Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘İhtiyaçlarından fazlası’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Yiyeceklerin Fx15 Kullanıcıları için Temel Amacı

Kilolu insanlar, yiyeceklerin temel amacını kendilerine sık sık hatırlatmalıdırlar: Beslenme. Fx15 ile sağlıklısı daha iyidir. Yiyecek ne kadar güzel olursa olsun size tokluk hissi verdikten sonra yemeğe devam etmenin bir anlamı yoktur. Ancak itiraf etmeliyim; bu fikri sadece yazmak uygulamaktan çok daha kolaydır. İhtiyaçlarından fazlasını yiyen insanlar için aşağıdaki ipuçlarını takip etmek faydalı olacaktır.

Çatalınızı iki lokma arasında masaya bırakarak yavaş yavaş çiğneyin.

Ağzınızdaki yiyeceğin tadına ve yapısına dikkat edin. Yemek yerken okumaktan veya televizyon izlemekten kaçının: Bu oyalanmalar, dikkatinizin yiyecekten sapmasına yol açar ve ne kadar yediğinizin farkına varamazsınız.

Tokluk hissi aldığınızda, vücudunuzun sesine dikkat edin (pek çok insan bunu yapmaz). Fx15 kullanırken tokluk hemen yaşanır ve iradeye gerek kalmaz. Fakat aksi durumda beynimizin tokluk hissini algılayabilmesi için 20 dakika kadar süre gerektiğini belki de daha önce duymuşsunuzdur, ne kadar doymuş olduğunuzun farkına bile varmadan önce 20 dakika içinde pek çok kalori alınabilir.

Bunun son yemeğiniz olmadığını hatırlayın. Pek çok insan, sanki bir daha yemek bulamayacaklarmış gibi ağızlarına mümkün olduğunca çok yiyecek doldururlar. Yemek yerken rahatlayın.