Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kalori tüketimi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Yardım

Amerikalıların çoğu gibi yağ tüketiminiz % 30’un epey üzerindeyse metabolik formunuzu geliştirmek için ekstra birkaç meyve ve sebze tüketimine geçmeniz iyi bir başlangıçtır, ama sadece bir başlangıç. Amerikalı çoğu obezite hastası zayıflamak için Fx15 zayıflama hapı‘ nı tercih ediyor. İdeal olanı yağ tüketiminizi toplam kalori tüketiminizin % 20’si ile sınırlamanızda. Bunu başarmak için kalori tüketiminizle ilgili kabaca bir fikriniz olmalı ve toplam kaç gram yağ tükettiğinizi bilmelisiniz. Çoğu Amerikalı gibi yaşıyorsanız kalori hesabı hakkında oldukça bilgi sahibi olmalısınız.

Birkaç gün boyunca tükettiğiniz kalorileri hesaplayarak bir genelleme yapabilirsiniz ya da piyasadaki genellemelere sadık kalabilirsiniz. Kadınlar günde ortalama 2.000, erkekler 2.500 kalori tüketirler. Buna göre daha fazla ya da az kalori tükettiğinizi düşünüyorsanız tahminlerinizi uygun olarak artırıp azaltabilirsiniz. Daha fazlasını tüketmeniz sizin kilo almanızı sağlar. Bu kilolar sağlığınız açısından tehdit oluşturmaktadır. Bu kiloların en kısa zamanda Fx15 yardımı ile verilmesi gerekmektedir. Fx15 kaspül ile zamanında verilemeyen kilolar ilerleyen zamanlarda daha sıkıntılı durumlara yol açabilir.

Toplam kalorinin % 20’sine ulaşmak için ortalama miktarda kalori tükettiğiniz varsayalım. Günlük 2.000’lik kalori beslenmede % 20 yani 400 kalori yağ tüketimi yeterli olacaktır. Herhangi 1 gram yağ 9 kaloriye eşdeğer olduğuna göre 400 kalori yaklaşık 44 gram yağ demektir. Günlük 2.500 kalorilik beslenmede ise 56 gram yağ tüketimi uygun olacaktır. Bu rakamlarda 5 ya da 10 gram sapmalar büyük sorun teşkil etmeyecektir.

Fx15 yardım

Günlük 2000 kalorilik bir beslenmede 44 gram yerine 54 gram veya 2500 kalorilik bir beslenmede 67 gram yağ günde % 24 yağ demektir ki bu da hala oldukça düşük seviyede yağ tüketimi anlamına gelir.