Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘İnce görünme’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

İnce Görünmek İçin Fx15 İdealdir!

Sizde, vücudunuza uygun kıyafet bulmakta zorlanan bayanlardan mısınız?O zaman en kısa zamanda Fx15 bitkisel kapsül kullanmaya başlamalısınız. Bu sorun belki aşırı kilolarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Endişelenmeyin. Buradaki püf noktaları okuyarak ve Fx15 kapsül kullanarak bu sorununuzu çözebilirsiniz.Vücudunuza uymayan bir kıyafet giymek, rahat hissetmemenize neden olabilir. Bu sorunu vücudunuzun iyi görünen yerlerini ön plana çıkartarak  ve Fx15 desteği alarak aşabilirsiniz. Bu sizin özgüveninizi daha çok sağlayacaktır. Üzerinize uygun olan ve görsel dengeyi sağlayacak olan kıyafetler bulmanız çok önemlidir. Örneğin, beliniz kalın görünüyorsa, dikkatleri vücudunuzun üst kısmına çekmeye gayret edin.

5 Dakikada İnce Görünmenin 5 Yolu:

1. Vücut şeklinizin farkına varın.
Kıyafetlerinizi giymeden önce vücudunuzun neresinin daha büyük olduğuna dikkat edin. Bu yöntem, size iyi bir renk seçimi ve vücudunuza uygunluk konusunda yardımcı olacak bir rehberdir. Eğer beliniz kalınsa dikkatleri üst kısma çekmeye çalışın ve daha kilolu yerlerinizde koyu renk, az kilolu yerlerinizde açık renkli kıyafetler giyin.Vücudunuzun üst kısmına odaklandığınızda, giydiklerinizin yaka biçimi önemlidir. V veya kare kesimli kıyafetler giyin. Yakalı gömlekler de giyebilirsiniz. Kabarık aksesuarlı kıyafetler giymeye çalışın ki, kalın belinizin yerine, üst kısmınıza dikkat çekmiş olun.Büyük göğüslü şişman bayanlar, vücudunuzun üst kısmında, koyu renkli ve baskılı şeyler giyebilirsiniz.

2. Renklerin Gücünü Kulanın.
Renklerle oynayın. Sizi zayıf gösterecek koyu mavi, koyu kahve ve siyah gibi renkler seçin. Dikey çizgili siyah mont, gri süveter, denim kesimler, siyah yün kazak ve pamuklu gömlekler tercih ettiklerinizden olabilir. Vücudunuzun üst kısmında renkli boncuklu kolyeler veya renkli fular kullanabilirsiniz. Eğer koyu renk bir şeyler giydiyseniz bu aksesuarlar çok renkli olmalıdır.

3. Aksesuar Takın.
Giydiklerinizle uyumlu olarak bilezik takabilirsiniz. Bunu yaparak vücudunuzun zayıf yerine dikkat çeker ve daha zayıf görünmenizi sağlar. Sarkık küpeler boynunuzu daha uzun gösterebilir. Ayrıca daha zayıf görünebilmek için belki kemer de takılabilir.

4. Bol kıyafetlerinizi Vücudunuza Göre Diktirin.
Bol kıyafetleriniz varsa terzinize vücudunuza göre diktirin. Üzerinize uygun elbise sizi daha zayıf gösterecek.

5. Uygun Ayakkabılar Seçin.
Zayıf görünmenizde ayakkabılarınız da yardımcı olacaktır. Yüksek topuklar sizi daha uzun gösterecektir. İnce ve muntazam topuklu bir ayakkabı her bedendeki insan için uygun bir seçim olacaktır.