Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Glusidlerin metabolizması’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Faydalı Yiyecekler

Yetişkin gibi çocuk da “beyaz” ekmek, yani rafine edilmiş unla yapılan sıradan ekmek yememelidir. Bu Fx15 kullanımı sözkonusu ise (16 yaş ve üstü) faydalı yiyecekler çok çok yararlı olacaktır. Size daha önce de belirttiğim gibi un, rafine edildiği sırada içindeki madensel tuzlar ve özellikle magnezyum yok olmaktadır.

B1 vitamini de bu işlem sırasında yok olur. Oysa glusidlerin metabolizması için bu vitaminin çok gerekli olduğunu biliyoruz. Bl vitamini eksikliği, sindirim bozukluklarına ve fazladan yorgunluklara neden olur.

Bazılarının düşünebileceği gibi tam ekmek ya da entegral ekmek, mayasız olsa bile, “kalsiyumu yok etmez”. Hatta birçok madensel tuz sağlar ve çocuğun süt ürünleri bakımından, yani kalsiyumca zengin beslenmesini sağlar.

Çocukların organizması büyüklerden daha sağlamdır. Bu yüzden 16 yaş üstü kişilerin de Fx15 kullanırken daha az kaygılı olmaları düşünülebilir. Bu yüzden fazla sorun yaratmadan yiyeceklerle birlikte yedikleri meyveleri sindirebilirler.

Bu nedenle yemeğin üstüne sürekli olarak bir meyve yiyebilir. Buna karşılık sindirim sırasında bir duyarlılık görüldüğünde (şişkinlik, karın ağrısı, gaz gibi), yemek sırasında meyve vermeyin. Şişman çocuklar da Fx15 kullanabilirler. Yetişkinlerde olduğu gibi meyveyi açken, özellikle sabah uyanınca, akşam yatarken ya da ikindi kahvaltısında verin.