Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 zayıflama kapsülleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Diyet Yapmadan Fx15 Hapı ile İncel

İncelmenin bir çok olu vardır fakat önemli olan uygulamaktır. mesela incelmek için spor ideal zayıflama şeklidir. Fakat Fx15 zayıflama hapları ile incelmek ise daha kolay ve daha hızlıdır. Fx15 kullanıcıları kısa süredeforma girerken diğer yöntemle rile zayıflamak isteyenler malefes en fazla 2 kilo verebildiler. Fx15 zayıflama hapının herkeze öneriyoruz sağlıklı şekilde kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Kısa sürede incelmek için yapmanız gereken düzgün şekilde Fx15 kapsüllerini kullanmaktır.

Türkiye’de aspartamın yüzde 95’i artık sağlık değil gıda sektöründe kullanılıyor. 2008 yılı itibarıyla son sekiz yılda kimyasal tatlandırıcıların ithalatı 13 kattan fazla arttı.13 çünkü tatlandırıcılar şekerden yüzlerce kat daha tatlı. Mesela aspartam şekerden 200 kat, asesülfam k 200 kat, sakarin 300 kat, sukraloz 600 kat, taumatin 2 bin 500 kat, neotam 13 bin kat daha fazla tat veriyor. Ortalama olarak tatlandırıcının 1 liralık miktarı 10 liralık şekerin işini görüyor.

Bir bavul aspartam bir kamyon şekerin tadına eşit tat veriyor. Bazı baklavacılarda baklavaların normalin yarısı fiyatta satılmasının temel nedeni budur. Türk gıda kodeksi, hangi üründe ne kadar yapay tatlandırıcı kullanılacağını belirlemiş durumda. Örneğin 1 kilo baklavada en çok 1 gram kullanılabilir.

Ancak market raflarında satılan birçok ürünün ‘içindekiler’ kısmında yapay tatlandırıcı kullanıldığı ifade edilse de kaç miligram kullanıldığı yazmıyor. Bilinen markaların diyet ürünlerinin neredeyse hiçbirinde kullanılan tatlandırıcı oram yazmıyor. Birçok hekim şişman ve diyabetli hastalarına aspartam kullanmalarını öneriyor. Gıdada maliyeti de çok düşürüyor. Peki siz aspartama niye bu kadar karşısınız? Sıvı yağlar ve margarin Sıvı yağ olarak sadece zeytinyağı kullanın; mısır, ayçiçeği, kanola yağlarını kullanmayın diyorsunuz? Rafin edilmiş bu yağlar neden iyi değil? İki temel neden var. Eskiden yağ elde etmek yani hülasa çıkartmak (ekstraksiyon) için yavaş hareket eden taş sıkma makineleri kullanılıyordu. Hatta sızma zeytinyağı bazı işletmelerde hala aynı yöntemle çıkartılıyor.

Zayıflama Resmi

Çikolata ve Fx15 Kapsülleri

Ama önemli olan şey şu: Bu çikolata tüketimi çok büyük bir kısıtlamayı da beraberinde getirmektedir. Ben burada ticari anlamdaki çikolata paketlerinden bahsetmiyorum. Süpermarketlerde gördüğünüz karamel-şeker-yemiş kaplı, sakızı andırır şekerlemeler de değil bahsettiğim besinler. Sağlığa faydası dokunan şeyler bunlar değil. Asıl sağlığa faydası dokunan Fx15 zayıflama kapsülleri‘ nden başkası değildir. Doğallığı ile tüm dünyaya nam salmış bu gıda takviyesi Amerika ve Avrupa’ da bıraktığı etkileri hala konuşulmaktadır.

Fx15 kapsülleri ve Çikolatanın sağlık açısından faydası flavanol ve antioksidanlardan kaynaklanıyor ve bunlar da gerçek kakaoda mevcut ve aslında kakaoyu biraz acı yapan şey de bunlar. Dolayısıyla eğer bu flavanollerin faydalarından yararlanmak istiyorsanız, gerçek çikolatayı bulmalısınız: yüksek miktarda kakao içeren siyah çikolata. Bu besinin en iyileri etiketlerinin üzerlerinde “yüzde altmış kakao” (yüzde yetmiş ya da daha fazlası çok daha iyidir ama bulmak da o derece zordur) yazan paketlerdir.

Sütlü ve beyaz çikolata sağlık açısından bu faydalardan hiçbirini içermez. Ayrıca ticari anlamdaki şekerlemeler kesinlikle beslenme tarzınızda olmasını istemeyeceğiniz ekstra şeker, yağ, parafin ve kimyasallarla yüklüdür. Ayrıca çikolata ne kadar fazla işlenirse, faydalı flavonoidleri de bir o kadar yüksek oranda kaybolur.

Çikolatadaki yağ kakaoyağından gelir ve aslında üç farklı yağ türü içerir. Bunlardan biri oleik asittir ki bu zeytinyağındakiyle aynı türdendir, kalbe oldukça faydalı bir yağ. İkincisi vücutta hiçbir etkisi olan stearik asittir. Üçüncü tür olan palmitik asit büyük olasılıkla yüksek miktarda tüketilebilecek en iyi yağ türü olarak adlandırılamaz ancak yine de çikolatadaki üçüncü yağ türünü oluşturur ve eğer az miktarda tüketirseniz bu yağdan çok fazla almamış olursunuz. Yine de kakaonun pahalı olduğunu unutmayın. Ucuz çikolata markalarında faydalı kakaoyağı yerine süt yağı ve hidrojenize yağlar kullanılır.

Zayıflama Resmi

Fx15 Kapsülleri ile Eğlenerek Zayıfla

Fx15 zayıflama kapsülleri ile diyetten vazgeçiyoruz ve kuduz hayvanlar gibi eğleniyoruz.  Yağlı diyetlerde leptin seviyesi düşüktür. Ama düşük yağlı, bitki merkezli diyetler leptin seviyesini yükseltir ve her leptin molekülünün etkin olarak çalışmasını sağlar. O yüzden kendinize bu konuda yardım edin. Sağlıklı besinler tüketmek iştahınızın kapanmasına ve metabolizmanıza yardımcı olacaktır.

Fakat PMS aldığımızda her şey değişir. Ne zaman ağlayacağımız, kimi öldüreceğimiz veya ne yiyeceğimiz belli olmaz. Bu dalgalanmaların ve iştahın en büyük suçlularından biri de östrojendir. Her ay vücutlarımız hamilelik karinesi üzerinden fazladan östrojen üretir. Hamile kalmadığımızda östrojen seviyesi fırlar, şişkinlik başlar, daha hassas ve iştahlı hale geliriz. Bu iğrenç duygulardan uzak durmanın yolu östrojen seviyesini tüm ay boyunca dengede tutmaktır.

Diğer her şey gibi bunun da yolu beslenmeden geçer. Yağlı besinler östrojen seviyesini yükseltirken, lifli besinler östrojen seviyesinin azaltılmasına yardımcı olur. ‘Kadın Doğum ve Jinekoloji Dergisi’ beslenme alışkanlığının regl semptomlarına etkisi üzerine bir çalışma yayınlamıştır.

Fx15 ile beslenme de hayvansal yağlara yer vermeyen kadınların şişme ve iştah gibi semptomlarda ciddi bir düşüş kaydettiği yazılmıştı. Keza regl krampları da 4 günlük süreden iki buçuk günlük bir süreye düşmüştü. Daha az kramp, daha az iştah, daha az şişme! Sadece bunlar bile hayvansal besinlerden uzak durmak için yeterli değil mi?

Hatta ciddi bir PMS iştahınız varsa, ‘Zarif Çıtır’ rejiminin sizin için iyi bir tarafı var. Bu rejim dahilinde yaramaz çocuk tadında kendinizi kötü hissettirmeyecek birçok unsur var.