Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Hamur işi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx 15 Yeme Optimizesi

Aynı şeyi yinelemeyi göze alarak, telafi edilmesi için kaçamak olarak yiyeceğiniz şeyi sonra yemeniz gerektiğini hatırlatalım. Yemeğin başından sonuna kadar ne yiyeceğinizi bilmeden masaya asla oturmayın. Fx 15 için bu önerimiz önemlidir. Çünkü yapacağınız kaçamak önemliyse, daha sonra onu gidermeniz çok zor olabilir.

Bu yüzden yemeğin hemen başında, seçebilmeniz için sizi nelerin beklediğini bilmeniz çok önemlidir.

Kaçamak, belki başlangıç yemeğinden hemen sonra yapılabilir (örneğin bir hamur işinde). Ana yemekte olabilir (balığın yanında kızarmış patates gibi). Daha önce de gördüğümüz gibi peynirin yanında ekmek yemek isteyebilirsiniz. Örneğin başlangıç yemeğinin üstüne bir kaçamak (krep gibi), sonra ana yemek üstüne başka bir kaçamak (bir patates püresi) ve daha sonra sıra tatlıya gelince: “Şimdi de bunları telafi etmeli!” diye düşünmeniz hiç akıllıca olmaz; çünkü seçme şansınız kalmıyor, tamamen teorik bir çözüm için yemeğinizi 1 kilo yeşil mercimek ya da 5 kilo salata yiyerek fx15 zayıflama hapı kullanımı süresince tamamlayamazsınız. Çünkü bütün bu yiyeceklerdeki toplam glusid miktarı, her şekilde kan şekerini yükseltecektir.

Gördüğünüz gibi II. Aşama bir özgürlük aşamasıdır. Ama herhangi bir özgürlük değil bu. Lotus yaprağı zira bunu kabul etmez. Koşula bağlı bir özgürlük ya da kurallarının düşünülmesi gereken gözlem altındaki bir özgürlük. Bu nedenle sizin için hemen ikinci bir alışkanlık olmalıdır bu durum.

İki kurala uyulması koşuluyla her türlü kaçamak yapılabilir: Ara sıra yapılması ve han şekeri göstergesi ve saf glusid oranları dikkate alınarak uygulanması.