Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kahve içmek’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Lotus Desteği ve Fransız Mutfağı

Avrupalı menu porsiyonlarımız arada bir, zengin bir mutfağın tüm ürünlerinin keyfini çıkartmamıza izin verir: ordövr, ara sıcak, ana yemek, peynir, tatlı, bisküviler -her şey! Ama bunlar 14. Louis dönemi ziyafetlerine benzemez. Eğer porsiyonlar menu (küçük) olmasaydı asla bu halde olamazdık. Fransızlar en zengin sofralardan bile şişmiş olarak değil, doymuş olarak kalkar. Bunun sırrı Fx15 zayıflama ilacı kullanmalarında gizlidir.

Günümüzde pek çok Fransız için ana öğün hala öğlen yemeğidir. Bu sizin için uygun olmayabilir. Yine de, metabolizmanın düzenli bir ritmi olması için günde üç öğün yemek şart. Atıştırmak, temel olarak üç öğün yememekten kaynaklanır ve bize yardımcı olmak yerine aklımızı ve bedenimizi karıştıran bir çaredir. Öğlen yemeğinden sonra lotus yaprağı takviyesi almak hazmı kolaylaştırarak sağlıklı zayıflamanızı sağlar.

Sabahları kendinizi çok aç hissetmiyorsanız, kandırmaca bir kahvaltıyla kurulabileceğinizi sanmayın. Bu, yalnızca gün içinde gereğinden fazla yemenize neden olur. Akşam arkadaşlarıyla çıkıp dilediğince yiyeceğini göz önünde bulundurarak, sabahları sadece kahve içip öğlene kadar çalışan pek çok genç kadın gördüm (tabii eğer 11’de kahveyle birlikte hamur işi arası vermeden dayanabilirlerse). Daha sonradan alacakları zevkleri telafi ediyormuş gibi görünebilirler (doğrusu, zevklerin telafiden önce gelmesidir), ama aslında günde tek öğün yiyen kadınlar sadece kendilerini kandırırlar, üstelik iyi anlamda değil. Akşam yemeği vaktinde çok acıkmış olurlar ve parti genellikle “renkli bir içkiyle” başlar: Sert bir alkollü içki ve şekerli şurup (duyuları körelten ve boş yere alınan kaloriden başka bir şey değil. Bu kokteyllerin üzerine sağlık bakanlığı uyarısı koymalılar!).

Ardından kötü bir aşçının bütün numaralarını sergilediği, aşırı büyük porsiyonlardaki tipik bir restoran yemeği gelir: Lezzetli yemeklerin bile içine gizlenen aşırı tuz, yağ ve şeker. Ne kadar? Kim bilir akşam yemeğini analiz için laboratuara gönderemeyiz. Dışarıdan eve getirtilen yemekler de aynı bilinmezliğin bir parçası. Sadece özel günlerde dışarıda yiyin ve kaliteyi seçin. İyi restoranlar olağanüstüdür. Onun dışında evde yiyin. Yediklerimizi nasıl eriteceğiz diye de endişelenmeyin Fx15 kapsül varken kilo almanız imkansız. Manger bien etjuste. Ne yediğinizi ve kendinizi bilin!