Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘İdeal vücut’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Kilo Kontrol Programı

Fx15 ile kilo kontrolü ve kilo kaybı özellikle bayanlar için olmak üzere en yaygın egzersize başlama sebeplerinden birisidir. Çünkü fiziksel görünüş ve başkaları tarafından beğenilen bir vücuda sahip olmak kadın ya da erkek, herkes için önemlidir. Hatta o kadar ki medya ve moda dünyası tarafından dayatılan “ideal vücut” imajı sebebiyle fiziksel görünüş ve kilo kontrolü artık çocuk denebilecek yaştakiler için bile ciddi bir sorun ve takıntı haline gelmiş durumdadır. Bu takıntıyı fx15 form kapsül ile kısa zamanda yenebilirsiniz.

Günümüz toplumlarında kadınlar için ideal vücut ince ve zayıf olarak tanımlanırken erkekler için ideal vücut, ince fakat kaslı olarak tanımlanmaktadır. Heitmann (1986), fx15 kullanımı sırasında egzersiz yapma sebepleri konusunda yaptığı araştırmalara “ideal vücut” kavramıyla ilişkili olarak egzersize katılım ve devamlılığı sağlayıcı motivasyon sebepleri arasına “dış görünüşün” önemini de eklemiştir.

Kilo kontrol programıSilberstein ve arkadaşları da (1988) erkek ve kadınlarda kilo kontrolü sağlamak için egzersize katılımdaki farklılıkları incelemişler ve bu çalışma sonucunda kadınların kilo kaybı ve fx15 kilo kontrol programı sebebiyle egzersize katılım oranlarının erkeklerden çok daha yüksek olduklarını tespit etmişlerdir.

Benzer çalışmalarda McDonald ve Thompson (1992) ve Furham ve Greaves (1994) daha büyük örneklem gruplarıyla yaptıkları araştırmalarında, kilo kaybı ve kilo kontrolü sebebiyle egzersize katılım oranının kadınlarda, erkeklere göre çok daha yüksek çıktığını tespit etmişlerdir. Bu veriler toplum tarafından belirlenmiş ideal vücuda sahip olmanın kadın ve erkeklerin egzersiz seçimlerini nasıl etkilediğini göstermesi ve kadın ve erkeklerin egzersiz seçimlerindeki farklılıklara açıklık getirmesi bakımdan oldukça çarpıcıdır.