Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 kullanmaması gereken kişiler’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Kullanımı

Fx15 zayıflama hapı kullanımı sırasında uyulması gereken belli başlı bazı kurallar vardır.  Fx15 kapsül sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa yemeklerden yarım saat önce kullanılmalıdır. 60 günlük kullanım süresinde etkilerini göstermeye başlar. Kullanımı sırasında bol su tüketmeniz fx15 kapsül’ ün etkilerini daha hızlı göstermesini sağlar.

Peki kimler fx15 kapsül kullanamaz?

  • Hamile ve emzirme dönemindeki bayanlar,
  • 16 yaş altı ve 55 yaş üzeri kişiler,
  • Diyabet hastaları,

ve içeriğindeki maddelere alerjik reaksiyon gösteren kişiler fx15 zayıflama hapı’ nı kullanamaz.

Fx15 kullanımı

Modern diyetler genelde hücresel pH değerinin 7.0’ın altına, asitli aralığa düşmesine neden olur. (Hücreler de aşırı alkalitlenebilir, ama aşırı asitlenme daha yaygındır.) Aşırı asitlenen bir hücrede, hücreler arası asidoz görüldüğü bilinmektedir. Son derece ciddi bir problem olan asidoz, hastalığın pek çok oluşumunda en önemli faktörlerden biridir. Bir hücre ne kadar asitlenirse, işlevi o kadar zarar görür. Çok yüksek asidik seviyelerde hücre ölür. Herman Aihara, kanser ve diğer dejeneratif hastalıkların en önemli sebeplerinden birinin, vücut sıvısının asidikliğinin etkisi olduğunu söyler.

Hücreler nasıl bu kadar asitleniyor? Farklı gıdalar, pH değerimiz üzerinde farklı etkiler bırakırlar, ideal olan, uygun hücresel pH değerini koruyan gıdalar tüketmemizdir. Bunun yerine bizler, şeker, asitli içecekler, beyaz un (makarna ve ekmek) aşırı protein ve tuz gibi asitli etkisi olan yiyecekler tüketiriz. Vücudu alkalik maddelerden mahrum bırakan bu gıdaların tüketimi, son birkaç nesilde hızla artmıştır.