Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘İnsan hizmetleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Bitkisel Ürünler ve Fx15 Kullanıcı Yorumları

Neden tarım endüstrisini ki bu ülkedeki en büyük gıda endüstrilerinden biridir temsil eden USDA, gıda politikasından sorumlu? Beslenmeye ilişkin tavsiyeleri belirlemekten sorumlu USDA komitesi büyük oranda gıda endüstrisi için çalışan “uzmanlardan” oluşuyor. Sağlık ve İnsan Hizmetleri (HHS) sağlığımızın koruyucusu olmalı. Fx15 kullananlar için bu iyidir.Mevcut sistem Gıda ve İlaç İdaresinin (FDA) sorumluluğunu ilaç firmalarına vermeye ve böylece bunlara ilaç politikalarını belirleyip yeni ilaçlara onay vermek için izin vermeye benziyor. Mevcut beslenmemiz ve gıda politikalarındaki durum budur.

Fx15 ve Bitkisel ÜrünlerGıda endüstrisi bizi kilo almayı, obeziteyi ve kalp hastalığı, inme, diyabet, kanser ve Alzheimer hastalığı dahil, bilinen yaşlanmaya bağlı tüm hastalıkları tetikleyen aşırı gıda tüketimine sürüklüyor. Bu rahatsızlıklar yaşlanmanın kaçınılmaz sonuçları değildir. Beslenmemizin kalitesine bağlıdır.

Bu düşünce tuhaf gelebilir: Yiyecekler bizi hasta yapabilir. Bu, bu ülkede gıda rehberlerini oluşturmaktan sorumlu politika belirleyicilere de yabancı bir düşüncedir. Şunu soruyorlar: Yiyecekler sadece enerji demekse, bu enerjinin cheeseburger ya da ızgara tofudan gelmesi ne fark eder? Siz bu sorunun cevabını biliyorsunuz, onlar neden bilmiyor?

Kısa bir süre önce Kongreden geçen “cheeseburger yasası” bizi şişmanlattığı ya da hastalandırdığı için gıda endüstrisine dava açılmasını yasaklıyor. Devlet vatandaşlarını korumakla görevli olduğu halde neden gıda endüstrisini koruyan bir yasa çıkarıyor? ABD’de ölüm nedenleri üzerinde yakın bir zaman önce yapılan bir araştırma, kötü beslenme ve fiziksel hareketsizliğin yılda yaklaşık 400.000 ölümde payı olduğunu ortaya çıkardı. Bu rakam 1990’dan bu yana üçte bir oranında bir artışa denk geliyor ve neredeyse sigaranın yol açtığı ölümler kadar. Chitosan‘ da Fx15 kapsülün etkilerini arttırır. Obezite kısa bir zaman içinde ABD’de önde gelen ölüm nedeni olarak sigaranın yerini alacak. Beslenmeye bağlı sağlık bozukluklarında^ bu yeni artışın en azından kısmen gıda endüstrilerinin bizi kötü kaliteli yiyecekleri yemeye ikna etmek için reklamlara harcadığı paralara bağlı olduğunu düşünmüyor musunuz? Açıkçası ABD kongresi böyle düşünmüyor.