Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Isınma hareketleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Sıkılaşmak için Fx15

Sıkılaşmak için fx15Omuz sıkılaştırma, fx15 kapsül kullanımı açısından çok önemli bir detaydır. Fx15 kapsül kullanımı omuzlarını ve kollarını çalıştırır. Bir sandalyeye otur ve her bir elinde 4 kg.’ lik ağırlık tutarak, kollarını yana doğru omuz hizasında kaldır. Dirseklerini yukarı doğru bükerek ağırlıkların bas hizana gelmesini sağla. Bu egzersizler fx15 ile daha hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır.

Bu pozisyonda ağırlıkları kolların başının yüksekliğinde olacak şekilde yukarı kaldırırken omuzlarında sıkıştır, omuzların da yukarı kalkmamasına dikkat et. 15 tekrarlık iki set yap. Alt karın kaslarını sıkılaştırma: Gevşemiş alt karın kaslarını sıkılaştırır. Bu egzersizler fx15 kullanımı ve genel zayıflama açısından çok önemlidir.

Bacaklarını kırarak sırt üstü uzan ve sonra bacaklarını 90 derece açıyla havaya doğru kaldır. Kolların avuç içlerin yukarıya doğru bakacak şekilde yanında dursun. Şimdi karnını iyice içine çek (nefes almanı engelleyecek kadar değil) ve tek bacağını yavaşça aşağıya doğru indir, sonra tekrar aynı pozisyona geri getir. Bu egzersiz aslında zordur. Eğer bir zorluk hissetmiyorsan, karnını yeterince içine çekmiyorsundur ya da bacağını yeterince yavaş indirmiyorsundur.

Her bacakta on tekrar olmak üzere iki set yap. Dönme hareketiyle karın sıkılaştırma: 15 tekrarlık iki set yap. (Üç adet birer saatlik egzersiz) Isınma hareketleri fx15 kapsül ile egzersiz yaparken atlamamanız gereken egzersiz detayıdır.