Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 tetiklemesi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15′ in Kalori Yakma Hızınıza Etkisi

Kalori yakma hızınızı artırıp düşüren harici etkenlerin olmadığını söylemiyoruz. Bunu en iyi tetikleyen Fx15′ dir. Her hareket metabolizmayı hızlandırır; yerinde oturamamanız dahil (bilimsel literatürde buna kısaca egzersiz dışı termojenesis denir). Vücut sıcaklığınızda her bir derecelik artış, metabolizmanızı yüzde 14 hızlandırır (protein yemek de doğal olarak aynı şeyi yapıyor gibi görünmektedir). Uyuduğunuzda, metabolizmanız yüzde 10 yavaşlar. On iki saatten uzun süre aç kaldığınızda, metabolizma hızınız yüzde 40 düşer.

Öğün atladığınızda, vücudunuzun bir beslenme felaketi olduğunu hisseder ve hemen yakma kipini terk ederek depolama kipine geçer. Kendinizi aç bıraktığınız diyet programlarının işe yaramamasının en önemli nedeni budur. Vücudunuz yaklaşan kıtlığı sezerek paniğe kapılır ve sürekli bir enerji yakış durumu yerine, acil durum depolama kipine geçer. Kahvaltı alışkanlığı olanlar, kahvaltıyı atlayanlara oranla daha zayıftırlar (genellikle), çünkü metabolizma genleri açıktır; yani, aldıkları kaloriler daha yağa dönüşemeden yanar.

Bel ölçüsü savaşımızda, karşımızda bazı korku verici düşmanlar var. Bu savaş alanında karşılaşacağımız en büyük düşmanlardan bazıları ise kendi hormonlarımızdır. Tabii ki coşan hormonların ergenlik çağındaki bir delikanlının kafasını sekse takacağını veya menopoz dönemindeki bir kadının, kendini Ağustos ayında Ölüm Vadisi’ nde bulmuş gibi ter atacağını hepimiz biliyoruz. Ama hormonlarınızın bir bikini içinde güzel görünüp görünmeyeceğinizi belirlediğini de biliyor muydunuz? İşte bu safhada Fx15 zayıflama hapı role başlayıp layığıyla yerine getiriyor.

Metabolizmayla ilgili bir teori, soğuğun iştahı artırdığını söyler. (Kışları daha sık acıktığınızı ve egzersiz yaptıktan sonra vücudunuz sıcakken pek yemek istemediğinizi fark ettiniz mi?) Vücut ısıları düşük olan insanlar bu teoriye göre daha yavaş metabolizmaya sahiplerdir ve kilo almaya daha eğilimlidirler.