Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Hamburger’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Zayıf Olmanın ve Öyle Kalmanın Sırrı

Tüm Fransız pazarlarında saksılar dolusu taze otların yanı sıra, dizi dizi kuru ot ve baharatlar bulursunuz. Şehir ve kasabalardaki marketlerde pek çok baharatı bulmak mümkün. Fransız yemekleri baharatlarıyla meşhur olmasa da Fransız kadınları baharatsız yapamazlar. Yerinde kullanıldığında, aksi taktirde tek lezzet kaynağı yağ olacak pek çok yemeği tatlandırarak, kendimizi kandırmamızı ve mutlu etmemizi sağlarlar. Otlar ve baharatlarla oynarken baharatların çok daha keskin tatlar olduğunu unutmayın. Maceracı olmaya, yenilikleri denemeye gayret edin ama azar azar. Biraz zerdeçal çoğu zaman yeterlidir; az gelirse biraz daha ekleyebilirsiniz ama fazla gelirse çıkartamazsınız. Bu yemeklerden sonra Orjinal Fx15 kullanmanız kilo almanızı engelleyecektir.

Fransız mutfağında en çok kullanılan otlar: maydanoz, tatlı fesleğen, tarhun, kekik, limon kekiği, frenkmaydanozu, mercankök, yabani mercankök, biberiye -çorbalar, etler, kümes hayvanları, balık, sebze ve salatalarda kullanılır- ve balık ve salatalarla pek kullanılmasa da et ve mantarla çok iyi giden adaçayıdır. Bu besin maddelerinin hepsi kilo aldırmaya elverişli olup Lida zayıflama kapsülüyle bu etkileri nötraliz edilebilmektedir. Taze kalmaları için yemeğe katmadan hemen önce kıyarız. Baharatlara gelince, kümes hayvanları, et ve sebzelerle en çok toz kırmızıbiber, ar-navutbiberi ve giderek artan bir şekilde köri ve zencefil kullanırız. Elbette, tarçın ve hintcevizi (muskat) çoğunlukla tatlılarda kullanılır ama örneğin ızgara veya yahnisini yaparken kuzu etinin üzerine biraz tarçın ya da kremalı tavuk veya havuç, taze fasulye, kabak, ıspanak gibi sebzelere azıcık hintcevizi (muskat) atmayı deneyin. (Beklenmedik tatlar çok hoşunuza gidebilir: Alsace’lı şef Jean-Georges Vongerichten dondurmanın üzerine karabiber attığında New York çalkalanmıştı.). Yararları saymakla bitmeyen zayıflama işleminin en etkili yolu olan Fx15 kapsül hayata yeni bir bakış açısıyla bakmanıza yardımcı olaaktır.

Hardal pek çok şeye giden bir çeşnidir (en iyi kalite alın; biz Fransızlar, çok çeşitli kalitelerde pek çok markada üretilen Dijon, Pommery ve Meaux tipi hardalları severiz). Kremalı çorbaya, hamburgere (ketçap yerine), yumurtalı ve peynirli yemeklere, sandviç vardır.