Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kabuklu Deniz Hayvanları’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Chitosan Mineral Takviyesi

Ekip olarak sürekli bir tavsiyemiz oldu. Fx15 ile birlikte Chitosan kullanılması. Şimdi buna biraz açıklama getireceğiz.

Chitosan bir “yağ bloke edicidir,” yani yağ emilimini engelleyerek kilo kaybına yardımcı olan bir tamamlayıcıdır. İşte bu yüzden Fx15 ile kombine kullanılması oldukça iyi sonuçlar çıkarabilir. Karides ve yengeç gibi kabuklu deniz hayvanlarının dış kabuğunda bulunan chitin adlı maddeden elde edilen chitosan vücut tarafından sindirilmemesi açısından bitkisel life benzer. Chitosan, ağızdan alındığında “yağ süngeri” işlevi görür. Sindirim sisteminden geçerken kendi ağırlığının dört ila altı katına kadar yağ emebilir, böylece yağ vücutta metabolize olup fazladan kilolar olarak depolanamadan vücuttan dışarı atılır. Fx15 tarafından parçalanan yağ stoklarını Chitosan süngeri tutar ve mitokondriye taşıyabilir. Bir başka deyişle kekinizi çekinmeden yiyebilirsiniz, yeter ki chitosan kullanın!

Ancak chitosan kronik aşırı yeme alışkanlığı için çare değildir. Bunun için tek başına kullanılmasından ziyade Fx15 yanında önerilir. Sadece Fx15 ile düzenli kullanılmalıdır -bir diyete hızlı bir başlangıç yapmak için- ve bir kerede 1 aydan daha uzun alınmamalıdır. Sorun şu ki, chitosan yağı vücudunuzdan atarken sizi de E, A, D ve K vitaminleri gibi yağda çözülen vitaminlerden mahrum bırakabilir. Bu yüzden uzun süreli kullanılmasını tavsiye edemem. Eğer chitosan alıyorsanız, diyetinizi yağda çözülen vitaminler ve esansiyel yağ asitleriyle tamamlamalısınız. Bunun dışında chitosan güvenli görünüyor ve bazı çalışmalar kilo verme aracı potansiyelinin ötesinde bile yararlı olabileceğine işaret ediyor. Örneğin son zamanlarda yapılan bir çalışmada fareler bilinen bir kanserojenle beslendikten sonra chitosan tamamlayıcılı bir diyetle beslenen farelerin chitosan verilmeyen farelere kıyasla kolonlarında (kalın bağırsak) daha az prekanseröz (kanser öncesi) lezyona rastlandı. Çalışmalar ayrıca chitosan’in total kan kolesterol seviyelerini çarpıcı şekilde düşürdüğünü ve kalp hastalığına karşı koruyan iyi kolesterol seviyelerini yükselttiğini gösterdi. Bu çok yönlü tamamlayıcının ayrıca diş çürümelerini önlediği ve harika bir antasit olduğu biliniyor.

Yağ emilimini bloke ederek kilo kaybına yardımcı olan;
Kolesterol seviyelerini düşüren;
Kolon (kalın bağırsak) kanserine karşı koruyabilen Chitosan’ ı mutlaka Fx15 ile kullanın!

Chitosan Sipariş vermek için Buradan buyrun!