Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 lotus’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Soğan Sarımsak ve Ispanak

Sarımsak serbest radikallerle savaşmaya hazır bir antioksidan olan glütasyon üretmesini teşvik ederler. Glütasyon faaliyeti, farmasötik ve diğer endokrin bozucu kimyasalların atılmasına yardımcı olduğu karaciğerde özellikle önemlidir.

Soğanda bulunan özel bir flavonoid olan antosiyanin serbest radikalleri yok etmede olağanüstüdür ve yeni ortaya çıkan araştırmalar da obezite ve diyabetle savaşmada yararlı olabileceklerini gösteriyor. Sarımsak ve kardeşleri de toplam kolesterolü düşürmede – fakat HDL’yi yükseltirler – karaciğerin kolesterol sentezini azaltarak etkili olabilirler. (İki diş sarımsak kolesterol düşürücü ilaçların bazıları kadar etkili olabilir.) Farelerle yapılan çalışmalar, sarımsaktaki alisinin testosteron seviyelerini arttırabileceğini göstermesine rağmen, bir sonuca varmak için henüz çok erkendir. Ancak sarımsak zaten çok şey yapıyor eğer testosteronu arttırdığını da kanıtlarlarsa çok daha iyi olur.

Ispanak özellikle yararlıdır. Soğan ve sarımsağın en iyi yönlerini almıştır özellikle bir kan şekeri dengeleyicisi olan manganez ve onları insülin seviyelerini dengeli tutmak için mükemmel bir çözüme dönüştürerek lifle birleştirir. Kan şekerine yaptığı bu olumlu etki Fx15 ile beraber kullanılmasının oldukça doğru olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Günde en az bir porsiyon soğan sarımsak yiyin. Sarımsağı ezmek, doğramak veya çiğnemek allinase enzimlerinin salgılanmasına yardımcı olur ki bu da yararlı faaliyetlerin çoğunu tetikler. En azından fırınlamadan önce tepesini kesin bu bazı enzim faaliyetlerini sağlayacaktır. Doğranmış ya da ezilmiş sarımsağı pişirmeden önce, enzimlerin tüm yararlı bileşimleri etkinleştirmesi için 10 dakika bekletin.

Yapabilirseniz çiğ yemeye çalışın alinasm etkisi ısıyla yok olabilir. Sandviçiniz veya burgerinizde çiğ kırmızı veya Vidalia soğanı kullanın; salatanıza yeşil soğan veya sosunuza sarımsak doğrayın. Daha yararlı organosülfür bileşimler oluşturmak için sarımsağı zeytinyağıyla birleştirin. Çift kat yarar elde etmek için pırasanın beyaz kısımlarını sarımsakla soteleyin.

Bütün bunlar detoks işlevini hızlandıracağı gibi, Fx15 Lotus ile zayıflarken uygulandığında vücudunuzun incelmesi esnasında yağların erimesinden kaynaklanan toksik madde salınımının neden olabileceği tehlikeleri de ortadan kaldırmanızda yardımcı olacaktır.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Zayıflarken Hormonları Düzenlemek

Bazı bezeler aşırı uyarılır ve aşırı üretirler; bazıları tükenir ve tamamen çökerler. Günümüz dünyasında çevre ve yaşam tarzındaki faktörler nedeniyle bu endokrin problemleri her zaman meydana gelir. Fx15 ilacı tam anlamıyla size hormon dengesi sağlayacağını vaat etmez ancak sizin düzgün bir beslenme alışkanlığına sahip olmanız için yardımcı olacaktır.

Günümüzde yediğimiz “besinler” hormonlarımızın dengeli kalmak için ihtiyaç duydukları şeyleri vermez. Çevredeki kimyasallar ve toksinler vücutlarımıza normalden daha az veya daha çok hormon üretmesi için sinyal gönderirler. Bu “endokrin bozucular” endokrin sisteminin normal sağlıklı fonksiyonunu bozarak, vücudu sinyallerine tepki vermeleri için (ve çoğunlukla aşın tepki) kandırarak hormon gibi davranan maddelerdir. Daha sonra en yaygın endokrin bozucu maddeleri ve metabolizmamızı nasıl etkilediklerini ele alacağız. Fakat şimdilik hormonlarınız bozulduğunda yalnızca sağlığınızın ciddi olarak tehlikeye girmediğini, önemli kilo kontrol fonksiyonlarının da hep birlikte yavaşladığını veya durduğunu bilmeniz yeterli.

İşte bu nedenle mümkün olduğunca çok harici endokrin bozucu maddeden kurtulacağız. Hormon dağıtım sisteminiz tekrar çok düzenli çalışacak, beze ve alıcılarınız greve gitmeyecek. Vücudunuzu tekrar kas yapma, yağ yakma, sağlıklı ve mutlu olma işine geri getireceğiz.

Şimdi metabolizmanızdaki belli başlı hormonal oyuncular ve hepsi birden tuhaflaştığında neler olduğu hakkında biraz bilgi edinelim. Hormonlarımızın nasıl çalışması gerektiği konusunda biraz daha bilgi sahibi olursak, onları düzeltebiliriz.

Sanırım neden burada olduğunuzu hepimiz biliyoruz: Kilo vermek istiyorsunuz. Ben de kilo vermenizi istiyorum. Bu yüzden endokrin sisteminin kapsamlı fonksiyonlarıyla ilgili binlerce sayfalık tez vermektense, kilomuz üzerinde en etkili olan hormonlar üzerinde yoğunlaşalım. Çünkü diyet bağımlısı yirmi beş yaşında bir genç olsanız da, göbeğini eritmeye çalışan elli beş yaşında biri olsanız da metabolik hormonlarınız aynı. Hormonlarınız tümüyle farklı seviyelerde olsa da programın ilkeleri herkes için geçerlidir. Bu nedenle hormonal düzeninizi sağlamaya ve korumaya özen göstermelisiniz. Kilo ile ilgili bir çok konuda anahtar kelime hormonlardır. Fx15 Lotus ilacı zayıflatırken hormon üretimini düzenleyecek özelliklere de sahip olduğu için eğer hormon dengeniz bozuksa Fx15 kullanarak ve biraz da beslenme rejiminize dikkat ederek kalıcı zayıflamayı elde etmeniz mümkündür.

Zayıflama Resmi

Sağlık ve Zayıflama için 2 “F”

Merhaba sevgili Fx15 kullanıcıları bugün sizlere üniversiteden bir arkadaşımın hayatından bir kesiti kendi ağzından anlatmak istiyorum.

Gençlik yıllarımda içmek, okulu kırmak, esasen hayatımı mahvetmek gibi bir çok saçma ve uygun olmadığının farkına varmaya başladığım şeyler yaptım. Bu nedenle dövüş okulu benim için uygundu. Tam olarak bu insanlar gibi olmak istiyordum. Onları etkilemek istiyordum. Peki, bana Rob ne dedi de en sonunda ben aklımı başıma topladım? İşte hikaye. Yaşamlarını değiştirme konusunda kararlı olan herkesin bu anlardan birini yaşadığına inanıyorum ben buna “dibe vurma anı” diyorum. En sonunda sizi değişiklik yapmaya iten kavrama anı ne olursa olsun.

Bir gün dışarıda ders saatimi beklerken, ayakta durmuş bir paket Cheetos tıkınıyordum. Robert beni almaya geldiğinde, pakete bir bakış fırlattı ve beni stüdyodan dışarı attı. “Zamanımı boşa harcıyorsun,” dedi. “Benim koyduğum kurallara uymaya hazır oluncaya kadar da kendi zamanını boşa harcıyorsun, fakat ben kendi zamanıma değer veriyorum. Bu yüzden çık git buradan.” Vücudumdan kanın çekildiğini hissettim. Ne kadar afalladığımı fark etti. “Bu işi ve kendini ciddiye almaya karar verdiğinde, geri gel ben de sana yardım edeyim.” Ve kapıyı yüzüme kapadı.

O zamandan bu yana benim yol gösterici felsefem olan Robert’in mesajı şuydu: Sağlıklı olmak tamamen bir güç meselesidir. Benim fikrimce gücün tanımı, hayalinizi gerçeğe nasıl dönüştüreceğinizi öğrenmektir. Size küçük bir sır vereyim: Egzersiz yapmayı sevmem. Bazen severim, fakat nadiren. Eğer birinde altı boğum karın kası ve çelik gibi kaslar olsa da umurumda olmaz. Beni yanlış anlamayın, eğer sizde varsa çok güzel. Lakin fitnes benim için çok daha fazla anlam ifade ediyor. Bana sağlıklı olmanın önemini hatırlatıyor.

Fitness ve Fx15 hayatımda değerli olan 2 “F” bunlar sayesinde sağlıklı bir şekilde zayıflayabildim ve sağlıklı kalabildim. Şu an sahip olduğum fit vücudu ve sağlığımı bu 2F’ye borçluyum.

Sağlıklı bir zayıflama sağlayabilmek için Fx15 lotus kullanılması ve fitnes, egzersiz gibi aktivitelerin yapılması hayati önem taşımaktadır. Sağlığınızı korumak ve güzelleşmek için bunları sizin de yerine getirmeniz uygun olacaktır. Sağlıklı günler…