Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 kullanıcıları’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Bitkisel Fx15 ve Gösterdiği Etkiler

Fx15 kapsül özellikle Vata’yı dengeler. İç huzursuzluk, korku gibi sinirsel rahatsızlıklarda, menstürasyon dönemlerinde ve mide, bağırsak rahatsızlıklarında kullanılır. Yağı, migren ve karın ağrılarında masajla, bedene dışarıdan uygulanır. Özellikle Kapha’yı dengelerse de, çayını her üç beden tipinin de tüketmesi önerilir. İnsana zihin açıklığı verir. Ruhsal yapıyı olumlu yönde etkiler. İngilizler “garden sage” (“bahçe bilgesi”) adını vermişlerdir.

Fx15 kullanıcıları bedende oluşan sekresyonun atılmasına yardımcı olur. Antibakleriyel özelliğinden dolayı, tüm solunum yolları rahatsızlıklarında; bronşit, nezle ve boğaz ağrılarında kullanılır. İshali giderici özelliği vardır. Hemoroit için adaçayı banyosuna oturmak iyidir. Östrojen hormonunu artırır. Menstürasyon düzensizliklerinde çayı önerilir. Pitta’yı dengeler. Tüm sindirim sistemi, idrar yolları rahatsızlıklarında etkilidir. Ateşli durumlarda zencefil, kimyon, kişniş kombinasyonları iyidir.

Açıkladığımız baharatlar hem ülkemizde hem de Hindistan’da bulunmaktadır. Ayrıca sadece Hindistan’da bulunan Amla, Haritaki, Biphitaki meyveleri ve daha pek çok meyve ve bitki vardır. Ayurveda, her ülkenin kendi sağlık problemleri için yöresel olarak bulunan doğal maddelerin de tüketimini önerir. Bulunan yerin özelliklerine göre doğa, oraya en güzel çözümleri bağışlamıştır.

Fx15 ile zayıflama Vata’yı dengeler. Kokusu sinirleri yatıştırır. Çarpıntılarda, uykusuzlukta, sıkıntılarda çok az, iki, üç granül olarak çaylara katılabilir. Solunum yolları rahatsızlıklarında, göğüs ve sırtı lavanta yağıyla ovmak iyidir. Nezle ve öksürüğü yumuşatır. Dezenfektan olan lavantanın suyu, yara ve yanıkların temizliğinde kullanılır. Lavman yoluyla cinsel organ iltahaplarına iyi gelir. Vata’yı, biraz da Kapha’yı dengeler. Yüksek oranda, dayanıklı C vitamini vardır. Kolestrol düşürücü, direnci artırıcı, zindeleştirici, etkisi vardır.
Hemoroit için özellikle lapasının bölgesel uygulaması yararlıdır.

Zayıflama Resmi

Gelecekteki Fx15 Kullanıcıları İçin

Fx15 zayıflama ilacı kullanıp daha sonra kitaplarından buna yer veren bir çok yabancı yazar, gelecekteki Fx15 kullanıcıları için kendi deneyimlerini aktarmışlardır. Bu insanların birçoğu sağlık, diyet ve beslenme konusunda en çok satan kitapların yazarları (Ann Louise Gittleman, Elson Haas, Steve Sinatra, Mike ve Mary Dan Eades, Shari Lieberman, Fred Pescatore, Dharma Sİngh Khalsa, Barry Sears, Oz Garcia), bazıları oldukça tanınmış ve saygın doktorlar (Mark Stengler, Andy Rubman); biri tümleyici tıp alanında tam bir efsane ve Townsend Newsletter for Doctors and Patients’m köşe yazarı (Alan Gaby).

Biri hipertansiyon ve metabolik sendrom üzerine ulusal alanda tanınmış bir uzman ve beğeniyle gösterilen tıp eğitmeni (Mark Houston); biri Men’s Health’dekl köşe yazarlığının yanı sıra diyet alanında yaptığı akademik araştırmalarla da tanınan bir uzman Geff Volek) ve biri de sıra dışı bir beslenme uzmanı ve medyada da boy gösteren J. J. Virgin.

Bu insanların çoğu farklı işler yapıyor, bunlar uzman olmalarının yanında yazarlar da. Hepsi de naçizane görüşüme göre dahiler. Bana en sağlıklı bulduğunuz ilk on besin listenizi verin. Sonra onların bu isteği istedikleri şekilde yorumlamalarına göz yumdum ki buna listeyi on bir ya da on ikiye kadar uzatmaları da dahildi. Sanıyorum ki elde ettiğim sonuçları eğlenceli ve aydınlatıcı bulacaksınız.

Aranızda istatistik ve grafiklere ilgi duyanlar ve Akademi Ödülleri’ni kimlerin alacağına dair adaylar üzerine ofistekilerle bahse tutuşanlar için hangi besinlerin daha çok oy aldığını, hangilerinin ise tam anlamıyla atlandığını görmek eğlenceli olacaktır. Besinler arasında müsabakayı açık arayla kazananlar yabanmersinleri ve diğer küçük meyve türleri, ıspanak ve yabani lahana, yemişler ki özellikle badem, brokoli ve yeşille beslenen inek etinin hemen arkasından gelen yabani somundu.

Zayıflama Resmi

Potasyum Miktarı ve Fx Etkisi

Prostatit yani prostat bezinin iltihaplanması erkeklere özel sık rastlanan sağlık sorunlarından birisidir. Erkeklerde zayıflama düzenini de etkileyen bu sıkıntı konusunda erkek Fx15 kullanıcıları tarafından şikayetler dile getirilmektedir. Bunda özellikle çinko mineralinin yetersiz miktarı etken olmaktadır. Pek çok prostat büyümesi (hipertrofisi) durumlarında da çinko yetmezliği söz konusu olabilmektedir. Daha doğrusu çinko yönünden takviye yapılması ve bu mineralin yeterli miktarlarda alınması ile erkeklerde prostat büyümesi derostat iltihaplanması riski de önemli ölçüde azalmış olacaktır.

Bazı kadınlar gece terlemesi şikayetlerine karşılık progesteron krem kullanmakta ve bu uygulama ile gece terlemesi şikayetlerinin azaldığını belirtmektedirler. Aslında progesteron kremleri ve bu kremlerin deriden geçerek progesteron veya ilişkili hormon metabolizmasına etkimesi ile bu terleme sorunu çözümlenmemektedir. Fx 15 etkilerini azaltabilen bu konuda önleminizi alınız. Bu tür kremler içerdikleri progesterondan ziyade çinko ve potasyum’u ile gece terlemesini engellemektedir. Bu minerallerin vücuda alınması ile vücutta sodyum alıkonmakta ve dışarı ter verilmemektedir. Aslında progesteron yerine potasyum ve çinko içeren tablet veya gıdalarla da aynı etki sağlanabilir.

Potasyum miktarının etkilediği diğer bir sağlık kriteri de kolesteroldür. Düşük potasyum miktarı kolesterol miktarının da düşük olmasını sağlar. Bu da fx etkisi için faydalıdır. Yani vücuda fazla potasyum alarak zayıflamaya çalışırken hem hipoglisemi’ye girebiliyorsunuz ve sağlığınızı ciddi şekilde tehdit edebiliyorsunuz hem de kolesterol miktarının artışına sebep olarak kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskinizi artırmış oluyorsunuz. Çinkomun az miktarda alınmasına gelince, bu durumda ise düşük trigliserid miktarı söz konusu olmaktadır.

Zayıflama Resmi

Yağlı Bitkilere Fx15 ile Dikkat!

Ünlü doğacı Luther Burbank der ki: Meyvelerin olgunlaşması bize besin sağlamak için değil, içindeki hayat taşıyan tohumu veya çekirdeği korumak içindir.

Biz insanlar doğanın amacına önem vermeden elmanın, armudun veya başka bir meyvenin yalnızca tadına varır, bitkinin çabayla meydana getirdiği tohumu ise tutup atarız. Oysa bu attığımız çekirdekte meydana yeni hayat getirecek bir tohum vardır.» Tohum ne kadar küçük olursa olsun, içinde yeni bir bitkinin gelişmesi için gereken her şey vardır : Vitaminler, mineraller, proteinler, esaslı yağ asitleri, karbonhidratlar ve enzimler.Yağlı bitkiler ise Fx 15‘ in en büyük ve güçlü etken maddesi olan Lotus yaprağı‘ nın etkilerini gerilettiği için önerilmemektedir.

Yağlı bitkilerde bulunan F vitamini bedenin kendisini her tür enfeksiyona karşı koyması için gereklidir. Hücrelerin yenilenmesine yardımcı olan E vitamini ise bitkinin tohumunda bulunur. Tohumların hangisi yenebilir? Her türlüsü: Dereotu tohumu, ayçiçeği tohumu, kereviz tohumu, maydanoz tohumu v.b. Tohumlar birçok yiyeceğin hem tadını geliştirir, hem de besin değerini artırır.

Özellikle Afrika’da, Hindistan’da, Çin’de ve Amerika’da bol yetişen bu yağlı bitkide A, Bl, B2 vitaminleri, rtikotinik asit, protein, lipid ve glüsid bulunur. Yağlı bitkilerin geneline Fx15 kullanıcıları dikkatle yaklaşmak zorundalar.

Yağ, albümin ve tuzu bol olduğundan artritliler ölçülü yemeli. Dr. Hanish bu meyveyi müzmin kabızlığa salık verir; ayrıca, kuru erikle yendiğinde bronşiti yendiğini ileri sürer. Dr. Viaud’ya göre Amerikan fıstığı «et» tir, çünkü albümin açısından birçok et türlerinden üstündür. Her kuvvetli besleyici ve doyurucu besin maddesi gibi Amerikan fıstığı da az yenmeli.

Zayıflama Resmi

Uzak Durmanız Gereken Yiyecekler

Oldukça fazla olan uzak durmanız gereken yiyeceklerin bir listesini yapmak yerine, Fx15 kullanıcıları için ben yiyebileceğiniz bazı yiyeceklerin listesini çıkaracağım. Öncelikle, eğer masaya çorba gelirse rahatlayabilirsiniz; çünkü çorba beyaz veya opak renkli değilse süt ürünü içermiyor demektir. İkinci olarak yiyebileceğiniz şey salatalardır (tabii ki süt ürünleri içermemek kaydıyla).

Genel anlamıyla, seçenekleriniz kremalı sos kullanılmamış et, pirinç ve sebze ile sınırlıdır. Bu tarz hafif yiyecekler sayesinde Fx etkisi konusunda başarı elde etmeniz yüksek olasılıktır. Bu demektir ki mönüye dikkatlice bakacaksınız, garsona tereyağı ve yumurtalı sos kullanılmamış yemek ısmarlayacaksınız; mesela biber soslu et gibi. Diğer bir seçenek ise biber soslu ceylan eti yemektir. Bu yemeğin içinde hiçbir süt ürünü yoktur.

Diğer bir seçeneğiniz ise yemek hazırlanırken beyaz sos kullanılmamasını garsondan rica etmenizdir ama, böyle bir ricaya lokanta personelinin nasıl bir tepki vereceğini bilemem. Birçok Fransız yemeğinin üzerinde bulunan krema ve tereyağı, yemek hazırlanırken de kullanılır. Bu durumda yemeğin sosunu yememek sizi kurtarmaz. Sonuç olarak mönünün en arka sayfasına göz atın ve lokantada Amerikan yemekleri bulunup bulunmadığına bakın.

Her şeyi göz önünde tutarsak, dışarıda yemek yemek rahatlatıcı ve eğlendiricidir ve de Fx15 Diyeti‘ nin bu konuda açıklanan kurallarına bağlı kalırsanız kilo alma kaygısı taşımanıza gerek kalmaz. Bir sonraki konuda diyetimizi, tatiller, partiler ve işte nasıl devam ettirebileceğimizi göreceğiz.