Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15′ i deneyin’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Öğün ve Beslenme

Siz de, “Devamlı olarak kilo aldığımı fark ettim, çünkü gündüz ne kadar çok yemiş olursam olayım akşam kocamla zengin bir yemek yemek zorundaydım. Doktoruma gittim, beni kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinden oluşan dengeli bir rejime soktu. Fakat bunun bana yararı olmadı. Kocam evde ya da bir lokantada esaslı bir akşam yemeği yeme konusunda ısrar ediyor. Onunla birlikte yedim ve kilo almaya devam ettim. Ne yapabilirim?’ diyen hanım gibi misiniz? Fx15′ i deneyin! 🙂

Sonradan bu hanımın kahvaltıya fazla düşkün olmadığı anlaşıldı. Öğle saatlerinde işte oluyordu, öğle yemeğinin de onun için önemi yoktu. Fakat dengeli rejimi bozmaktan korktuğu için sabah ve öğleyin yiyordu. Bulduğu çözüm basitti: Kahvaltıda sade kahve, öğle yemeğinde şekersiz, sütsüz kahve ile yarım greyfrut, portakal, elma veya armut, sonra da iyi bir akşam yemeğinin kendisine zarar vermeyeceği konusunda ikna olunca kilo vermeye başladı.

Gündüzleri az yemeğe alıştığı için, akşam yemeğinde de eskisinden daha az yemekle yetindiğini fark etti. 6 ay sonra ideal kilosuna inmişti. Bu kişinin fx15 diyeti ile desteklendiğini biliyor muydunuz ? Check- up için aynı doktora gitti ve ne şekilde beslendiğini söyledi. Doktor onu muayene etti ve, “Delice yemişsin, ama tansiyonun, kanın, elektron şahane. Yaptığın şeye devam et, sana iyi geliyor.” demiş.

Bu tür birçok hastayı kontrolden geçirdiğimde aynı güzel sonuçlara tanık oldum. Şayet siz de kahvaltı ve öğle yemeğine önem vermeyen biriyseniz, “Öğün Atlama Rejimi” fazla kilolarınızı kolayca ve hoş bir şekilde verdirmek için en uygun rejim olabilir.