Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Hastalık yapıcı parazitler’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Temiz Bir Sistem Daha İyi Zayıflamada Etkilidir

Sık ilaç kullanılması (özellikle antibiyotikler), tatlı ve mayalı besinlerin tüketilmesi, süt içilmesi ve bir arada yenilmemesi gereken besinlerin birlikte tüketilmesi sonucunda, sindirim sistemimizde zararlı mikroorganizmaların (bakterilerin, mayaların, mantarların) üremesine ortam hazırlarız. Bu parazitler bağırsaklarımızın çeperindeki sümüksü zarın içinde yaşar, kanımızla beslenir ve zehirli fizyolojik ifrazatlar salgılar. Bu toksinler de başımızın ağrımasına, yorgunluğa, soğuk algınlıklarına, sık sık göz, mesane ve böbrek iltihaplanmalarına, kuvvetli mide ve karaciğer ağrılarına yol açar. Unutmadan belirtmek isterim ki tamamen bitkisel ve doğal olan Fx15 zayıflama kapsülü ‘nün bağırsaklarınız üzerinde herhangi bir zararlı etkisi yoktur. Zararlı mikroorganizmaların sebep olabileceği sağlık sorunlarını önceden tahmin etmek zordur. Bu organizmalar bağırsaklarımızdaki yararlı mikrofloranm tahrip olmasına (disbakteriosis) da neden olur. Bu hastalık yapıcı parazitlere karşı en iyi çare sarımsaktır.

Sarımsak doğal bir antibiyotiktir. Bütün ilaçlar gibi sarımsak da, doğru belirlenmiş miktarlara uygun olarak alınmalıdır. Daha önce tarif edilen sarımsak tedavisinin ve şimdi tarif edeceğimiz tedavinin az miktarda sarımsak kullanmasının nedeni budur.

Yemeklerimiz ve salatalarımızla yediklerimizin yanı sıra, haftada iki üç diş sarımsak yemek, bence alınması uygun olan miktardır. Sağlıklı bağırsak florası oluşturmak için ihtiyaç duyulan tedavi ise daha fazla sarımsak gerektirir.

Tedavi amacıyla her akşam, yemekten iki saat sonra, iki hafta süreyle bir diş sarımsak yiyin. Sarımsağı iyice çiğnemeyi ihmal etmeyin ve yanında ekmek yemeyin. Ağzınızda, boğazınızda ve midenizde güçlü bir yanma duygusu yaratacaktır. Bu eziyete katlanmak zorunludur çünkü sarımsak suyu hastalık yapıcı bakterileri öldürürken, bakterilerin yarattığı minik yaralara nüfuz eder. Dolaşım sistemi bozukluğu olan insanlar daha güçlü bir mide yanması hissedebilir. Ancak bağırsak florasını geri kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Bağırsak florasının sağlığı ve bağırsakların temizliği  Fx15 ile sağlıklı zayıflarken önemlidir. Çünkü bağırsaklarınızın temiz olması Fx15 ilacından daha iyi verim alabilmenizi sağlar.