Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kalorileri geri depolama’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Karbonhidrat Yasağı

Merhum Doktor Atkins’ e saygılarımı ileterek, karbonhidratların yeri ve zamanı var diyorum. Sadece fazla miktarda ve akşam yemeklerinde değil. Niye mi? Çünkü fx15 kullananlar bilir. Sizi destekliyor. Şöyle ki: Bazı diyetisyenlerin söylediğine göre vücut sadece ilk karbonhidrat deposunu tükettikten sonra yağ yakar. O zaman neden akşam alınan karbonhidratlarla bir engel oluşturalım ki? Bazıları da metabolizmamızın akşamları yavaş işlediğinden akşam alınan karbonhidratları da vücut yağı olarak depolayacağını düşünüyor.

Kadınlar akşamları karbonhidrat alımını azalttıklarında daha az karın şişkinliği yaşadığını belirtiyor. Her neyse. Bilim henüz bunu tamamen çözmüş değil. Bilmeniz gereken tek şey akşamları karbonhidrat alımını kestiğiniz takdirde çok fazla fedakârlık etmeden günlük toplam kalori alımını azaltmaya yakın olduğunuzdur. Fx15 zayıflama hapı karbonhidrat kısıtlaması ile daha iyi çalışacaktır. Buna rağmen akşam ge- ! niş bir dilim pizzayı mideye indirip üstüne bir de uyursanız? Zayıflığa güle güle diyin.

Buradaki fikir, akşamları dikkatli hareket etmek; sinir bozucu eski bir sözdeki gibi “Kahvaltıyı kral gibi, öğle yemeğini prens gibi, akşam yemeğini fakir gibi”. Sorun; hızlı günleri ve tembel geceleriyle, ayaküstü gece atıştırmalarıyla, sosyal olarak öngörülmüş çok yemekli kültürümüzün gün sonunda kalorileri geri depolamaya yatkın olması.

Eğer dışarıda yiyeceksek, başlangıçtan kahveye uzanan ve karşımıza çıkan şerbetler, iştah açıcılar, garnitürler ve spesiyalleri de cesurca yanımıza aldığımız epik bir yolculuğa çıkarız. Evde geçirdiğimiz akşamları da yeme ve içmeyle özdeşleştiririz. Ve eğer bir şey tüketmiyorsak, boş boş zaman geçiriyormuş gibi gelmez mi. Yani. Sıkılmaz mıyız?

“Geceler çoğu insanın pasta ve kurabiyeler gibi kilo yapan yiyecekleri en çok hapır hupur yediği zamanlardır çünkü ya sıkılmışlardır ya da yorgunlardır” diyor sağlık ve egzersiz alanında kıdemli öğretim görevlisi ve Leeds Metropolitan Üniversitesi’ nde bilimle uğraşan Louise Sutton.

Yani daha uzun süre tokluk hissi yarattığı için akşamdan ziyade proteini gün içinde tüketme kuralımızın yanına bir de karbonhidrat yasağını ekliyoruz. Fx etkisi açısından daha güçlü ve daha hızlı zayıflayabileceğiniz bir program size gerekecek. Ve eğer ruhunuzu çürüten sınırsız yeme hastalığına yakalandıysanız, akşam vaktinizi alacak başka bir şeyler bulun. Salsa öğrenin, iskambil oynayın, şarkı söyleyin. Dickens’tan Jilly Cooper’a uzanan bir yolculuğa çıkın. Yemeği ikinci plana atın ve yaşamaya başlayın.