Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 ilacı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Hormonlu ve GDO’lu Bitkiler ve Zayıflama

Etkileşimli haritalar incelendiğinde, grup hakkında ürkütücü tablo bir nebze ortaya çıksa da halen ortada keşfedilmeyi bekleyen çok fazla bilenmeyen var. Bu ürkütücü güç hikayesi, aslında insanlığın hiç de yabancı olmadığı bir durum. Tarih bize, bir zamanlar dünyanın tartışmasız hakimleri Firavunların, Nemrutların, Karanların, Calutların, Hülagu ve Cengiz Han’ın ibretlik sonlarını anlatır. Bu Firavuni güçler ve Karuni düzenlerle mücadele için tek bir Musa’nın veyahut ibrahim’in yeteceğini haber verir. Bu çok güçlü iktidarların her şeyi istedikleri yönde manipule etme güçleri vardır. Siyahı beyaz, beyazı ise siyah olarak gösterip insanları yönlendirme yetisine sahiptirler. Kendi amaçlarıyla örtüşmeyen her şeyi kötüleme eğilimindedirler. Fx15 zayıflama hapı ‘nın medya tarafından asılsız haberlerle karalanmasının asıl nedeni de işte budur. Fx15 ilacı onların kendi ürettikleri zayıflama ilaçlarıyla aynı kalitede hatta daha kalitelidir. Ama insanlara bu doğallığın bu kadar ucuza sunulması kendi ilaçlarının satılmasını engellediği için karalama eğiliminde olmaktadırlar.

Tarım ve kimya devi, aynı zamanda bugün dünya GDO pazarının yüzde 90’ının tek başına hakimi olan Monsanto, 1901 yılında John Francis Queeny (1859-1933) tarafından kurulur. Genetik tohumun yanı sıra büyük baş hayvan hormonu (BST ve PCB) pazarına tek başına sahiptir. DDT, Turuncu Madde, Roundup ve Roundup Ready ürünleri en tartışmalı ürünler arasında yer alır. Direkt ve dolaylı ortaklıkları hariç 21.700 çalışanı olan firmanın, yine direkt ve dolaylı ortaklıkları hariç 2008 yılı net kazancı 11,4 milyar dolardır. Bu hormonlu gıdaların insnaları kilolu hale getirmesi kaçınılmazdır. Fx15 ile hem hormonlu gıdaların zararlı etkilerinden kurtulacak hem de sağlıklı bir şekilde kilo vereceksiniz.

Firma kurulduğunda ilk iş olarak, Coca-Cola firmasına yapay tatlandırıcı ‘sakkarin’ satar. Monsanto, 1985 yılında tartışmalı tadlandırıcı ‘aspartam’ lisansının sahibi olan, eski Savunma Bakanı Donald Rumsfeld’e ait ‘GD Searlc’ şirketini satın alır ve NutraSweet markasıyla pazarı domine etmeye başlar. 1954 yılında, Alman kimya devi Bayer ile Mobay’ı bünyesine katar. Boylere kimi çevrelerde dünyanın en iyi ilacı olarak lanse edilse de, en tehlikeli ilacı olarak da anılan bakkal hapı Aspirinin de sahibidir. Monsanto ilk GDO’lu bitki üretimini 1982 yılında yapar. Genetik bitki alan denemelerini ise 1987’de yapmaya başlar. Haziran 2007’de ise Delta & Pine Land88 şirketini 1,5 milyar dolara satın alır. Son olarak Hollandalı tohum şirketi Ruiter’ı lmnyesine katar. Kimya devi Basf ile önemli bir ortaklığı var. Sentetik elyaf ve polyester pazarının en büyük oyuncularından birinin Monsanto, nükleer güce sahip firmalardandır. 1920’de sülfirik asidi geliştirir, 1968’de elektronik ledleri üretir. Disneyland ve Walt Disney World gibi birçok marka ile ortaklık ve sponsorluğu olan şirketin, Türkiye’de de çok büyük yatırımları ve gücü var. Monsanto, patent ihlali yaptıkları gerekçesiyle çiftçiler hakkında binlerce dava açmış bir firma.Tecelliye bakın ki kendisini de açılmış sayısız dava var. Ocak 2005’te Endonezya bürokrasisine rüşvet verdiğinin ortaya çıkması üzerine, rüşveti kabul ederek 1,5 milyon dolar para cezası ödemeyi kabul etti.

Zayıflama Resmi

Uzun Yaşatan Lotus Yaprağı

Yasemin yeşil çay ve kalsiyum zengini su Okinawanlar günde yasemin çiçekleriyle doldurulan yaklaşık üç fincan lezzetli yeşil çay içerler. Yeşil çay diğer herhangi gıda ya da içecekten daha çok antioksidan ve kanser hücrelerinin yeniden oluşmasını durdurtan catechin içerir. Yeşil çayın sağlığa yararlarını Fx15 yorumları ‘na göz attığınızda da fark edeceksiniz.

Yeşil çayın yemek borusu, kolon, göğüs, akciğer, mide ve cilt kanserinden koruduğu keşfedilmiştir. Anavatanda yaşayan Japonların daha düşük akciğer kanseri oranlarına sahip olmalarının bir nedeninin, içtikleri sigaraya kıyasla, günde yaklaşık altı bardak yeşil çay içmeleri olduğu düşünülür. Siyah çay yeşil çay kadar sağlığa faydalı değildir, çünkü daha fazla kafein içerir, fakat incelemeler hem siyah çay hem de yeşil çayın kalp hastalığı ve felci plak oluşumunu engelleyerek ve kandaki kolesterolü düşürerek azalttığını gösteriyor.

Okinawanlar aynı zamanda geleneksel olarak kalsiyum zengini yerel suyu bolca içer; kalsiyum osteoporozun önlenmesine yardım eder ve vücudun iyi bir sağlık için gereksinim duyduğu biçimde hafifçe alkalin olmasını sağlar.

Okinawa’da yaklaşık 460 çeşit ot yetişir. Fx15 ilacı ‘nın hammaddesi olan Lotus yaprağı ‘nın atalarından biri de bu ot familyalarından gelir. Bunlar tıbbi amaçlarla olduğu kadar gıdalan tatlandırmak için de kullanılır. turmeric, çorba, balık ve tavuk yemeklerine lezzet vermek amacıyla kullanılır, antioksidan zerdeçal içerir, bunun bağışıklık sistemini güçlendirdiği, sindirime yardım ettiği, iltihabı azalttığı, kan pıhtılaşmasını önlediği ve karaciğerin toksinlerden arınmasına yardım ettiği görüldü.

Artemisia otu, yaygın olarak çay ya da awamoride içilir, bunun bir dizi sorunları özellikle tüberküloz ve soğuk algınlığı gibi solunum hastalıklarını azalttığı düşünülür. Shütake mantarı Okinawa’da halk ilacı olarak kullanılır ve Batıda önemli bir araştırma alanı olmaktadır çünkü etkin bağışıklık sistemini güçlendiren özelliklere sahiptir.