Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 ve Chitosan’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Alkalik Su Fx15 ile İyidir.

Vücudunuzu sadece alkalik su ihtiyacına uygun bir şu kilde sulamalısınız. Lotus yaprağı içeriğiyle Fx15 bunu sever ve sizi de bu doğrultuda sevindirir. Hepsi asidik olan ve vücudunuzda daha fazla su ihtiyacına yol açacak spor içecekleri önerilerine kulak asmayın. Aşırı kilolu olmak, susuzluğun veya susuzluğun asidik sıvılarla giderilmeye çalışıldığının bir işaretidir. Diğer yandan, kaliteli alkalik su içmek ideal kilonuza ulaşmak için ilk ve en önemli adımdır.

Şeker içerir. Kafein içerir. Son derece toksik olan theobromine ve metil bromin asitlerini içerir. Sizi şişmanlatır. Buna ihtiyacınız yok. Hele ki Fx15 zayıflama hapı kullanırken hiç yok.

Hemen bütün meyvelerin şeker oranı çok yüksektir ve bu nedenle, içerdikleri besinlere rağmen kaçınsanız iyi olur. Birkaç örnek vermek gerekirse ananasın %28′ i, muzun %25′ i, tatlı kavunun %21′ i, elmanın % portakalın %12′ si, çileğin %11′ i, karpuzun %9′ u şekerdir. Bu miktardaki şeker vücudunuzu asitli tutacaktır. Yüksek şeker oranlı meyveler yerseniz, kilo veremezsiniz veya çabuk veremezsiniz, verdiğiniz kiloyu koruyamazsınız. (Sıradaki yiyecek listesinde göreceğiniz gibi, bazı meyveler diğerlerinden daha iyidir ve önerdiğim birkaçını bu listede ve bir sonraki bölümde yer alan alkalik yiyecekler bölümünde bulabilirsiniz.)

Yaptığım bir araştırmaya göre, 4 bardak taze portakal suyu vücutta asitli bir ortam yaratmaya yetecek kadar şeker içerir ve üç ila beş saat için beyaz kan hücre aktivitesini yarıya indirir, bağışıklık sistemini düşürür. Elma suyu bile, yüksek şeker içeriği nedeniyle kan hücreleri için asidik ve toksiktir. Fx15 ve chitosan desteği ile azar azar kullanılmalıdır. Hastalarım yüksek şekerli meyveler yemediği zaman kırmızı kan hücrelerinin birbirine yapışmadığını, dolaşım problemi yaşamadığını ve beyaz kan hücrelerinin daha aktif ve daha sağlıklı olduğunu gördüm. Kanlarındaki asit seviyesi düştüğü için kilo vermeye başladılar.

Her türlü mantardan -beyaz, yaban mantarı ve diğerleri-kaçınılmalıdır. Her şeyden önce mantar oldukları için. Ayıca, sindirildikleri zaman asitleşirler.

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Chitosan ile Detoks

Yapamayacağınızı düşündüğünüz’ derken, aslında istediğiniz her şeyi yapabileceğinizi söylüyorum. Hepsinden önemlisi bunu yapmayı siz seçtiniz, çünkü siz sisteminizi temizlemek istiyor ve bunun getireceği zihinsel ve fiziksel ödülleri arzuluyorsunuz. Yolda gördüğüm birinin bunu isteyip istememesi benim için fark etmez. Yanlız herkesin bilmesini isterim ki Fx15 ile desteklenen bir diyetin başarıyla sonuçlanma ihtimali, başarısızlıktan çok daha fazladır. Bunu siz istiyorsunuz çünkü siz harika görünmek ve hissetmek istiyorsunuz.

İnsanların beslenme ve yaşam tarzlarını değiştirirken unuttukları nokta budur. Bunu yapmak onların seçimidir.

Bu yüzden kendi kendine empoze edilen zihinsel bir krize girmenin kesinlikle anlamı yoktur. En nihayetinde her şey bundan ibaret değil mi?

Sözcükler, bağımlılık yapan yiyecek ve içecekler nedeniyle duyulan ‘fiziksel’ yoksunluktan daha güçlüdür. Aslında bazı uzmanlar tarafından ‘bırakmanın eroin kadar zor olduğunu söylediği bağımlılık yapan nikotinde bile, insanın bıraktığında duyduğu ‘acıya’ asıl olarak sözcükler neden olmaktadır, nikotin değil. Beslenmenizi değiştirme ya da Fx15 destekli detoks konusuna gelince en güçlü sözcük yine yapamamdır.

Eğer ‘İstiyorum ama yapamam’ derseniz – acı çekersiniz. Eğer ‘Yapabilirim ama yapmak istemiyorum’ derseniz  yapmazsınız. Sizin öncelikli olarak Fx15 zayıflama hapı konusunda güven sahibi olmanız ve sonrasında sıkıntısız bir zayıflama dönemi için azmetmeniz gerekir. Yapamamdan 2. ayı çıkarırsanız kendi kendinize yarattığınız krizden kurtulursunuz. Bir örnek vereyim.

Deneme grubundakilerden biri beni 4. gün arayıp ‘Can bana yardım et, çikolata yemek istiyorum ama yiyemem, çıldırmak üzereyim. Ne yapabilirim?’ diye sordu. Hemen bunun aslında bir zihinsel arzu olduğunu anlayabilirsiniz, çünkü vücut asla çikolata istemez. ‘VALE, BENİMLE DALGA MI GEÇİYORSUN!’ itirazlarını duyabiliyorum, ama ciddiyim, çikolata isteyen zihindir, vücut değil. Bu sahte bir zihinsel gereksinim olduğu, gerçek bir fiziksel gereksinim olmadığı için, bu ‘arzudan’ kurtulmak ona bağlıydı, bana değil.  Diyetinizi mutlaka Fx15 yanında chitosan da kullanarak geçirin. Zihinsel ‘arzu’ basitçe kendi kendine yaratılan zihinsel bir krizdir ve kriz durdurulduğunda arzu da biter. Bunu bildiğim için ona yalnızca markete gitmesini, çikolata almasını, onları yemesini ve döndüğünde beni beni aramasını söyledim. Sonra hoşça kal dedim ve telefonu kapattım. Telefon neredeyse ben kapatır kapatmaz yeniden çaldı ve bayan, ‘NE? Siz bana biraz önce markete gidip çikolata almamı ve sonra da yememi mi söylediniz – şaka mı yapıyorsunuz?’ dedi.

Zayıflama Resmi

Chitosan Mineral Takviyesi

Ekip olarak sürekli bir tavsiyemiz oldu. Fx15 ile birlikte Chitosan kullanılması. Şimdi buna biraz açıklama getireceğiz.

Chitosan bir “yağ bloke edicidir,” yani yağ emilimini engelleyerek kilo kaybına yardımcı olan bir tamamlayıcıdır. İşte bu yüzden Fx15 ile kombine kullanılması oldukça iyi sonuçlar çıkarabilir. Karides ve yengeç gibi kabuklu deniz hayvanlarının dış kabuğunda bulunan chitin adlı maddeden elde edilen chitosan vücut tarafından sindirilmemesi açısından bitkisel life benzer. Chitosan, ağızdan alındığında “yağ süngeri” işlevi görür. Sindirim sisteminden geçerken kendi ağırlığının dört ila altı katına kadar yağ emebilir, böylece yağ vücutta metabolize olup fazladan kilolar olarak depolanamadan vücuttan dışarı atılır. Fx15 tarafından parçalanan yağ stoklarını Chitosan süngeri tutar ve mitokondriye taşıyabilir. Bir başka deyişle kekinizi çekinmeden yiyebilirsiniz, yeter ki chitosan kullanın!

Ancak chitosan kronik aşırı yeme alışkanlığı için çare değildir. Bunun için tek başına kullanılmasından ziyade Fx15 yanında önerilir. Sadece Fx15 ile düzenli kullanılmalıdır -bir diyete hızlı bir başlangıç yapmak için- ve bir kerede 1 aydan daha uzun alınmamalıdır. Sorun şu ki, chitosan yağı vücudunuzdan atarken sizi de E, A, D ve K vitaminleri gibi yağda çözülen vitaminlerden mahrum bırakabilir. Bu yüzden uzun süreli kullanılmasını tavsiye edemem. Eğer chitosan alıyorsanız, diyetinizi yağda çözülen vitaminler ve esansiyel yağ asitleriyle tamamlamalısınız. Bunun dışında chitosan güvenli görünüyor ve bazı çalışmalar kilo verme aracı potansiyelinin ötesinde bile yararlı olabileceğine işaret ediyor. Örneğin son zamanlarda yapılan bir çalışmada fareler bilinen bir kanserojenle beslendikten sonra chitosan tamamlayıcılı bir diyetle beslenen farelerin chitosan verilmeyen farelere kıyasla kolonlarında (kalın bağırsak) daha az prekanseröz (kanser öncesi) lezyona rastlandı. Çalışmalar ayrıca chitosan’in total kan kolesterol seviyelerini çarpıcı şekilde düşürdüğünü ve kalp hastalığına karşı koruyan iyi kolesterol seviyelerini yükselttiğini gösterdi. Bu çok yönlü tamamlayıcının ayrıca diş çürümelerini önlediği ve harika bir antasit olduğu biliniyor.

Yağ emilimini bloke ederek kilo kaybına yardımcı olan;
Kolesterol seviyelerini düşüren;
Kolon (kalın bağırsak) kanserine karşı koruyabilen Chitosan’ ı mutlaka Fx15 ile kullanın!

Chitosan Sipariş vermek için Buradan buyrun!