Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 Forum’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Karabiber Baharatı ve Fx15

Kıvırcık salata sebzeler için neyse, karabiber de baharatlar için odur. Büyük olasılıkla ülke genelinde en yaygın kullanılan baharattır. Aynı zamanda tıbbi kullanım açısından oldukça iyi bir geçmişe sahiptir. Lotus yaprağı ve Fx15 forum ile alınabilen ve güvenilir olan liste başı baharatlardandır.

Karabiber tat alma cisimciğini uyarır ki bu da midedeki hidroklorik asit üretiminin artmasına ve hazmın kolaylaşmasına yardımcı olur. Neden daha fazla asit isteyesiniz ki, özellikle de mideniz ekşiyorsa. Çünkü tümleyici tıp alanındaki Dr. Jonathan Wrigth gibi birçok uzman mide ekşimesinin çok az miktarda mide asidinden kaynaklandığını ileri sürüyor, çok fazla asitten değil.

Biber uzun bir süre mide bulantısını gidermesinin yanı sıra, iştah açma özelliğiyle de takdir topladı. Ayrıca karabiber bir karminatif olarak düşünüldü, yani bağırsaklardan gaz atımına yardımcı olabilecek şifalı bir bitki ya da hazım toniği. Bir karminatifin temel görevi bağırsak duvarını esneterek hazma yardımcı olmaktır. Fx15 hapı kullanarak hazmın iyileştirilmesinin yanı sıra kilo vermede de sizin için iyi bir alternatif olacaktır.

Filipin’de halk arasında yaygın olarak kullanılan bir ilaç vardır: Eşit miktarda anason ve karabiberi alıp bunu bir bardak ılıtılmış brendinin içine katın. Bu karışımı hâlâ ılıkken yudumlamanız ve yutmadan önce ağzınızda bekletmeniz gereklidir. Bunun ateşi düşürdüğüne inanılır.

Eskiçağlarda, karabiber para yerine kullanılıyordu ve Tanrılara armağan olarak sunuluyordu. Şimdi garsonlar bunu masanıza getiriyor ve yavaş yavaş yemeğinizin üzerine serpmeyi öneriyor. Çok uzun bir yol aldık…

Zayıflama Resmi

Gıda Takviyeleri Besinler

Takviyelerden alınan selenyumun bazı kanser türlerine karşı koruyucu olabileceğini gösteren “hayvan ve insanlar üzerinde yapılan deney verileri mevcuttur. Selenyum tüketiminin Birleşik Devletler ve İngiltere’nin bazı bölgeleriyle bazı Avrupa ülkeleri dahil olmak üzere dünyanın bazı yerlerinde gittikçe azalmakta olduğuna dair bulgulara gün geçtikçe daha çok odaklanılıyor.

Çoğu kişinin günde en az 200 mcg selenyum ile Fx15 forum tüketmesi durumunda çok daha sağlıklı olabileceğine inanıyorum (selenyum için şu anki RDI 70 mcg’dir).

115 gr. tavuk göğsü 30 mcg, büyük bir göğüs ise 47 mcg selenyum içerir ki bu tavuğu kanserle savaşma özelliği olan bir besin kaynağı yapar. Hindide bundan daha da fazlası vardır: 115 gr. beyaz ette 36 mcg, 115 gr. siyah ette 45 mcg. Hindinin siyah eti beyaz etine kıyasla daha fazla çinko da içerir.

Söz proteinden açıldığında, hayvansal proteinin kemik kaybı ve osteoporoza “sebep olduğu” konusunda yapılan vejetaryen propagandasına her zaman gülmüşümdür. Aslında durum bunun tam aksi!

Framingham Osteoporosis Study’de dört yıl boyunca protein tüketen, yaş ortalaması yetmiş beş olan altı yüz on beş yaşlı erkek ve kadın gözlem altında tutulmuştur. Fx15 kullanlacıları‘ na günlük olarak en düşük 14 gr.la en yüksek 175 gr. arasında değişen miktarda protein verilmiştir. Diğerlerinden daha fazla protein tüketenler daha az kemik kaybı yaşamış, daha az tüketenlerde ise bu kayıp daha büyük olmuştur. Kemiklerdeki kaybın her ikisi de kalça kemiği ve omurgada gözlemlenmiştir.

Yapılan araştırma aynı zamanda, “daha çok hayvansal protein tüketiminin iskeleti olumsuz yönde etkilediği gibi bir bulgunun da olmadığını” da kanıtlamıştır. Kalsiyumun yüksek miktarda alındığı, proteinin temel olduğu diyetlerde, her ne kadar idrarsal kalsiyum ifrazatı bir şekilde daha çok olsa da vitamin emilimi çok daha iyi olmaktadır.

Yakın geçmişte gerçekleştirilen iki yüksek protein diyeti araştırması, düşük protein diyetleriyle kıyaslandığında önemli derecede daha fazla kalsiyum emilimi ile sonuçlanmıştır.

Zayıflama Resmi

Medyatik Diyetler ve Fx15

O dönemlerde beslenme ve kilo verme konusunda normal bir insanın bildiğinden öte bir şey bilmiyordum. Televizyonda, gazetede gördüğüm kilo verdiren her türlü mucize diyete rahatlıkla inanıyor ve kilo vereceğimi sanıyordum. Tabii o dönemlerde, diyetin kişiye özel hazırlanması gereken bir program olduğunu bilmediğim için gazetede okuduğum ve iki haftada tam altı kilo verdiren bir diyeti yapmaya karar vermiştim. Bu sefer her şeyin daha farklı olacağını düşünüyordum. Tam bu sırada internette bulduğum Fx15 hapı ile ilgili bilgiler topluyordum. Fx15 kullandığımdan 15 gün sonra ne kadar işe yarar bir ürün olduğunu gördüm. Adeta yeni biri olmuştum. Fx15 etkisi inanılmaz işe yaramıştı. Aşağıda bahsettiğim olayıda Fx15 Forum da da bahsetmiştim. Fx15′ ten önceki yaşamımın nasıl olduğunu sizlerle paylaşmak istedim.

Nihayetinde uygulayacağım, bir uzman tarafından hazırlanmış, “profesyonel” bir diyet listesiydi ve kendi kafama göre yaptığım listelerden daha başarılı olacağı kesindi. Altı kilo beni incecik yapmayacaktı elbette ama bu diyet işe yararsa sürekli tekrarlayarak onlarca kilo verebileceğimi düşünüyordum. Önceki kilo verme denemelerimde olduğu gibi bu sefer de çok heyecanlanmış ve kilo vereceğime çok inanmıştım.

Büyük bir istekle gazeteden diyetin olduğu bölümü kestim ve buzdolabının üzerine yapıştırdım. İlk iş olarak listede bulunan yiyeceklerden evde bulunmayanları almak için bir not defteri ve bir kalem elime geçirip not etmeye başladım. Listede yazan birçok şeyi aslında ilk defa duyuyordum ve tam olarak ne ile karşı karşıya kalacağımı da bu nedenle bilmiyordum.