Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘İltifatlar’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Vücuduna Biraz Güvenin Olsun

İnan ya da inanma ama kilo kaybetmeden, sıkı spor yapmadan ya da bir beden küçük kotunun içine girmek için kendini helak etmeden de mükemmel görünebilirsin ve bunu da sadece duruşunu değiştirerek gerçekleştirebilirsin. Doğru olan tek bir gerçek var ki, özgüven, görünüşle ya da parayla ya da göğüs ölçünle ilgili bir şey değildir, gayet basit bir şekilde fazlalıklarınla, şişliklerinle, defolarınla ve bedeninde sahip olduğun her şeyle kendini sevebilmene, kendinle barışık olmana bağlıdır.

Hayat aslında çok net bir şekilde beden ölçüsünün her şey olmadığını gösterir ve eğer bu söylediklerime inanmıyorsan, çevrendeki insanlara bir göz atıp, mükemmel beden ölçüsüne sahip olmamalarına rağmen kesinlikle mutlu, sevgi dolu, güzel görünen, akıllı, eğlenceli ve kesinlikle hayatlarında çizdikleri yolla mükemmel görünen insanları görmeni tavsiye ederiz. Fx etkisi de senin bu çabanı destekleyecektir. Eğer tam olarak özgüvenin olmazsa, ne yapacağın spor egzersizleri, ne de vereceğin kilolar, kendini yeterince iyi hissetmene yeterli olamayacaktır. Özgüvenini yükseltmen için:

Kendinle ilgili hatalı bulduğun şeylere sürekli odaklanman, neredeyse her gün kendi kendine iğne batırmanla eş değer dir. Kendini suçlamayı bırak. Mutlu olmak ve iyi görünmek için illa belli bir ölçüde, kiloda ya da boyda olmak zorunda değilsin.

Eğer her zaman kusurlarını açıkça yüzüne vuran bir aileye sahipsen bu konuda ne hissettiğini onlarla paylaşman daha etkili olabilir. Eğer bu yöntemi uygun bulmuyorsan, kendinle baş başa kalarak, kendin hakkında aslında nasıl hissettiğine odaklan.

Gece boyunca kendini mükemmel hissetmeyebilirsin ama kendine özen gösterirsen, ertesi gün daha iyi hissedebilirsin. Kendi kendine iyi taraflarını, ilgi çeken özelliklerini tekrarla ve çevrende aldığın iltifatları hatırla.

Çevrenden aldığın iltifatları “Oh hayır değilim” ya da “Oh, öylesine söylüyorsun biliyorum” şeklindeki diyaloglarla karşılık verme. Gösterişsiz ya da şişman olduğunu ve iltifatlardan yeterince hoşlanmadığını söylemen, zaten iltifatlardan hoşlanmıyorsan, iltifatların da önünü kesecektir. Bunun yanı sıra, başkalarına iltifat etmesini bilen biri ol. Bu kendinle barışık olduğunun göstergesidir ve ayrıca kendinden başkalarını da düşündüğünü ortaya koyar.