Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Gıda Tüketimi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Kullanımı

Fx15 zayıflama hapı kullanımı sırasında uyulması gereken belli başlı bazı kurallar vardır.  Fx15 kapsül sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa yemeklerden yarım saat önce kullanılmalıdır. 60 günlük kullanım süresinde etkilerini göstermeye başlar. Kullanımı sırasında bol su tüketmeniz fx15 kapsül’ ün etkilerini daha hızlı göstermesini sağlar.

Peki kimler fx15 kapsül kullanamaz?

  • Hamile ve emzirme dönemindeki bayanlar,
  • 16 yaş altı ve 55 yaş üzeri kişiler,
  • Diyabet hastaları,

ve içeriğindeki maddelere alerjik reaksiyon gösteren kişiler fx15 zayıflama hapı’ nı kullanamaz.

Fx15 kullanımı

Modern diyetler genelde hücresel pH değerinin 7.0’ın altına, asitli aralığa düşmesine neden olur. (Hücreler de aşırı alkalitlenebilir, ama aşırı asitlenme daha yaygındır.) Aşırı asitlenen bir hücrede, hücreler arası asidoz görüldüğü bilinmektedir. Son derece ciddi bir problem olan asidoz, hastalığın pek çok oluşumunda en önemli faktörlerden biridir. Bir hücre ne kadar asitlenirse, işlevi o kadar zarar görür. Çok yüksek asidik seviyelerde hücre ölür. Herman Aihara, kanser ve diğer dejeneratif hastalıkların en önemli sebeplerinden birinin, vücut sıvısının asidikliğinin etkisi olduğunu söyler.

Hücreler nasıl bu kadar asitleniyor? Farklı gıdalar, pH değerimiz üzerinde farklı etkiler bırakırlar, ideal olan, uygun hücresel pH değerini koruyan gıdalar tüketmemizdir. Bunun yerine bizler, şeker, asitli içecekler, beyaz un (makarna ve ekmek) aşırı protein ve tuz gibi asitli etkisi olan yiyecekler tüketiriz. Vücudu alkalik maddelerden mahrum bırakan bu gıdaların tüketimi, son birkaç nesilde hızla artmıştır.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Kalori Miktarlarına Dikkat Edin!

Market alışverişlerinde henüz ülkemizde maalesef her gıda için kalori değeri belirtilmemiş olmasına karşılık bazı gıda maddelerinde belirtildiğinden bunların etiketlerine bakılarak Fx15 kullanım döneminde kalori miktarının anlaşılması yoluna gidilmelidir. Kalori değeri düşük gıdalara yönelerek yapılan alış verişin sağlık açısından son derece yaralı olacağı unutulmamalıdır. Bu yapılırken aşağıdaki kalori düzeylerine göre gıda maddelerinin sınıflandırılması, bu alış verişlerin Fx15 kalori bilinci ve anlayışı içinde yapılabilmesinde yararlı olacaktır.

Ayrıca; aşağıdaki noktaların Fx15 ile fazla kilo ve yağlardan korunmada oldukça etkili ve yararlı oldukları dikkate alınmalıdır.

  • Ayaküstü atıştırma olarak nitelendirilen tüketimlerden Fx15 kullandığınız sürece kaçınılmalıdır. Zira bunlar o anki şartlara göre gelişigüzel ve planlanmadan hazırlanmış diyetler olduğumdan çoğu kez de yüksek kalori içerir.
  • Alış verişleri ve de gıda tüketimini çok fazla aç değilken yapmak hem daha az kalorili yemeği ve hem de daha az kalorili alış verişi teşvik edecektir. Alışveriş yaparken Fx15′ in tokluk özelliğinden faydalanın.
  • Kek, bisküvi, cips, patates gibi gıda maddeleri genellikle paketlerinden alınarak yenilir ki bunun alınan miktarı bilmemek gibi bir sakıncası vardır. Bu nedenle tabakta bilinçli olarak, alınan miktarın ayarlaması yapılarak tüketime gidilmesi kalori alımını kontrol altına almada yardımcı olacaktır.
  • Büyük tabaklar yerine daha küçük tabakları ve kepçeleri seçmek.

Gıdaların dolu kaşıklarla değil yarım kaşık dolusu miktarlarda, yavaş olarak, daha doğrusu ağır, ağır sindirerek yenilmesi gerekir. Fx15 ile bu şekilde yemek sindirim sistemini rahatlatır ve daha hızlı zayıflama sağlar. Böylelikle daha erken doyum hissi oluşur.