Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 sayesinde kilo kaybı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

FX15 ile Tükettiğiniz Şeker Oranına Dikkat Edin

Diyetteki basit şekerlerin Fx15 ile oranının düşük tutulması gerekir. Özellikle işlenmiş ürünler, şeker bakımından daha zengin gıda maddeleridir. Çay, kahve gibi içeceklerin daha az şeker ilavesi ile tüketilmesi, aynı şekilde kek, pasta türü tatlıların daha az şekerle yapılarak tüketilmesi Fx15 ile kilo vermeye önemli ölçüde katkıda bulunacaktır.

Zira şekerin fazlası çok kolay yağa dönüşür ve şişmanlığa hizmet eder. Bu da Fx15 ile zayıflamanızı güçleştirecek ve sizi yoracaktır. Tüketilen yağ miktarının öncelikle gün başına hesaplanması gerekir. Hatırlanacağı üzere yağlardan gelecek kalorinin %30″ geçmemesi gerekir. Dolayısıyla birey, önce günlük almakta olduğu toplam kaloriyi %30 yani 0.30 ile çarparak ne kadar kalorinin yağlardan geleceğini bulmalıdır. 1 gram yağın 9 kalori verdiği dikkate alınarak, yağlardan gelen kalori miktarı 9’a bölünmek suretiyle günlük kaç gram yağ tüketilmesi gerektiği belirlenmiş olur.

Hatta yağlardan gelen kalori miktarının %30 yerine %20 olarak tutulması Fx15 sayesinde kilo kaybını daha da kolaylaştıracak ve önceki yağ depolarının daha hızlı erimesine yardımcı olacaktır. Son yıllarda bizim pazarımızda da yer almaya başlayan yağ alternatifleri ve az yağlı gıda maddeleri, kilo vermek isteyen bireylerin işini daha da kolaylaştırmıştır.