Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Gülümseme yaratmak’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Hayata Karşı Biraz da Serseri Olmak Lazım

Tek alternatifinizin bu olduğunu sanıyorsunuz; çünkü orada güvendesiniz, bildiğiniz bir yemeyi sipariş etmek kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Tadını kokusunu lezzetini bilirsiniz. Otomatikliğini bilirsiniz. Ama aslında beyninizdeki kimyasalların esiri olduğunuzu fark edemezsiniz. Bir nöron bağlantınız kalın diye sevdiğiniz şeyi sevdiğinizi sanıyorsunuz. Onun güven yarattığını düşünüyorsunuz. Halbuki sadece beyninizdeki bir bağlantı kalın; tıpkı saat örneği gibi ikisi de aynı kol ama değiştirmek bile sizde bir gariplik hissi yaratıyor. Tıpkı başka şeyleri değiştirmek istediğiniz zaman hissettiğiniz garip duygu gibi… Özellikle yemek konusunda beyninizdeki kimyasalların esaretinden kurtulmak istiyorsanız Fx15 ilacı zayıflama hapı kullanın.

Hayata karşı biraz daha serseri olmak lazım. Beyninizdeki bir bağlantının güçlü olması alışkanlıkların içinde yaşamanız gerektiğini göstermez. Artık değişebileceğinizi, değişirken hissettiğiniz tüm garip duyguların bir noktadan sonra kaybolacağını ve zamanla değişimin de doğal olarak algılanacağını biliyorsunuz.

Tüm bunları bilmek ve hepsini izlemek ve hatta bu döngülere kendini kaptırmadan, ben buyum, ben şöyleyim, ben bunu severim demeden değişime açık olmak… İşte sanırım o zaman siz, siz olacaksınız. Tüm bu bağlantılar sizi sınırlayan şeyler. Bunları bir kez fark ettiğinizde şişmanlık benim kaderim laflarını bir kenara bırakacaksınız. O zaman bu hayatta şansızım demek yerine sadece hayatın keyfini çıkartacaksınız. Kendinize yüklediğiniz anlamları ve otomatik davranışlarınızı bir kenara bırakın ve tüm yüreğinizle hayatın tam ortasına dalın. Sonra değişim için tatlı bir gülümseme yaratın yüzünüzde. Zayıflama konusunda Fx15 Lotus hapı gibi bir yardımcınız varken bunu başarmak çok kolayken boş yere ümitsizliğe kapılmayın. Bunu kendinizi değiştirmek, yeni bir ben ve sonra yeni bir ben daha yaratmak için yapın. Ama asla bu benim işte demeyin; hem de hiçbir zaman. Yaşamınızın sonuna kadar tüm alışkanlıklardan olabildiğince uzak durun ve hayatın yenilikleri ile yaşayın.