Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Glikoz’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Hazım Bozulması

Fx15 kullanımı sırasında zararlı olan gıdalar;  tavuk ve her et (koyun ve hindi hariç), deniz hayvanları, ekmek olarak mısır ve ürünleri, çavdar ekmeği, buğday tip 405-550 (durra) ve ürünleri, susam ve ürünleri, baklagillerden börülce fasulye, ayçiçeği çekirdekleri, pul biber ve her biber, kara ve beyaz biber, domates salçası, şarap sirkesi, siyah çay, kafe, portakal ve suyu, nar ve suyu, muz, avokado, enginar, turp, aloe vera, jelatin, bayat yiyecekler, hazır yiyecek ve içecekler fx15 kullanımı sırasında zararlı olan gıdalardır.

Ayrıca piyasa zeytinleri, tereyağı, dondurma, süt, tereyağı ve her türlü sıvı yağ veya katı yağ (zeytin yağı ve ceviz yağı hariç), kavrulmuş ve bekletilmiş kuruyemiş, anason, hindistan cevizi, fruktoz, glikoz, mide ve bağırsaklarda gaz oluşturan her türden yiyecek fx15 form hapı kullananlar için uygun değildir..

Hazım bozulmasıSizin fıtratınız için zararlı gıda tüketimini bırakın. Onlar sizin için sadece hastalıktır. Tavuk, mısır, soda, gazoz ve tüm karbondioksitli içecekler, glikoz ve früktoz içeren hazır içecek ve yiyecekler fx15 kapsül kullananların sağlık açısından düşmanlarıdır!

 Karışık et (salam, sucuk, sosis gibi) yemeyiniz; süt ürünleri et ve balık ile; fasulyeyi yoğurt ile yemeyiniz! Hazım bozulmasına, zehirli kalıntı oluşturmasına, karaciğer hastalıklarının başlamasına yol açmayınız! Yukarıda saydıklarımız hazmı bozacak şeylerdir. Hazmı kolaylaştırmada ve zayıflamada lifin önemi çok büyüktür.