Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 gerçekleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kolesterol Aktarımları ve Fx15 Hapı

Fx15 zayıflama hapı kanda biriken LDL partikülleri çok miktarda olursa HDL partikülünden LDL partiküllerine yapılan kolesterol aktarımları da yetersiz kalacaktır. Kanda birikimden kaynaklanan küçük LDL partikülleri ve LDL-kolesterol düzeyi yükselirken, HDL partikülleri ve HDL-kolesterol düzeyi düşük kalacaktır!

Fx15 diyet kapsülü HDL ve LDL partiküllerinin lipit içerikleri birbirinden bağımsız değildir. Birbirine bağımlı ve zıt yönlü olarak değişirler! Her iki partikül türünde de lipit bileşenler zaman içinde azalır. Fakat lipit azalmaları farklı şekilde görülür. En kolay anlaşılanı HDL partikülleridir. Bu partikül türünde lipitler ve kolesterol azalınca, iyi kolesterole ait (HDL-kolesterol) kan değerleri düşük görülür! İyi kolesterolüm azalmış dersiniz! Fakat LDL partiküllerinde kolesterol ve lipit bileşenleri azalınca, kandaki değerleri yüksek (LDL-kolesterol) görülür. Çünkü lipit değerleri azalan partikül mutlaka küçülür ve karaciğere geri dönemediği için kanda birim alanda çoğalır.

Fx15 kullananlar kandaki LDL-kolesterol düzeyinizin yüksek olması, partiküllerde küçülmeyi ve kanda zorunlu olarak ortaya çıkan birikimi gösterir. LDL partiküllerinin küçülmesini ve kanda birikimi engellemek için yapılacak tek şey vardır ve gerçekten de çılgıncadır! Küçülmüş LDL partiküllerin normal boyutlarına gelebilmesi için yağlı besinler tüketmek!

HDL ve LDL partikülleri, kolesterol, yağ asitleri ve fosfolipitler açısından birbirine ihtiyaç duyarlar; biri tam çalışmıyorsa, diğer partikülün de işlevi bozulur. Bilim şaşırtıcı bir akıl oyunudur!