Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 ve Su’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Suyun Fx15 İçin Önemi

Su, arabanın radyatörü gibi vücuda oluşan fazla kalori yani ısıyı vücudun değişik kısımlarına dağıtarak serinlemeyi sağlar. Fx15 ile sürekli su tüketiniz. Normal insan vücut ısısı 37 °C’dir. Bunun üstüne ve altına doğru diğer ifade ile bu dereceden ne kadar çok uzaklaşılırsa hücrelerin faaliyetleri, enerji üretiminden sindirime, dolaşımdan üreme fonksiyonlarına kadar tüm metabolik faaliyetler dumura uğrayacaktır.

Bunun de temel nedeni bu faaliyetleri gerçekleştiren hücreler 37 °C vücut ısısına ihtiyaç duyar. Bundan uzaklaşıldıkça hücre metabolizması da yavaşlamaya başlar. Öncelikle su, hücre içi vasatı oluşturur. Hücrenin % 88-90 gibi çok büyük bir kısmı sudur. Tüm hücre faaliyetleri de bu suda gerçekleşir. Suyun aşırı kaybına bağlı olarak hücre içi su miktarı da azalmaya başlar. Yağ yakımı için de fx15 ile su şarttır. Toksik maddeler hücre dışına atılamadan hücre içinde birikmeye başlar ki bu durum hücreyi öldürecek boyutlara kadar gider. Kanın da tamamına yakın denebilecek büyük kısmını su oluşturduğundan su kaybı, kanın da yoğunluğunu artırarak kan dolaşımını yavaşlatacaktır. Böylelikle böbrek ve sidik kesesi gibi toksik maddeleri dışarı atacak ve kanı temizleyecek organlarında işlevi zorlaşacaktır.

Zira kanın yoğunluk artışından dolayı bu organlara gelen kan miktarında dolayısıyla toksik madde miktarında da azalma olacaktır. Fx 15 ile sıvı içmeyi (günde en az 3 LT. önemseyiniz.) Bu da kan da toksik maddenin birikimi anlamına gelir.