Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 icerik’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Gen, Enzim ve Protein ilişkileri

Fx15 diyeti yeni LDL-reseptörleri oluşuyorsa bu etki ne olduğu belirsiz bir etki değildir! Nedenini açıklayamadığınız fakat gerçekten varolan bir etkiden söz ediyorsanız, bu bilim ya da bilimsellik değil, bizim kendi düşünsel beceriksizliğimizdir! Genetik olarak LDL reseptörleri bozuk eskimiş bir karaciğer hücresinde sağlıklı yeni reseptörler oluşamaz! Yeni reseptörlerin oluşması için öncelikle yeni karaciğer hücrelerinin olması gerekir! Bu da statin ilaçlarının karaciğer hücrelerini yok ettiğini, öldürdüğünü gösterir!

Fx15 tableti karaciğer içinde sağlıklı yeni hücre ve sağlıklı LDL-reseptörlerini oluşturmak, statin ilaçlarının işi değil, bizzat karaciğerin işidir! Çünkü burada karaciğerin kendini yenileme mekanizması, yani rejenerasyon yeteneği zorunlu olarak devreye girer! Genetiği bozuk eski bir hücrede yeni ve sağlıklı reseptörler düşüncesi saçmadır. Belki bir ihtimal yenilenmiş hücrelerde, yenilenmiş LDL-reseptörleri olabilir!

Fx15 zayıflama hapı bütün canlılarda genel olarak benzer atomlar, moleküller, genler ve hücreler vardır. Yani canlı türlerindeki farklılık genlerin farklı olmasından kaynaklanmaz. Genler farklı zeminde, farklı diziliş kombinasyonlarında bulunduğu için canlı türleri birbirinden farklıdır. Son tahminlere göre insan genlerinin sayısı 22 bin olarak açıklanmıştır. Bu durumda insan, gen sayısı bakımından, 25 bin genden oluşan Arabidopsis thaliana bitkisinden, 19 bin genden oluşan bir solucan türünden ya da 13 bin genden oluşan meyve sineğinden pek de farklı sayılmaz.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Daha Fazla Hareket: Aktivite Hedefleri

Yarım kilo yağ 3.500 kalori enerji eder. Kilonuzun Fx15 ile düzenli bir seyir izlediğini düşünerek, haftada yarım kilo vermek için kalori alımınızı her gün 500 kalori azaltmanız (7 günde 3.500 eder) ya da yedi gün boyunca her gün sekiz kilometre hızlı yürüyüş yaparak gün başına fazladan bir 500 kalori yakmanız gerekir. Ya da bu ikisinin Özel bir bileşimini sağlayarak, enerji alımında azalma ve aktivitede artış yoluyla toplam 3.500 kalori enerji eksiltmeniz gerekecektir.

Haftada bir kilo vermek için ise yedi gün boyunca her gün 1.000 kalori daha az almanız ve Fx15 diyeti uygulamanız gerekir. Bu arada eğer kilo alıyorsanız, o zaman aynı miktarda kilo kaybı için aldığınız kalori miktarını daha da düşürmek zorunda kalırsınız. Demek ki, haftada yarım ile bir kilo vermek ciddi bir gayret ister.

Fx15 kapsül ile aktivite konusunda hedefler koyarken başlangıç noktanızı iyi bilmek önemlidir. Şu anda aktif değilseniz çok uzak olmayan hedefler belirlememeniz yerinde olur. Haftada beş kere günde 10 dakika yürüyerek başlamak (haftada 50 dakika) uygun olabilir. Haftada 50 dakika yürüdükten sonra hedefinizi 15 ila 20 dakikaya çıkarın; haftada beş gün bu kadar yürürseniz, 75 ila 100 dakika eder. Dayanıklılığınız artar ve siz yeni bir alışkanlık edinirken, temponuzu haftada en az 150 dakikaya kadar ilerletebilirsiniz. Diyabet önleme Programı’na katılanların asgari aktivite hedefi bu olmuştu. DÖP’te yaşam tarzı bölümüne katılanlar aktivite düzeyleriyle ilgili günlük kayıt tuttular ve aktivitelerini ölçecek bir pedometre (adım sayan ucuz minik bir alet) taktılar.