Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Glütasyon faaliyeti’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Soğan Sarımsak ve Ispanak

Sarımsak serbest radikallerle savaşmaya hazır bir antioksidan olan glütasyon üretmesini teşvik ederler. Glütasyon faaliyeti, farmasötik ve diğer endokrin bozucu kimyasalların atılmasına yardımcı olduğu karaciğerde özellikle önemlidir.

Soğanda bulunan özel bir flavonoid olan antosiyanin serbest radikalleri yok etmede olağanüstüdür ve yeni ortaya çıkan araştırmalar da obezite ve diyabetle savaşmada yararlı olabileceklerini gösteriyor. Sarımsak ve kardeşleri de toplam kolesterolü düşürmede – fakat HDL’yi yükseltirler – karaciğerin kolesterol sentezini azaltarak etkili olabilirler. (İki diş sarımsak kolesterol düşürücü ilaçların bazıları kadar etkili olabilir.) Farelerle yapılan çalışmalar, sarımsaktaki alisinin testosteron seviyelerini arttırabileceğini göstermesine rağmen, bir sonuca varmak için henüz çok erkendir. Ancak sarımsak zaten çok şey yapıyor eğer testosteronu arttırdığını da kanıtlarlarsa çok daha iyi olur.

Ispanak özellikle yararlıdır. Soğan ve sarımsağın en iyi yönlerini almıştır özellikle bir kan şekeri dengeleyicisi olan manganez ve onları insülin seviyelerini dengeli tutmak için mükemmel bir çözüme dönüştürerek lifle birleştirir. Kan şekerine yaptığı bu olumlu etki Fx15 ile beraber kullanılmasının oldukça doğru olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Günde en az bir porsiyon soğan sarımsak yiyin. Sarımsağı ezmek, doğramak veya çiğnemek allinase enzimlerinin salgılanmasına yardımcı olur ki bu da yararlı faaliyetlerin çoğunu tetikler. En azından fırınlamadan önce tepesini kesin bu bazı enzim faaliyetlerini sağlayacaktır. Doğranmış ya da ezilmiş sarımsağı pişirmeden önce, enzimlerin tüm yararlı bileşimleri etkinleştirmesi için 10 dakika bekletin.

Yapabilirseniz çiğ yemeye çalışın alinasm etkisi ısıyla yok olabilir. Sandviçiniz veya burgerinizde çiğ kırmızı veya Vidalia soğanı kullanın; salatanıza yeşil soğan veya sosunuza sarımsak doğrayın. Daha yararlı organosülfür bileşimler oluşturmak için sarımsağı zeytinyağıyla birleştirin. Çift kat yarar elde etmek için pırasanın beyaz kısımlarını sarımsakla soteleyin.

Bütün bunlar detoks işlevini hızlandıracağı gibi, Fx15 Lotus ile zayıflarken uygulandığında vücudunuzun incelmesi esnasında yağların erimesinden kaynaklanan toksik madde salınımının neden olabileceği tehlikeleri de ortadan kaldırmanızda yardımcı olacaktır.