Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Hızlı kilo’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Temizlenme Fx15 Arınma Kısmı

Temizlenme süreci için uygun herhangi biriyle değiştirebilirsiniz veya pH Mucizesi veya Diyabette pHMucizesi’ nden ya bu sitedeki temizlenme kısmında listelenmiş tariflerden veya tamamıyla yeşil, alkalik,ve püre yapılmış içeceklerden veya çorbalardan Fx15 kullanırken seçebilirsiniz. Bizim verdiğimiz mönü planları sadece size bir fikir vermek içindir, lütfen en sevdiğiniz tarifleri kullanın! Hangisini seçerseniz seçin, bütün çorbaları veya içecekleri mikserde veya mutfak robotunuzda sıvı haline getirin.

Her zaman tatmin olana kadar yiyin, karnınızı tıka basa doyurmayın. Eğer gün içinde herhangi bir zaman acıkırsanız, biraz çorba, içecek veya yeşillik içeceği içebilirsiniz. Veya yeşil sebze suyu hazırlayabilirsiniz (çoğunlukla yeşil sebzeleri tercih edin ve ziyafet süresince, içerdikleri şeker nedeniyle havuç veya şekerpancarından uzak durun). Öneriler için tarifler bölümüne bir göz atın. Alkalikleştirici etkilerden sonuna kadar yararlanmak için, bir ölçü sebze suyuna on ölçü elektron zengini alkalik su ekleyin ve 5 damla pH ekleyin. pH etkisi Fx etkisi’ ni destekler ve hızlı kilo savma sağlar.

On dört veya yirmi bir gün geçtikten sonra, vücudunuzu, normal sindirim sürecine dönmesi için rahatlatmaksınız. Günün ilk öğünü olarak çorba veya yeşillik içeceklerine bir süre daha devam edin. Lotus yaprağının etkilerini en iyi bu şekilde destekleyebilirsiniz. Çorba ve içeceklerinize hindistancevizi veya avokado ekleyin. Diğer öğünler için önce çorbalara devam edin ama bu sefer püre haline getirmeden hazırlayın. Vücudunuz buna da alıştıktan sonra salatalarla devam edin ve yavaş yavaş, her öğünde tabağınızın az bir kısmını dolduracak şekilde, %20-30 oranında, daha az alkalik ve pişmiş yiyecekler yemeye başlayın.

Bu ikinci aşamaya girdiğinizde, vücudunuzun attığı asit miktarı azalmış olacak, gitmesi gereken miktarın pek çoğu vücudunuzu terk etmiş olacak. Vücudunuza sağladığınız gerçek beslenme gücüyle yeni, sağlıklı dokular oluşmaya başlayacak. Kendinizi yenilenmiş, güçlü ve gençleşmiş hissedeceksiniz, ideal ve kalıcı kilonuza ulaştığınız on iki haftalık fx15 programınızı tamamladıktan bir süre sonra üçüncü aşamaya geçeceksiniz ve bu aşamada fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak kendinizi çok sağlıklı hissedeceksiniz.

Likit ziyafetinin en zor kısmı -aslında bütün bu programın en zor kısmı- başlamaya karar vermektir. Yola bir kere çıktığınızda hep olması için uğraştığınız sağlıklı, enerjik, güçlü ve zayıf! vücudunuzu elde edecek ve bir daha asla geri dönmek istemeyeceksiniz.