Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Hormonlar ve antibiyotikler’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Zayıflama Hapı ve Toksinler

Elinizden geldiğince toksinlerden uzak durmak önemlidir. Bizim kültürümüzde toksinler her yerde mevcut olsa da, bunlardan kaçınmak için yapabileceğiniz kolay ve pratik şeyler vardır. Maruz kaldığınız toksinlerin miktarını azaltmak için hiper ihtiyatlı olmanız gerekmez. Aşağıdaki stratejileri deneyin. Her şeyi birden yapmanız gerekmez. Her seferinde bir öneriyi uygulamaya geçirmeye çalışın. En önemli ikisi mümkün olduğunca organik gıdalar yemek ve temiz, filtre edilmiş su içmektir.

Organik gıdalar yiyin. Petrokimyasal böcek ilaçları, bitki ilaçları, hormonlar ve antibiyotikler kullanılmadan yetiştirilen hayvansal ürünler yiyin. Filtre edilmiş su için. Ters-ozmos ve karbon filtreler suyunuzu toksinlerden arındırmanın en iyi yoludur.

Hava filtreleri kullanın. HEPA / ULPA filtreleri ve iyonlaştırıcılar toz, küf, uçucu organik bileşikler ve diğer iç mekân hava kirlilik unsurlarını azaltmakta yardımcı olabilir. Biliyor musunuz Fx15 zayıflatırken toksinlere mağruz kalabilen ve etkisini yitirebilen bir ürün. O yüzden bunları size anlatıyoruz. Isıtma sistemlerinizi temizleyin ve kontrol edin. Karbon monoksit salınımını ortadan kaldırın. Bu, Amerika’da en yaygın zehirlenmeye bağlı ölüm nedenidir.

Bitki yetiştirin. Bitkiler havanın filtre edilmesine yardım eder.

Kuru temizlemeden getirdiğiniz giysileri havalandırın. Eve getirdikten sonra, giymeden havalandırın. Çevresel petrokimyasallara aşın maruz kalmaktan kaçının. Bunlara bahçede kullanılan kimyasallar, kuru temizleme kokuları, araba egzosu ve pasif içicilik dahildir.

Toksik ev ve kişisel bakım ürünleri kullanımım azaltın ya da hiç kullanmayın. Fx etkisine zarar vermenizi kimse istemez. Alüminyum içeren deodoran, antasid ile tava ve tencereler iyi örneklerdir. Alerjenleri ve tozu ortadan kaldırın. Evinizi mümkün olduğunca çok bu maddelerden temizleyin.

Elektromanyetik radyasyonu (EMR) en aza indirin. Radyo, televizyon ve mikrodalga fırınların yaydığı EMR toksik olabilir. İyonize radyasyonu azaltın. Güneşte aşırı kalmayın ya da röntgen gibi tıbbi testleri çok yaptırmayın.