Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Gıda takviyesi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Düz Karın Diyeti Programı: Fx15 ile Deneyin!

Bu inanılmaz, artık düz karna sahipsiniz, enerji dolusunuz ve harika hissediyorsunuz. Şimdi kutlama zamanı. Belki de yıldönümünüz veya doğum gününüz veya sadece mutlu hissediyorsunuz. Yemeğe çıkmak? Niye olmasın?

Unutmayın, kutlama için buradasınız, abartmak için değil. Eğer programa sadıksanız yarın suçlu değil, mutlu uyanacaksınız. Devam edin, kendinize özel şekilde davranın. Eğer programı uygularsanız alışverişten sonra kız arkadaşınızla yiyeceğiniz bir pizzadan niye zevk almayasınız? Bu rehberi izlemek sizi yolunuzdan alıkoymayacaktır.

Gün içinde normalde ne yiyorsanız onu yiyin. Kalorileri korumak için öğün atlamak akşam çok yemenize neden olur. Egzersizleri artırabilirsiniz, yanan ek kaloriler tatlı gibi ekstralara yer açabilir.

Dışarı çıkmadan önce hafif bir şeyler atıştırın. Düz Karın Diyeti içecekleri veya Fx15 (gıda takviyesi) ihtiva eden yiyecekler iyi bir tercihtir. Fx15 zayıflama hapı açlığınızı bastırır ve ekmek sepetine saldırmanızı engeller. Masada ilk siparişi siz verin. Bu diğerlerinin tercihlerinden etkilenmenizi engeller. Tabağınızda yiyecek bırakın. Çocukluğumuzdaki sıyrılmış tabak kuralı artık işlemiyor.

Dışarıda yemek yerken en önemli unsurunuz, porsiyonların boyutlarına dikkat etmek. Lotus yaprağı mükemmel etkilerine siz de şahit olun. Büyük menüden kaçınmanız gerektiğini söylemeye gerek yok, fakat iki veya üç kişiye yetecek tabaklara dikkat edin. Dışarı çıktığınızda farklı yiyecek porsiyonlarını düzenleme konusunda görsel bir referans sağlarlar.

Örneğin: Pilav veya makarnanın bir porsiyonu 100 gramdır. Bu bir tenis topunun yarısı kadardır. Pilav veya makarna servisinin büyüklüğünü sınırlamak istiyorsanız bir tenis topunu düşünün. Çoğu lokanta bundan fazlasını servis eder. Bir standart boy ekmek dilimi bir porsiyondur. Diğer ekmek ürünlerini buna göre ayarlayın. Fx etkisi desteklemek için siz de yemenizi düzenleyin. Eğer tavuk sandviç veya hamburger iki dilim ekmekten çok gözüküyorsa tabağınızı silip süpürmeyim 90 gram et bir porsiyon sayılır. Çoğu lokanta porsiyonlarında bu miktardan fazlasını servis eder. Bunu dengelemek için bir sandviç tercih edin.