Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Hormonal dengesizlik’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Obez Hastalara Fx15 Kapsül

Sağlıklı bir vücuda girmemesi gereken yiyeceklerin başında ‘en tatlı zehir’ olarak kabul edilen şekerler gelmektedir. Her türlü şeker, bal ve pekmezin glisemik indeksi çok yüksek olup, 100 üzerinden 100′ dür. Şeker (diyabet) hastası olmayan kişilerde dahi, kan şekerinin (kısa bir süre yüksek kalmasının bile) serbest oksijen radikallerinin yapımını artırdığı, bu nedenle de insülin ve leptin direncini artırarak vücutta tahribat yaptığı gösterilmiştir. Bu tip gıdalardan fx15 zayıflama hapı kullanımı sırasında uzak durun.

Erkeklerde estrodiol (doğal oluşan östrojenin en kuvvetli formu) seviyesini artırır.  Vücutta hormonal dengesizliğe neden olur. Bu dengesizlikler sonucunda oluşan kilolar için fx15 kullanmak gerekir. Bazı hormonlar az çalışırken, bazı hormonlar aşırı çalışır. İnsülin ve leptin direncini başlatır ve giderek artırır.

Obez hastalara fx15 kapsülYüksek glisemik indeksli karbonhidrat içeren şekerlerin ve tatlıların tüketiminin ardından kan şekeri, düşük glisemik indeksli karbonhidrat içeren gıdalardan, 25 kat daha fazla yağa dönüşür. Kilo alma, şişmanlık ve obeziteye neden olur. Bu durumda fx15 hapı kullanmak uygun olacaktır.

Yüksek yoğunluklu lipoprotein olan HDL’ yi düşürür. Kan trigliseritlerini yükselterek dejeneratif hastalıkların başlangıcına zemin hazırlar. Sindirilememiş kompleks karbonhidratlar nedeni ile oral glikoz tolerans testinde glikoz seviyesinin yüksek çıkmasına neden olur.

Açlık kan şekerini hızla yükseltir. Hipoglisemiye (ani kan şekeri düşmesi), diyabete (şeker hastalığına) neden olur. Obez hastalarda yüksek kan basıncına neden olur. Sistolik kan basıncını artırır. Obez hastaların fazla kilolarından kurtulması için fx15 kapsül kullanmaları gerekmektedir.

Zayıflama Resmi

Kalori İhtiyacınızı Fx15 Kapsül İle Frenleyin

Proteinler,omega3 ve vitaminler.Bu üç element ile kullanılacak Fx15 diyet kapsülü, kilo verme sürecinizde kan şekeri seviyenizi de uzun süre dengede tutacaktır. Yağ programı akli ve olduğunda kan şekerini dengede tutma yeteneğini de kaybediyorsunuz. Çünkü hücreleriniz ensüline karşı direnç kazanıyor ve bu da ensülin seviyenizin yükselmesine neden oluyor. Ensülin, hormonlar bölümünde göreceğiniz gibi bir yağ depolama hormonudur.Beslenmenizde üç elemente yer verdiğinizde ve  Fx15 kapsül kullandığınızda “ölü karbonhidrat  isteği duymazsınız. Ölü karbonhidrat yani abur cubur yediğimizde ensülin seviyemiz hızla yükselir, hızla düşer. Bu yüzden ne kadar çok beyaz un, şeker ve yağdan yapılmış gıdaları tüketirsek tüketelim bir iki saat sonra yine acıkırız. Ve yine canımız ölü karbonhidrat yiyecekleri çeker. Karnımızın çabucak acıkmasının nedeni kalori ihtiyacı değil, kan şekeri seviyesini dengede tutmamamızdır.Abur cubur yemek istediğiniz zamanlarda bile hiç kalori hesabı yapmadan muhakkak bu üç elementi de beslenmenize katın. Böylece kan şekeri seviyesi iniş çıkışlarını önlemiş olursunuz. Yani canınız börek çörek, tatlı çekiyorsa, muhakkak üç elementi de öğününüze ekleyin. Örneğin; bir yumurta, bir kâse yeşil salata, beş altı ceviz yiyin. Hatta bu gıdaları önce yerseniz, ne kadar canınız çekmiş olursa olsun, ölü karbonhidratları daha az tükettiğinizi fark edeceksiniz. Küçük bir dilim börek, çörek, tatlı yediğinizde canınızın çekmesi kendiliğinden geçecektir.

Yediklerinizin sizi beslediğini mi yoksa hormonal dengesizlik mi yarattığını anlamak için bedeninizin sinyallerini dikkatle takip edin.Bedeninizin  vereceği sinyallere göre Fx15 destekli diyetinizi şekillendirmek sağlıklı kilo vermenin altın kuralıdır.Her öğünden bir saat sonra nasıl hissediyorsunuz?Kendinizi doygun ve enerjik mi hissediyorsunuz? Yorgun ve aç mı hissediyorsunuz?İyi duygular içinde misiniz? Sinirli ve gergin misiniz?Bu sinyaller o öğünde yediğiniz gıdaların sizi besleyip beslemediği, doğru gıdaları alıp almadığınız konusunda bilgi verecektir.Bedeninizin bilgeliğine güvenin.