Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Hazır gıdalar’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Verdiğiniz Kiloları Geri Almamak İçin Fx15

Diyete başlama yaşı ergen yaşlara indi. Hemen herkes kilo sorunundan mustarip. Ama yapılan bir araştırmada deneklerin sadece yüzde on beşi günlük kalori alımları ile ilgili doğru tahminde bulundular.Çoğu insan hayatında en az bir kez hızlı kilo vermek için aşırı uçlara giderek kendisini aç bırakıyor. Ya da bir süre yağı tamamen hayatından çıkarıyor. İşte bu seçim hormon dengesini altüst ediyor. Beden açlık tehlikesi var sanarak daha çok yağ depolamaya çalışıyor. Diyet yapan insanların çoğu hep aynı kiloları verip geri alıyor. Hem de fazlasıyla.Kiloları verip geri almamak için Fx15 kilo koruma hapı kullanmanızda fayda var.

Bedenimizi aç bıraktığımızda, beden yakıt bulmak için kaslara saldırıyor. Egzersiz de yapmıyorsak, diyet süresi bittiğinde hem daha fazla yağ depoluyoruz hem de kas oranında azalma oluyor.Bu duruma engel olmak Fx15 kapsül ile elinizde.Kas oranı azaldığında metabolizma yavaşlıyor, yağ yakıcı tiroit hormonlarında azalma oluyor. Leptin ve ensülin direnci oluşuyor. Grelin hormonu tavana vuruyor. Diyet sonrası normal miktarda yeseniz bile kilo alıyorsunuz.İşlenmiş gıdalar hormon dengemizin düşmanı. Çünkü bedenimiz onları besin olarak tanımıyor. İşlenmiş gıdalar doğadan değil, fabrikalardan geliyor. Fabrikalar düşük kaliteli ham gıdalara ne kadar az para harcarsa o kadar çok kazanıyor. İşlenmiş gıdaların çoğu genetiği değiştirilmiş mısır, soya ve buğday temelli. Çünkü bu ürünler hammadde olarak çok ucuz.Bu besinler dayanıklı olsun, uzun süre bozulmadan pazarlanabilsin diye raf ömrünü uzatacak katkı maddeleri, kimyasallar ilave ediliyor. Raf ömrü uzun gıdaları, birim fiyatı ucuza gelsin diye büyük paketlerde alıyoruz.Bu tür gıdalara Fx15 diyetlerinde yer yoktur.

Biz et, kurabiye, bisküvi yediğimizi, bir kâse hazır çorba ya da meyve suyu içtiğimizi sanalım. Reklamlarda izlediğimiz çikolata barlarının lezzetine kanalım. Tüm hazır gıdalar temelinde hidrolize edilmiş soya, genetiği değiştirilmiş mısır, kısmen hidrojene edilmiş mısır yağı, işlenmiş buğday unu, yüksek früktozlu mısır şurubu, bir ton bağımlılık yaratan kimyasal, rafine şeker ve tuzdan oluşuyor. Bu sözde gıdalara suni renk, koku ve tat ilave ediliyor (biraz daha kimyasal). Böylece onların gerçek gıdalar olduğunu sanıyoruz.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Hangi Yağ Türleri Gereklidir?

İhtiyacınız olan, çoklu ya da tekli doymamış yağlardır. Hepsi Fx15 zayıflama ürünü yada muadili ürün kullanıcıları için çok elzemdir. Doymuş yağın fazlasından da kaçınmak gerekir. Sanayi tipi trans yağlardan ise kesinlikle uzak durmanız önerilir. Bu yağlar, el yapımı ya da hidrojene (veya kısmen hidrojene) olarak da bilinen bitkisel yağlardır. Bu tür yağlar gıda sanayinde sıklıkla kullanılan margarin, bitkisel katı yağ ve benzeri yağlardır. Hazır gıdaların birçoğunda trans yağlar bulunur dolayısıyla, gıdaları satın alırken etiketlerini dikkatli okumak ve “kısmen hidrojene nebati yağ” yazanlardan da uzak durmak gerekir.

Doğal yağların kaynakları iki türlüdür: Bitkiler ve hayvanlar. Bitkisel yağlar çoğunlukla yüksek oranda doymamış yağ asidi içerir (çoklu ve tekli). Hindistan cevizi gibi yağlarsa yüksek oranda doymamış yağ asidi içermesine rağmen son derece sağlıklıdır. En büyük bitkisel yağ kaynaklarımız tohumlu bitkiler, otlar ve avokadodur.

Hayvansal yağlar süt, et, tereyağı, peynir ve yumurta sarısında bulunur ve yüksek oranda doymuş yağ asidi içerir. Hindistan cevizi ve (çikolatada bulunan) kakao yağı da doymuş yağ olarak adlandırılır. Bunun haricindeki tüm yağlar Fx15 ile önerilebilir. Makul miktarda tereyağı ve peynir, sağlığa zararlı olmamakla birlikte, doymuş yağların aşırı tüketimi, (glisemik endeksleri yüksek olduğundan) zararlıdır.

Balık yağlarındaysa yüksek oranda çoklu doymamış yağ asidi bulunur. Somon, uskumru, sardalye ve ringa, yağlı balıklardır; sağlıklı ve vücudumuz için çok gerekli olan Omega-3 yönünden zengindir. Elbette ki tüm balıklarda yüksek oranda yağ bulunmaz. Örneğin morina ve dil balığı gibi beyaz etli balıklar oldukça yağsızdır. Bitki dünyasından bazı yağlar da, keten tohumu gibi, Omega-3 yönünden zengindir.

CLA (çekilmiş linoleik asit), son zamanlarda, yağ yakmadaki ve bağışıklık sistemi üzerindeki olumlu etkileri nedeniyle dikkatleri üzerine çeken doğal bir yağ asididir. CLA desteği Fx 15 standartlarında bir ürün kullanıcısı için mükemmel bir takviye olacaktır. Aynen Chitosan gibi etkisi büyüktür. Çimle beslenen sığır, kuzu ve keçide; çimle beslenen inek, koyun ve keçiden elde edilen süt ürünlerinde küçük miktarlarda bulunur. Şu anda CLA’nın sağlığımıza etkileriyle ile ilgili gerekli çalışma yürütülmektedir. Şimdilik CLA’nın tabletler şeklinde alımının ne gibi faydası olduğunu tam olarak bilemediğimizden, bunu direkt olarak gıdalardan almanızı öneriyoruz.