Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 Yağ Yakımı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kolesterol, Beslenme ve Fx15

Kolesterol vücut sıvıları ve hücrelerde serbest yada yağ asitleri ile esterleşmiş olarak bulunur. Fx15 yağ yakımını desteklediği gibi aynı zamanda bir kolesterol düşmanıdır. Kolesterol dışarıdan alındığı gibi vücut tarafından da sentezlenir. Bu maddenin sentezinde karbonhidrat yağ ve aminoasit metabolizmasında oluşan asetil Koenzim A kullanılır ve karaciğer etkinlik gösterir. Tüm bu kolesterol aktivitelerinin önüne hem de zayıflayarak Fx15 ile geçmenin yolu var.

Safra asitleri ve bazı hormonlar da kolesterolden sentezlenir. Kolesterol, yaşam için gerekli olan mum kıvamında yağımsı bir maddedir. Normal koşullarda, yağ suyun içinde çözünmez. Kolesterol de su özelliklerini taşıyan kanda normal koşullarda çözünmez. Kolesterol, kanda çözünmesi ve taşınması için karaciğerde bir protein ile birleştirilir. Bu kolesterol ile protein birleşimine lipoprotein adı verilir.

Kolesterol, beyin, sinirler, kalp, bağırsaklar, kaslar, karaciğer başta olmak üzere tüm vücutta yaygın olarak bulunur. Vücut kolesterolü kullanarak hormon kortizon, seks hormonu), D vitamini ve yağları sindiren safra asitlerini üretir. Fakat kolesterolün çoğu da vücuda kesinlikle zarar verebilir. Bunun için Fx15 zayıflama kapsülü buna engel olmaktadır. Bu işlemler için kanda çok az miktarda kolesterol bulunması yeterlidir. Eğer kanda fazla miktarda kolesterol varsa, bu kan damarlarında birikir ve kan damarlarının sertleşmesine, daralmasına (arteriyoskleroz) yol açar. Arteriyosklerozda damar duvarında biriken tek madde kolesterol değildir; akyuvarlar, kan pıhtısı, kalsiyum gibi madde-!er de birikir. Toplumda, arteriyoskleroz için damar sertliği, damar kireçlenmesi gibi ifadeler de kullanılmaktadır. Aslında Fx15 zayıflama ve kilo verme için geliştirilmiş bir ürün olsa da yağ eritme özelliği olduğu için kolesterolün olumsuz etkilerini de saf dışı edebilmektedir.