Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 kullanan’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Ne Tür Bir Egzersiz Tercih Etmelisiniz?

Sakın Fx15 ile egzersize başlamak için uygun ruh halinde olmanızı beklemeyin, bu hiç olmayabilir. Bunun yerine kendinizi hemen şimdi başlamaya zorlayın.

Eğer şu anda bir jimnastik salonuna üye değilseniz, hemen birine üye olun. Evde tek başına egzersiz yapmak, pek çoğumuzun bir diyet programına başlarken sahip olmadığı kadar çok kararlılık ister. Bu yüzden haftada dört kez gidebileceğiniz, evinize ya da işyerinize yakın bir salon seçin.

Pek çok Fx15 kullanan, şişman olduğunu düşünüp, yabancı kişilerin arasında şortla veya taytla egzersiz yapmaya çekinir. Bu mantıksız düşünceyi anlayabiliyorum; çünkü daha bir kaç yıl öncesinde ben de öyle düşünüyordum. Bu tıpkı eve temizlikçi çağırmadan önce, sizin çok pasaklı olduğunuzu düşünmesin diye evi temizlemenize benzer. Ancak sakın bu tuzağa düşmeyin, çünkü jimnastik salonlarının amacı zaten kilo vermenize yardımcı olmaktır. Bunun yanı sıra gördüm ki bu tür yerlere giden insanlar çevrelerinde çalışanları göremeyecek kadar meşgul oluyorlar.

Sevdiğiniz bir faaliyeti seçmek de çok önemlidir; yoksa egzersize başlamakta oldukça güçlük çekersiniz. Buna karar verirken doğal eğilimlerinizi göz önünde bulundurun:

Yalnız olmayı mı tercih edersiniz? O zaman, sizin en uygunu evde, televizyondan ya da videokasetlerden egzersiz programlarını takip etmeniz. Etrafınızda sizi harekete geçmeye zorlayacak birinin olmasını istemiyorsanız bu egzersizleri günlük yaşamınızı aksatmayacak biçimde kendiniz düzenleyin. Örneğin yapmak istediğiniz başka bir şeyle birlikte yapabilirsiniz -televizyonda bir dizinizi izlemek gibi.

Yanınızda size eşlik edecek bir kişinin olmasını mı istersiniz? O zaman tenis, pin pon gibi iki kişilik oyunları tercih edin.
Birçok insanla mı beraber olmak istersiniz? Fx etkisi kesinlikle spor ile desteklenmelidir. O zaman büyük olasılıkla jimnastik salonlarını, dövüş sanatlarını ya da dans okullarını seveceksiniz. Böyle yerlerde yeni insanlarla tanışma fırsatını yakalayacaksınız.

Kapalı bir mekânda mı olmak istersiniz? O halde jimnastik salonları, kapalı yüzme havuzlan veya evi tercih edin.

Açık havada mı olmak istersiniz? Öyleyse tenis, bisiklet sürmek, jogging yapmak veya yürüyüş yapmak hoşunuza gidebilir. Bunların dışında bütçenizi de göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü örneğin tenis gibi sporlar oldukça pahalı sporlardır.