Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Günlük yağ tüketimi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Orantılı Bir Vücut İçin Fx15

Porsiyon miktarına dikkat etmeniz ve Fx15′ i düzenli kullanmanız önemlidir çünkü sizin tanımınızla paketin tanımı farklılık gösterebilir ancak bu da halledilmesi oldukça kolay bir sorundur. Su dolu bir ton balığı konservesinde etiket 56 gram porsiyon miktarında 1 gram yağ olduğunu belirtmişse tüm 170 gramlık paketi yemeniz halinde 3 gram yağ tükettiğinizi bilirsiniz. Ton balığınıza 3 çorba kaşığı mayonez eklemeniz halinde tükettiğiniz yağ miktarına 33 gram eklemeniz gerekir ki bu da günlük yağ tüketiminizi tamamlamanız anlamına gelir!

Benzer bir karmaşıklık et paketleri için geçerlidir. “Yağsız” kıyma “% 90 yağsız” ya da “% 10 yağlı” olarak tanıtıldığında toplam tüketimin % 20’si kadar yağ tüketecek biri için uygun görünebilir. Ancak ette de süt gibi fazla miktarda (üçte ikisi) kalori değeri olmayan su bulunur ve bir kez daha paket üzerinde yer alan yüzdeler kalori değil ağırlığa ait yüzdelerdir. Bu nedenle ağırlık değil kalori hesabı yapıldığında “yağsız” kıyma yaklaşık % 50 yağa sahiptir. Normal % 80 yağsız et ise yaklaşık % 70 yağ içermektedir. Bu oranlara Fx15 kapsül diyetlerinde mutlaka dikkat edilmelidir. Ayrıca besin önerileri dikkate alınmalıdır.

Ağırlık üzerine yüzdesel veriler bu anlamda tamamen alakasız bir bilgi olarak görünüyor ve aksi takdirde almayacağımız ürünleri almamızı sağlıyor diye düşünüyorum. Odağınız günlük kaç gram yağ tükettiğinizde olmalıdır ve toplam kalorilerinizin yüzde kaçını yağ olarak tükettiğinize bakarsanız gıda etiketlerini başarıyla kullanabilirsiniz. Bu miktarla orantılı olarak Fx15 kullanımı uygundur. Zayıflarken veya kilo dengelerken Fx15 kapsül kullanmak yeterli olacaktır.

Orantılı bir vücut için Fx15

Etiketlerdeki yağ gram toplamlarına odaklanmanın ve yüzdeler içeren bilgileri göz ardı etmenin bir başka gerekçesi de gıda etiketleri “günlük değerleri”nin Amerikan hükümetinin günlük tüketimin pek çok çalışmanın öngördüğü % 20 ila 25 değil % 30 hedefi tavsiyelerine göre hazırlanmasıdır. Örneğin % 2 yağlı süt etiketi size bir bardak sütün içinde 5 gram yağ bulunduğunu ve bunun da günde 2000 kalori beslenmede önerilen günlük değerin % 8’i olduğunu söyler. Ancak % 20 yağ tüketimi hedefliyorsanız 5 gram günlük kullanımınızın % 8 değil % 12’sine yakındır.