşamada fx15 kapsül desteği almak gerekir.

Sana önereceğim egzersiz yine atalarından kalma bir hareketler bütünü. Ve bugün hayattaysan ataların bu egzersizleri yaşam biçimi yapıp av olmadığı içindir. Anılarının önünde saygıyla eğil, çünkü onlar sayesinde en az onlar kadar çevik olacaksın, hayatta kalacaksın ve daha çok değil ama daha fazla gün yemek yemeye devam edeceksin…

Tek başına besin ayarlamasına giderek yapılan fx15 kapsül’ den yoksun bir diyet bir dönem sonra yavaşlayarak kilo vermeyi frenler. Karşımıza çıkan dirençli kilo barajlarının giderek daha uzun takvime yayılmasının nedeni budur. Oysa bilinçli bir şekilde yapılacak egzersiz hem dolaşım ve motor sistemi hareketlendirir hem de vücudun direncini arttırır. Bunun yanında egzersizle harcanan kalorilerin geri alımı sadece yemek kısıtlamasına giderek yaptığımız uygulamadan çok daha zordur. Kısacası spor varsa sen varsındır!

Fx15 diyet biçimiBaşlık beni değil, ama sizi korkutmalı hakikaten de. Çünkü fx15 diyeti içindeki ruh hali, standart bir ruh halinden farklıdır. Biriki örnek verelim isterseniz. Sanırım birçoğunuza tanıdık gelecektir… Mesela diyette yola çıkalı üç hafta olmuş.

O güne kadar koyduğunuz prensiplere hep sadık kalmışsınız. Ama önünüze hesaplamadığınız bir sosyal ortam çıktı. Ağza biriki fazla lokma atmaktan bir şey çıkmaz,” diyerek önünüzdeki öğünlere abandınız. Önce müthiş bir tokluk hissi ardından şiddetli bir vicdan azabı duygusu…

Zayıflama Resmi

Fx15 Diyet Gıdaları

Fx15 diyetleri sırasında yenilen gıdaların hepsi vücutta sindirilemediği için gıdaların geri kalan kısımları çürür. Bununla da vücutta zararlı mikroorganizmaların ilk tohumlarını barındıran küfler ortaya çıkar. Bu “tohumlar” buradan kana nüfuz ederek ilk önce vücudun zayıf bölgelerine yerleşir. Bu zayıf bölgeleri fx15 zayıflama hapı ile güçlendirebilirsiniz.

Buralarda “cinsiyetsiz”, yani mayalanmadan veya erkekdişi özellik gerekmeden çoğalmayı beceren bu mikroorganizmalar beyazımsı, arı mumunu hatırlatan bir kitle halinde gittikçe artar. Beyazımsı olduğu için bazen tıpta buna beyaz kanser denir. Normal adı ise “skleroz“dur.
Daha sonra kalın bağırsaktaki çürüme devam ettikçe mikroorganizmalar hızla artarak bu kez “küf” halini alarak eklemleri kuşatır. Buna da mor kanser veya gri kanser denilmektedir ki, bu hastalığın normal adı “arterit”tir.

Fx15 diyet gıdalarıİş bununla da kalmaz. İnsanlar yukarıda ismi geçen hastalıkların verdiği ağrı ve acıları (Ben bu ağrılara “yeşil ışık” diyorum.) ilaç sanılan birtakım katkı maddeleri ile örtbas etmeye çalışıyorlar. Fx15 kapsül bu maddelerin dışında kalır. Daha sonra bu atıklar çoğalır ve çürüme süreci öyle bir noktaya gelir ki, artık siyah kanser ortaya çıkar. Tıbbi terminolojide buna kötü huylu ur veya tümör denilmektedir ve bunun geri dönüşü yoktur.

Yukarıda anlatmaya çalıştığımız olayı Prof. Arnold Ehret neredeyse 95 sene önce şöyle açıklamıştır: Patates, tahıllar, lapa, süt veya yağlı et ürünleri, uzun süre kaynatıldığında zamk gibi yapışkan (toksinler, tortu, iltihap gibi) bir hale gelir; adeta kitap ciltlemekte kullanılan veya marangozların tahtaları yapıştırmakta kullandıkları bir çeşit tutkala dönüşür. Bu sebeple bu gıdaları fx15 kapsül ile desteklediğiniz diyetlerden uzak tutun.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Mineral Eksikliğinin Giderilmesi

İyot tiroksin ve tiroit hormonunun sentezinde kullanılır. En önemli besin kaynağı deniz mahsulleridir. Ette de bulunur, fakat bu hayvandaki iyot miktarına bağlıdır. Benzer bir şekilde toprakta bulunan iyot miktarına bağlı olarak sebzelerde de bulunur, iyot eksikliği yetişkinlerde guatr çocuklarda zekâ geriliğine yol açar. Dünyada bir milyardan fazla insan iyot eksikliği riski taşımaktadır.Bakır vücutta karaciğerde, beyinde, böbreklerde ve kalpte bulunur. Hiç RDA (Recommanded Daily Alovvance) yoktur. Yeniyetmelerde ve yetişkinlerde miktar günde 1.5-3 mg.’dır. Bakır, kabuklu deniz hayvanlarında, organlarda, kurufasulyede, tahıllarda meyvelerde ve kümes hayvanlarında bulunur, içme suyunda da bakır vardır.insülinin kofaktörüdür. Hücrenin ince zarına tutunarak ensülini harekete geçirir. Buna ek olarak glikoz tolerance faktör adı verilen ve normal kan glikozunun kontrolünde önemli rolü olan bir bileşke olarak kabul edilmektedir. Krom aynı zamanda trigliserid seviyelerinin düzenlenmesinde rol oynar.Bunların yanında Fx15 kapsülünde çok önemi vardır.

Manganez karaciğerde, kemikte, pankreas salgısında vardır. Hücrelerde ise çekirdekte ve mitokondride bulunur.Enzimlerin bir bileşkesidir. Yetişkin vücudunda 20 mg. manganez bulunur. Eksikliği kilo kaybı deri yangısı ve mide bulantıs ile sonuçlanır. ESADDI yetişkinler için günde 2-5 ~g.’dir.Kobaltın bir tek bilinen görevi vardır, o da B12 vitamininin bir bileşkesi olmasıdır. Bunun yanı sıra kırmızı kan hücrelerinin gelişiminde de rol alır. B12 vitamini eksikliği karakteristik marrositik kansızlıkla sonuçlanır. B12 vitamininin emilememesi sonucu daha ciddi olan pernisiyoz kansızlık oluşur. Yine de eksikliğin harekete geçmesi 3 ila 6 yıl alır ve B12 vitamini enjeksiyonu ile kolayca tedavi edilebilir.Zayıflama sırasında bu minerallerin eksiklikleri hissedilebilir ve Fx15 kapsül ile giderilir.

Selenyum bir aminoasit bileşkesidir.Bu bileşik Fx15 diyetlerinde çok önemli bir yere sahiptir. Bu enzim hem hücre içinde hem de dışında yaşayabilir ve hemen tüm hücrelerde daha çok vücut sıvısında bulunur. Selenyum eksikliğinin harekete geçmesi yıllar alır. Belirtileri kasların güçsüzleşmesi ağrı sızı ve hassasiyettir. Selenyum eksikliği sistik fibrosis olan hastalarda görülür. Kanser ve kalp rahatsızlığı bağlantılı olabilir. Selenyum için RDA yetişkinlerde günde 55-70 ya da yaklaşık 1 mg./kg.’dır.Fluoridin dişlerle ilgili olumlu sonuçlar verdiği tespit edilmiştir. Bu nedenle yurdumuzda ve çeşitli ülkelerde içme suyuna fluorit katılır. Fluorit olmayan yerleşim yeri neredeyse hiç kalmadı. Fluorit diş macunu yapımında da kullanılmaktadır.

Zayıflama Resmi

Partikül Yapıları ve Fx15 Etkileri

Fx15 zayıflama hapı ancak yurtdışındaki araştırmacıların elinde total anlamda partikül yapılarının tümünün lipit içeriğinin azaldığını gösteren genel bir matematiksel formülleri yok. Çünkü tek bir lipoprotein türünün (LDL) araştırılması, bu partikülün küçüldüğünün gösterilmesi sorunu tümüyle çözmüyor. Ellerinde genel bir matematiksel formül olsa, anlayabilseler, bütün partiküller üzerindeki kolesterolün göreceli yüksekliğini bu araştırmacılar da görebilirlerdi.

Bizim ise partikül yapılarında bulunan çeşitli molekülleri bir denklemde toplayan, kolesterolün kanda göreceli olarak yükseldiğini gösteren bir matematiksel formülümüz var ama Türkiye’de formülü dikkate alan araştırmacı ve bilim adamı sayısı yok denecek kadar az!

Fx15 kapsül ile partiküllerin yapısal bileşenleri dikkate alındığında kolesterol tamamıyla göreceli ve yağlar partikül bazında yeterli değil! Dolayısıyla hücrelerimiz kolesterolü kullanamadığı için, kaçınılmaz olarak hücre yüzeyleri ve hücre içinde de lipit açıkları oluşuyor.

Kolesterol yüksekliği konusunda suçlanan karaciğer anabolik açıdan tamamen masum. Fazla kolesterol sentezi bir yana, zavallı karaciğerimiz, bazılarının beğenmediği formüle göre bileşenleri eksik olan lipoproteinler üretiyor. Yani sağlıklı “tam yağlı” partiküller, lipoproteinler oluşturulamıyor bile.

Fx15 diyeti uygulayanlar da kanda tam yağlı eksiksiz partiküller oluştuğunu iddia eden akademisyenlere ise artık söyleyecek hiçbir şeyim yok. Onlara şimdiden akademik çalışmalarında başarılar dilerim!

Unutmayın ki, kolesterolünüzün göreceli olarak yüksek olmasına rağmen, steroid hormonlarınız kanda hızla azalır ve yaşlanma hızlanır. Kolesterolünüz yüksek olsa da anabolik ya da katabolik sorunlar nedeniyle kandaki kolesterol hiçbir şekilde hücrelerce kullanılamaz, birim olarak hücre içinde kolesterol molekülleri steroidler yeterli değildir!