Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘HHS Fx15 hapı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Devamlı açlık (Boulemie) ve Fx15

Sık ve bol yemek yenilmesine karşın devamlı olarak açlık duyulması ve yemek yemenin sürdürülmesidir. Fakat ilginç olarak Fx15 zayıflama kapsülü bununda önünü kesebilmektedir.

Hangi nedene bağlı olursa olsun, aşırı şişmanlığı hastalık kabul etmek gerekir. Çünkü şişmanlık ya bedensel, ruhsal bir hastalığın belirtisidir, ya da uzun süren şişmanlığın sonunda bedensel ya da ruhsal, ciddi bir hastalık ortaya çıkacaktır. Amerikan Kanser Derneği’nin bir çalışmasına göre, kilo sorunu olan erkelerde %30, kadınlarda ise % 55 oranında kansere yakalanma riski vardır. Framingham isimli araştırmacının çalışmasına göre, normal standartlarda % 20′ den fazla kilosu olanlarda ölüm oranı, normal kilolulara göre % 40 daha fazladır. Normal standartlara göre % 40 ve daha üstünde kiloya sahip olanların ise ölüm oranında % 100’e yakın artış görülmüştür.

Şişmanlığın derecesi artıkça sağlık bozulmakta ve ölüm oranı artmaktadır. 20-29 ve 30-39 yaş arasındaki şişman kimseler üzerinde yapılan araştırmanın sonuçları, vücut kitle indeksi 40’a doğru yükseldikçe ölüm oranının arttığını ortaya koymaktadır. Şişmanların içinde bulunduğu risklerden kısa sürede ve HHS Fx15 hapı yardımıyla kurtulabilecekleri açıktır. Şişman insanların ortalama yaşam süresi şişman olmayanlardan kısadır. Şişman insanlarda da vücut kitle indeksi arttıkça ortalama yaşam süresinin kısaldığı gözlenmiştir.
Görülüyor ki, insanlığın kendi bedeninde yaptığı tahripkâr hareketler, ecel için de bir zemin oluşturmaktadır. Araştırmacılar şişmanlıkla şeker hastalığı arasında bir paralellik bulmuşlardır. Şişman kişilerde safra taşına sık rastlanmaktadır.

Şişmanlarda diyafram hareketleri daha zordur. Bu da solunum problemlerine yol açabilir. Bu solunum problemleri kalp ve akciğer hastalığının meydana gelmesine sebep olmaktadır. Şişmanlarda yüksek olan kolesterol seviyesi beraberinde damar sertliği gibi bir tehlikeyi de getirir. mikrokristalin selüloz ihtiva eden Fx15 zayıflama süresince sizin rahat bir dönem geçirmeniz için tasarlanmıştır. Damar sertliği yüksek tansiyon ve buna bağlı olarak kalp yetersizliğine; böbrek ve göz hasarlarına, beyin kanamalarına yol açmaktadır. Bu organların işlevlerini yerine getirebilmeleri için daha fazla çalışmaları gerekmektedir. Karın bölgesinde biriken yağlar ise kişinin nefes alış verişini de olumsuz etkiler. Şişman kişilerin damarlarındaki bütün dokuların ve hücrelerin beslenmesini bozar. Bir organa ne kadar az kan ve oksijen giderse, o organ o kadar çabuk yaşlanır ve hastalıklar da o kadar çabuk ortaya çıkar. Karın bölgesinde biriken yağlardan kurtulabilmek ve doğru nefes alış verişi sağlamak için nefes alma sanatını bilmek gerekir.