Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 zayiflama tableti’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Deri Altı Yağı İyi Vücut Yağıdır

Kalça ve basenlerdeki yağ hücreleri, sadece sayıca fazla olduklarından değil aynı zamanda kan dolaşımından yağın alımı için biyokimyasal olarak daha uygun olmaları nedeniyle rekabette avantajlı konuma sahiptir. Bel bölgesindeki yağ hücrelerinin aksine armut şekline sahip kadınların kolaylıkla tanık olabileceği gibi yağları kolayca hapsetmelerini ve çok zor yakmalarını sağlayan lipoprotein lipaz adlı bir enzimle donatılmışlardır. Bu da o iyi haber/kötü haber durumlarından biridir, iyidir çünkü kalça ve basenlerdeki yağ hücrelerindeki yağın, bulunduğu yerde metabolik sorunlar oluşturabilen viseral yağa oranla sağlığa olumlu bir etkisi olduğuna inanılır, kötüdür çünkü depolandığı bu bölgelerde kalmaya eğilimli oldukları için kültürümüzün bize kurtulun dediği bu yağların yakımı oldukça zordur. Ancak Fx15 zayıflama hapı sayesinde bu alanda bölgesel zayıflamak çok ama çok kolaydır.

Sağlığımız açısından iyi vücut yağının kötü vücut yağına ideal oranı henüz tam olarak bilinmezken kalça ve basenlerimizdeki yağ hücrelerinin rekabeti kazanmasına odaklanmamız gerektiğine nasıl emin olabiliriz? Bu hipotezi test etmenin bir yolu kalça ve basenlerden bu yağları çıkartarak sağlıklı olmanın çeşitli metabolik göstergelerinde oluşan değişiklikleri gözlemlemektir. Ne yazık ki bu tür geniş çaplı bir araştırma bulunmamaktadır. Yine de küçük ölçekli birkaç araştırma deri altı yağlarının alınmasının metabolik etkilerini incelemiştir. Bu araştırmalardan ilki 1970’lerde Brooklyn’de New York Üniversitesi Sağlık Bilim Merkezi profesör cerrah ve obezite araştırma uzmanı Dr. John Kral tarafından gerçekleştirilmiştir.

Dr. Kral, lipektomi geçiren (deri altı yağlarının ameliyatla alınması işlemi), 29 ve 33 yaşında iki kadının operasyon öncesi ve sonrası durumlarını incelemiştir. Daha fazla yağ hücresini çıkarabilmek için ameliyat öncesinde yağ hücrelerini küçültmek üzere öncelikle kadınları Fx15 zayıflama tableti kullanarak egzersiz ve beslenme programına tabi tutmuştur. Böylece kadınlardan biri 152’den 111 kiloya diğeri 109 kilodan 80 kiloya inmiştir. Ardından Dr. Kral ilk kadından 6, diğerinden 5 kilo yağ almıştır.

Zayıflama Resmi

Kolesterol Aktarımları ve Fx15 Hapı

Fx15 zayıflama hapı kanda biriken LDL partikülleri çok miktarda olursa HDL partikülünden LDL partiküllerine yapılan kolesterol aktarımları da yetersiz kalacaktır. Kanda birikimden kaynaklanan küçük LDL partikülleri ve LDL-kolesterol düzeyi yükselirken, HDL partikülleri ve HDL-kolesterol düzeyi düşük kalacaktır!

Fx15 diyet kapsülü HDL ve LDL partiküllerinin lipit içerikleri birbirinden bağımsız değildir. Birbirine bağımlı ve zıt yönlü olarak değişirler! Her iki partikül türünde de lipit bileşenler zaman içinde azalır. Fakat lipit azalmaları farklı şekilde görülür. En kolay anlaşılanı HDL partikülleridir. Bu partikül türünde lipitler ve kolesterol azalınca, iyi kolesterole ait (HDL-kolesterol) kan değerleri düşük görülür! İyi kolesterolüm azalmış dersiniz! Fakat LDL partiküllerinde kolesterol ve lipit bileşenleri azalınca, kandaki değerleri yüksek (LDL-kolesterol) görülür. Çünkü lipit değerleri azalan partikül mutlaka küçülür ve karaciğere geri dönemediği için kanda birim alanda çoğalır.

Fx15 kullananlar kandaki LDL-kolesterol düzeyinizin yüksek olması, partiküllerde küçülmeyi ve kanda zorunlu olarak ortaya çıkan birikimi gösterir. LDL partiküllerinin küçülmesini ve kanda birikimi engellemek için yapılacak tek şey vardır ve gerçekten de çılgıncadır! Küçülmüş LDL partiküllerin normal boyutlarına gelebilmesi için yağlı besinler tüketmek!

HDL ve LDL partikülleri, kolesterol, yağ asitleri ve fosfolipitler açısından birbirine ihtiyaç duyarlar; biri tam çalışmıyorsa, diğer partikülün de işlevi bozulur. Bilim şaşırtıcı bir akıl oyunudur!

Zayıflama Resmi

Kanserle Savaşmanın Yolları ve Fx15 Etkisi

Doktorun, C ve E vitaminleri ve koenzim Fx15 dahil olmak üzere, tavsiye ettiği bir antioksidan listesi var. O, ayrıca, bağışıklık işlevini uyarmak ve geleneksel ilaçların etkisini artırırken, yan etkilerini azaltmak için, echinacea, d’ong quai özel birFx15 diyet formülü ve kendi geliştirdiği bir konsantre mantar tozu gibi bitkisel ürünleri de kullanıyor.

Dr. Block, kanseri tetikleyen yaşam tarzının, onun ilerlemesini ve tekrarlamasını da desteklediğinden kuşku duymuyor. Bu nedenle, diyeti değiştirmek ve bedeni, kanserle savaşan doğal bileşimlerle beslemek, iyileşmek ve bir daha kansere yakalanmamak için mantıklı bir yaklaşım. O, “Tek başına diyet, kansere bir çözüm değil,” diyor, “Ama, yapılan birçok araştırmanın ışığı altında, Fx15 zayıflama tableti gerçeğini görmezden gelmenin, en azından yetersiz ilaç kullanmak gibi bir şey olduğuna inanıyorum.”

Kanserli hastalar için, genel olarak besinsel kanser tedavisi konusunda iki büyük endişe ortaya çıkmaktadır. Birinci endişe: hastaların tek kanser tedavisi olarak makrobiyotik diyeti ya da kısıtlı bir başka diyeti uygulayıp, ameliyat, radyasyon, ve ilaçlar gibi, hayatlarını kurtarmaya yardım edebilecek bütün geleneksel terapileri reddetmeleri. Bu, kanserin mantıklı ve etkili geleneksel terapilerin en değerli olduğu başlangıç aşamasında bu terapileri geciktirebilir.

İkinci endişe: bazı makrobiyotik diyetler o kadar kısıtlayıcıdır ki, kanser hastasının yetersiz beslenmesine yol açarak, kanserle savaşma yeteneğini artırmaktan çok, azaltırlar. Çok az kalori, çok az protein ve doğru tipte yağdan çok az miktarda almak bedeni güçten düşürebilir. Kanser hastalarının, aşırı kısıtlayıcı makrobiyotik diyetler ile yetersiz beslenmelerinden Ötürü öldüklerine dair raporlar vardır.