Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kalp damar hastalığını önlemek’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Mikrokristalin Selüloz

Mikrokristalin Seluloz “Microcrystallıne Cellulose” Selüloz’ un kontrollü bir biçimde hidroliz edilmesiyle ortaya çıkan bir lif türevidir. Bu maddenin fx15 içerisinde yoğun miktarda bulunması, su ile tepkiyen bu lifin tokluk hissi vermesinde mükemmel bir rol oynar.

Bakın bu selüloz lifi nasıl işe yarıyor:

Diyet Programlarına Yön Verecek Bir Yöntem Mikrokristalin Seluloz!

Uyguladığınızda göreceğimiz gibi, Bu Yöntem, kilo dengesinin kontrol altına alınmasını sağlar. Bunun yanı sıra, sadece zayıflatmakla kalmayıp, başka amaçlar da taşır:

–    Etkin bir biçimde kalp  damar hastalığını önlemek,
–    Maksimum canlılık kazandırmak,
–    Beslenmeyi, hiç çıkartılmamış olması gereken alana tekrar yerleştirmek. Bu, işin seremonisi ve gastronomisiyle ilgili alandır. Yemek yemek her şeyden önce paylaşılan bir zevk olmalıdır!

Size önerdiğim yöntem oldukça basittir. Öncelikle beslenme alışkanlıklarınızı kan şekeri endeksi kavramı çerçevesinde tekrar düzenlemenize dayanıyor. Geçen bölümde, eğer şişmanlamaya eğiliminiz varsa, bunun, pankreasımızın kötü durumda olup, aşırı miktarda ensülin salgılamasından olduğunu gördük.

Öyleyse, ortaya koyacağımız tüm beslenme stratejisi buyandan kan şekeri endeksi yüksek besin maddelerinden kaçınmaya, diğer yandan da kan şekeri endeksi düşük olanları öne çıkarmaya, yani yağ seçimlerini doğru yapmaya dayanıyor.

Aramızdan birçoğu, oldukça kısıtlayıcı ve süre açısından da sınırlı olan düşük kalori rejimlerinde deformasyonlarla (bozulmalarla) karşılaşmışlardır.

Diyet Programlarına Yön Verecek Bir Yöntem

Uyguladığınızda göreceğimiz gibi, Bu Yönte­m, kilo dengesinin kontrol altına alınmasını sağlar. Bunun yanı sıra, sadece zayıflatmakla kalmayıp, başka amaçlar da taşır:

Etkin bir biçimde kalp – damar hastalığını önlemek,

Maksimum canlılık kazandırmak,

Beslenmeyi, hiç çıkartılmamış olması gereken alana tekrar yerleştirmek. Bu, işin seremonisi ve gastronomisiyle ilgili alandır. Yemek yemek her şeyden önce paylaşılan bir zevk olmalıdır!

Size önerdiğim Yöntem oldukça basittir. Öncelikle bes­lenme alışkanlıklarınızı kan şekeri endeksi kavramı çerçe­vesinde tekrar düzenlemenize dayanıyor.

Geçen bölümde, eğer şişmanlamaya eğiliminiz varsa, bunun, pankreasımızın kötü durumda olup, aşırı miktarda ensülin salgılamasından olduğunu gördük.

Öyleyse, ortaya koyacağımız tüm beslenme stratejisi bu­yandan kan şekeri endeksi yüksek besin maddelerinden ka­çınmaya, diğer yandan da kan şekeri endeksi düşük olanla­rı öne çıkarmaya, yani yağ seçimlerini doğru yapmaya da­yanıyor.

Aramızdan birçoğu, oldukça kısıtlayıcı ve süre açısın­dan da sınırlı olan düşük kalori rejimlerinde deformasyonlarla (bozulmalarla) karşılaşmışlardır.