Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 kullanan biri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Besin İhtiyacı ve Kalori İhtiyacı Arasındaki İlişki

Gerçekte besin ihtiyacı ile kalori ihtiyacı tamamen birbirinden ayrıdır. ‘Kalori uzmanlarına göre uzaktan kumandanın düğmesine basmak gibi basit bir hareketle 1 kalori harcıyorsunuz. Yani bu teoriye göre, televizyon kanalını 400-500 defa değiştirdiğinizde koşu bandında 1 saat yoğun tempo koşmaya eşit miktarda kalori yakıyorsunuz. Sanırım bunun tam bir “SAÇMALIK” olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz! Bazı diyetlerde insanların yağ ve protein formunda istedikleri kadar kalori alabildiklerini ama yine de kilo verdiklerini de unutmayalım. Fx15 ile bu gibi bir durum sözkonusu olmadığından rahat olabilirsiniz. Üstelik egzersiz yapmanız da şart değil. Fx15′ siz bir diyetin çeşitli kusurlarının olduğunu biliyoruz, ama bunu söylememin nedeni sağlık söz konusu olduğunda kalorinin bir anlam ifade etmediğini kanıtlamak.

Her gün kaç kalori aldığınızı gerçekten biliyor musunuz? Sizi bilmiyorum ama benim hiç bir fikrim yok ve umurumda da değil çok iyi hissediyorum ve eriyip gitmiyorum. Bazı günler çok az yemek yiyorum bazen de aç kurt gibi, ne var bunda? Gerçekten aç olup olmama göre yiyorum; saat 6 olduğu için ya da Ah bugün çok kaloriye ihtiyacım var’ saçmalığına göre değil.

Eğer arkadaşım kaloriler konusunda kendisine öğretilenlerin bilincinde olsaydı sorun yaşamayacaktı. Halihazırda Fx15 kullanan birini örnek verirsek bu kişinin zaten hiçbir aksiyonda bulunmasına ve kendini zorlamasına gerek olmayacaktı. Ama aldığı besinlerin kendisine yetmeyeceği inancına kapılmış bir kişi ve inançlar bazen başımıza bela açabilir.

Aynı şekilde bazen etken madde içermeyen ilaçların işe yaradığı ve bazı durumlarda hastalığı ‘tedavi ettiği’ görülmüştür. Bunun tam tersine, yani bir şeyin işe yaramayacağına da aynı güçle inanılabilir. Yalnızca yeterince kalori almadığınızda zayıf düşeceğinize inanmak, gerçekten zayıf düşmenize neden olabilir.