Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘fx15 kullandığınız süre’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Diyetlerinize Ödül Koymayın!

Şişman birinin elinden çikolatasını alırsanız, bu cezadır; çünkü çikolata, daha önce hep ödül diye konmuştur. Sizler bilinçli aklınızla, sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamak istediğinizi söylersiniz. Sonra sağlıklı bir yaşam için, kocaman bir hafta başlar. Bilinciniz doğru yaptığınızı söylerken, bilinçaltınız niye cezalandırıldığını düşünür ve tıpkı bir çocuğun cezalandırıldığında hissettiği duyguları hissedersiniz. Özgürsünüzdür ama hiç bir şeyin tadı tuzu yoktur. Cezalı gibi hissetmek, yaradılışımızın kaçınılmaz sonucudur. Diyette bu şekilde düşüncelere kapılmamak için diyet programınızı Fx15 ile ilerletip gün içinde tok ve açlıksız mutlu saatler geçirebilir ve bilinçaltınızı rahat bırakabilirsiniz.

Doğal olarak ne zaman (özellikle de ödül olarak koyduğunuz) yemeklerle bağınızı kesseniz mutsuz olursunuz. Lakin bu Fx15 kullandığınız sürece hükümsüzdür.

Hayatınızdan çıkartmak (ya da azaltmak) istediğiniz şeyi kesinlikle kendinize ödül diye sunmayın. Ben kendi öğrencilerime kötü bir hafta geçirdilerse şöyle derim: “Siz kilo vermek için gereken çalışmaları yapamadığınızı ve eğer bir cezayı hak etiğinizi düşünüyorsanız, o zaman bu hafta sonunu tatlı, hamur işi, çikolata abur cubur ne varsa yiyerek geçirin; çünkü zayıflamanın hafifliğini hissetmeyi henüz hak etmemişsinizdir.” Dolu bir göbeğin, şiş bir vücudun, kalorili yiyeceklerin ağırlığını hak ettiniz. Bir hafta bedeninize iyi davranmadınız. Ruhunuz işin içinde değildi. Kendinize madem acı çektirmeyi tercih ediyorsunuz, o zaman daha fazla çikolata yiyin. Size verebileceğim en büyük ceza, ağır ve yağlı yiyeceklerle sizi baş başa bırakmak.

Bedeniniz çöp tenekesi değil, uçmanın özgürlüğünü hissetmek istiyor. Ona Fx15 ile destek verin! Sabah uyandığınızda, hâlâ ağzınızda dün akşam yediklerinizin ağır tadı varsa, bedeninize daha fazla nasıl işkence yapabilirsiniz ki? Bunları Fx 15 ile öteleyebilirsiniz. Sizce doymanın büyük ödülü bu mu? O zaman kendinizi hayat boyu cezalandırıyorsunuz demektir.

Zayıflama Resmi

Yüksek Lif İçeriği Olan Meyveler

En İyi seçeneklerimiz, fx15 ile zayıflama konusunda bize pek çok özel fayda sağlarken meyvelerin pek çoğu; anti iltihapsal antioksidanlar ile hastalık önleyici ve yaşlanma sürecini geciktirici bileşikler açısından oldukça zengindir. Çoğu meyve bu üç özelliğe birden sahiptir. Meyveler, lif açısından zengindir, bu da bu şekerli yiyeceklerin kan şekeri düzeyleri üzerindeki etkisini hafifletir. Ayrıca yüksek lif içeriğine sahip yiyecekler tokluk hissi vererek aşırı yemeyi önler. Bu fx15 kullandığınız süre zarfında oldukça faydalıdır. Aslında içerdikleri yüksek şeker miktarına karşın, meyvelerin çoğunun “glisemik endeksi” ve “glisemik yükü” (yiyeceklerin kan şekeri düzeyleri üzerine etkisini ölçer) düşüktür.

Meyvedeki lifin düzenleyici etkisi önemlidir, çünkü Fx15 Zayıflama Diyeti’ nin ana hedefi insülin salımmına ve böylece vücut yağı depolanmasına neden olan kan seviyelerindeki ani sıçramaları önlemektir. Daha da kötüsü, bu “insülin aşırı yükü”nün etkisi, kanda hızla şekere dönen yiyeceklerden (tatlı, pasta, makarna, beyaz-unlu yiyecekler) daha çok yemek için kısır bir döngü yaratır.

Birtakım bilimsel çalışmalar lif alımının Fx15 ile metabolik sendromu önleyebileceğini göstermiştir. Tufts Üniversitesi’ndeki araştırmacılar günlük diyetlerine 14 gram lif ekleyen fx15 kullanan kişilerin kalori alımlarının yüzde 10 azaldığını bulmuşlardır.