Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 programı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Yağ Perhizi ve Fx15 Hapı

Yağ perhizi günlük yağlı yiyecek tü­ketiminize göre düzenlenecektir. Fx15′ in sadece vücut yağı kaybolmaya karşı dirençli kişiler için olduğunu unutmayın. Yağ­larından çabuk kurtulmak isteyen kişiler için tasarlanmadı.

Lotus Yaprağı özlü Fx15 uygularken sabah yedide, öğleden sonra üçte ve yat­madan önce altmışar gram krem peynir; sabah on birde ve akşam yedide otuzar gram fındık yiyebilirsiniz ya da bunun tersini yapa­bilirsiniz. Fx15 kullanımından  sonra, acıkmadığınızı, kan şekeri­nizin sabit olduğunu ve kendinizi iyi hissettiğinizi kanıtlamak için iki gün süreyle bunu denemeye değer.

Yiyebileceğiniz bir sürü şey var ve ben de yemeksever biri olarak yağ perhizini sizin için keyifli bir deneyim haline getirebi­lirim. Yıllardır bunun doğru şey olduğunu düşünerek yağdan uzak duran kişilere temel diyetin değişik uygulamalarını gösterebili­rim. Bunun onları çok mutlu edeceğine eminim.

200’er kalorilik beş yağ öğünü için şunları yiyebilirsiniz:

Her zamanki mayonez miktarının üç katıyla birlikte 60 gr. tavuk salatası (veya jambon, yumurta ya da karides salatası). Yarım avokado ile birlikte yukarıdaki salata çeşitlerinin bi­rinden 30gr.

Öncelikle Fx15 Programı‘ nın işinize yarayıp yaramadığını belirle­melisiniz. Eğer bu program ketozis sağlamıyorsa metabolik bo­zukluklar konusunda uzman bir doktora görünmelisiniz.

Yağ perhizinin bir haftadan uzun süre kullanılmaması gerekti­ğini düşünüyorum. Bu güvenlik açısından gerekli, çünkü diyetin uzun süreli kullanımı denenmedi.

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Vücudu Temizleme

Biz bugün Fx15 kullanıcıları için bir kaç öneride bulunacağız. Vücudum temizlenip zehirlerden arınmaya başladıkça, eskiden yemek yemeye ne kadar bağımlı olduğumun farkına vardım. Ayrıca kısa sürede elde edilen sonuçları da görmüştüm. Her gün tartıya çıktığımda biraz daha kilo verdiğimi görüyordum. Bu, gerçekten de bu programa devam etmemde çok etkili oldu.

Enerji seviyem de ciddi bir şekilde arttı. Sabahları işe gitmeden önce yürüyüş yapabilmek için daha erken uyanmaya başladım. Enerjim o kadar fazlaydı ki, kendimi sabah 5:30’da yolun ortasındaki sarı çizgilerin üstünde zıplarken buluyordum. Kendimi tekrar genç hissetmeye başlamıştım. Ağrı ve acılarım da yok olmuştu.

İki ayın sonunda 25 kilo vermiştim ve tansiyonum normal seviyeye düşmüştü. Üç aydan daha kısa bir süre içinde 35 kilo verdim ve vücuttaki yağ oranım %39.4’ten %27′ ye düştü. Karın bölgem 30 cm, belim 25 cm inceldi. 90 kilo vermiştim, en son gençken bu kilodaydım.

Karım 12 kilo verdi ve 42 bedenden 38 bedene (çok sıkı!) düştü, enerji seviyesi de belirgin bir şekilde arttı. Bir gün bisikletle dolaştıktan sonra, kendini tekrar çocuk gibi hissettiğini söyleyerek sevinçten ağlamıştı. Beraberce alkalik diyetimizin- keyfini çıkarıyor ve eski asidik yiyeceklerimizi hiç özlemiyoruz. İnsanlar bize cildimizin ve gözlerimizin çok sağlıklı olduğunu ve harika göründüğümüzü söylüyorlar.

Geçen gün eski bir arkadaşıma rastladım, beni gördüğünde neredeyse düşüp bayılacaktı. Bana, “Seni otuz yıldır hiç böyle görmemiştim” dedi. Kısa bir süre önce karım ve oğlumla kamp yapmaya gitmiştik; bir sabah bir arkadaşımın yalnızca bir kere gördüğüm karısı bize selam vermek için yanımıza geldi. Bize bir gece önce merhaba demediği için özür diledi ve “Sizi gördüm fakat boşandığınızı ve eşinizin buraya başka bil adamla geldiğim düşündüm” dedi. Ona teşekkül ettim ve hak verdim. Karım artık yeni bir adamla beraberdi. Bu hikaye ve tez emin olun ki Fx 15 ile çok ileri düzeyde fayda sağlayacak şeylerdir.