Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Hemoglobin A1C’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Mucize Fx15 Başarısı

Gösterdiğim bu başarı için kendime saygı duyuyorum. Bunu gerçekleştirmek için irade gücüne de ihtiyaç duymuyorum, Her zaman çok yemek yerdim ve bu bakımdan çok fazla bir şey değişmedi. Sadece doğru yiyecekleri, alkalik yiyecekleri yiyorum. Yeşil sebzeleri çok fazla ve genellikle çiğ yemeye çalışıyorum: avokado, brokoli, biber, kereviz, marul, ıspanak. Yediklerimden et, yumurta, süt ürünleri ve (pek çoğunda) işlenmiş şekeri çıkardım. Hâlâ arada kraker yiyorum ama ekmek yemiyorum. Vazgeçmekte zorlandığım tek yiyecek makarna oldu.

Günde 5-7 litre arası yeşillik içeceği içiyorum. Bir litreyi içtiğimde yenisini dolduruyorum. Daha 1 hafta önce Vitaminler ve Fx için önemi isimli yazımız yayınlandı. Yeşillik içeceği dışında hiçbir şey içmiyorum! Ama vitamin kullanıyorum ve kilin yanında filizlenmiş soya tozu da kullanıyorum.

ilk birkaç ay sonunda egzersiz programına da başladım (ilk 45 kiloyu verirken tek yaptığım hareket fabrikadaki biraz yorucu olan isimdi, programa başladığım zaman işe de yeni başlamıştım). Bu sabah tepelerden aşağı ve yukarı yaklaşık 1.5 km yürüdüm, sonra eve gelip on dakika trambolimin üzerinde zıpladım, daha sonra da bahçemi temizledim.

Kilom ve sağlığım konusunda sorumlu davranmaya devam etmek için kendi stratejimi geliştirdim. Market fişlerini saklıyor ve herkesin görebileceği bir yere asıyorum. Aldıklarım ve yediklerim. Fx15 zayıflama diyet reçeteleri konusunda söylenilenleri de uyguladım. Bu nedenle raftan bir şey alıp arabaya yerleştirirken, fişte görüneceğini bildiğim için son derece titiz davranıyorum. Fişteki ürünlerin bazılarını almaktan gurur duymuyorum. Ama gerçek bu ve şuna inanıyorum ki “gerçek bizi özgür kılacaktır!” Bu sürecin yetkili kişisi olduğum gerçeğine odaklanmış durumdayım. Mümkün olduğunca az stresli olmaya çalışıyorum ve ruhsal yaşantıma öncelik veriyorum.

Bu programa başladıktan sonraki birkaç gün içinde Ayşe ensülin ihtiyacının azaldığını hissetti. Ayrıca, bu yüksek protein, yüksek lif ve düşük GI/GL içeren diyette iştahı da Önemli derecek azalmıştı. Günlük yürüyüşlerinden çok zevk almaya başladığı için çoğu gün bir saat yürümeye başladı. Ve haftada iki gün (yürüyüş yerine) ağırlık kaldırmak için spor salonuna kaydoldu. 3 ayda 9 kilo vermişti (yüzde 10 kilo kaybı hedefinden fazla) ve ensülin ihtiyacı üçte bir oranında azalmıştı. Hemoglobin A1C seviyesi 8′ in hemen altındaydı ve trigliserid seviyesi normaldi. Bunu sağlarken Fx15 zayıflama hapı’ nın da yardımı olduğunu biliyorum. Bu noktada, kan şekeri kontrolünü daha da iyi hale getirmek için ensülin pompasına geçmesi hedefiyle, yoğun ensülin terapisi eğitimine başlamasını sağladım. Özet olarak, kendisini yıllardır olmadığı kadar iyi hissediyordu ve bu diyet ve yaşam tarzı değişikliklerine başladığından itibaren bir kere bile önemli bir hipoglisemi epizoduna girmedi.