Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Günlük beslenme’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Besin Öğeleri ve Fx 15 Açısından Önemleri

Besinlerin yapısında bulunan protein, karbonhidrat, yağ, vitamin, mineral ve suya verilen isimdir. Fx15 için önemleri büyüktür.

Hiç düşündünüz mü, sizce hayatımızı sürdürebilmemiz için gerekli olan 3 temel unsur nedir? Size göre fast food, içki ve tatil mi? Yoksa televizyon, patates cipsi ve kola mı? Sizin de bildiğiniz gibi bunlar olmadan da yaşamınızı sürdürebilmeniz mümkün. Ancak hayatımızda olmazsa olmazlarımız vardır. Bunlar oksijen, su ve besinlerdir. Bir insan oksijen olmadan birkaç dakika, su olmadan birkaç gün, besin olmadan ise birkaç hafta yaşamını sürdürebilir. Doğanın bize sunduğu imkânlarla herkes ihtiyacı olan oksijeni ve suyu rahatlıkla karşılayabilir. Burada kendimize sormamız gereken soru;

Yaşamımızı sürdürebilmemiz için gerekli olan beslenme kavramını ne kadar doğru uyguluyoruz?

Yapılan araştırmalar insanın yaşamını sürdürebilmesi için 50′ den fazla türde besin öğesine gereksinim duyduğunu göstermiştir. Sağlıklı bir şekilde beslenebilmek için, öncelikle yaşamımızın devamlılığını sağlayan bu besin öğelerinin neler olduğunu ve bunları günlük beslenmemizle nasıl karşılayabileceğimizi öğrenmemiz gerekir.